„Įmonių“ lygos reitingas (VI) 2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 14:24 val.; peržiūros: 1415

NaujienaKomentarai

1.

RYTERNA

Sezono rezultatas: 5-0

Savaitės mačai: W @ OMG 60:90; W vs RAB 92:34; W @ HS 46:97

Pakankamai lengvai įveikta „Omega“ ir vos iki 7 taškų pirmojoje rungtynių dalyje sulaikyta „Raben Lietuva“. Tikrą pasismaginimą šią savaitę „Ryterna“ pratęsė mače su „Hidraulinėmis sistemomis“. Puiki savaitė, puikūs rezultatai leidžiantys kopti į pačią reitingo viršūnę.

2.

PLASTENA

Sezono rezultatas: 4-0

Savaitės mačai: W @ KEL 64:87

„Plastena“ šiemet turi ilgą suolelį ir net be kelių svarbių žaidėjų sugebėjo susitvarkyti su „Kelių priežiūra“ bei išlikti nepralaimėjusia.

3.

ADMA

Savaitės mačai: W vs MEN 77:67; W @ VEJ 58:101

Dar dvi pergalės „Admai“ leidžia įsitaisyti tarp „Įmonių“ lygos geriausiųjų. Krepšiniui pinigų negailinti įmonė, šiemet ir toliau sėkmingai atrodo ir KKL Įmonių lygoje.

4.

REMZA

Savaitės mačai: W vs COC 93:69; W @ ITAB 53:81

Ryškesnę sensaciją pateikė „Remza“ sugebėjusi sutvarkyt be Jusčiaus rungtyniavusią „Coca Cola“. P.Stasiulionis buvo nuostabus pelnė 31 tašką, atkovojo 17 kamuolių ir surinko 44 Eff. Savaitės pabaigoje iškovota dar viena pergalė ir „Remza“ šokteli į geriausiųjų ketvertą. Tokio rezultato „Remza“ nebuvo užfiksavusi jau senokai.

5.

KELIŲ PRIEŽIūRA

Sezono rezultatas: 4-1

Savaitės mačai: L vs PLA 64:87

Pirmąjį pralaimėjimą patyrė „Kelių priežiūra“, neatsilaikiusi prieš galingai rungtyniaujančią „Plasteną“. Vos 20 procentų iš toli atakavusi „Kelių priežiūra“, kovą po krepšiais pralaimėjo beveik dvigubai (38:52).

6.

DAKRA KOŠMARAS

Savaitės mačai: Nežaidė

7.

Lemora & Minaltra & Deirama

Savaitės mačai: W vs ULM 96:75; W @ FES 61:83

„Lemora“ grįžo į pergalių kelią. Macijauskas ir Damušis sutvarkė „Ulmą“ ir „Festo“, o kitą savaitę laukia du mačai, iš kurių centrinis su „Remza“, kuri šiemet istoriškai pavojinga.

8.

COCA COLA

Savaitės mačai: L @ REM 93:69

„Coca Cola“ šią savaitę patyrė spyrį nuo „Remzos“. Nesėkmingai susiklosčiusią rungtynių pradžią ir pabaigą, „Coca Cola“ pralaimėjo 54:32.

9.

ARTSTONE

Sezono rezultatas: 3-1

Savaitės mačai: W @ PRO 61:96; W @ RIM 62:96

Vienas netikėtas pralaimėjimas ir mažas rungtynių kiekis sezono startę, už reitingo ribų buvo palikęs „Artstone“ krepšininkus. Visgi dvi pergalės viską sustatė į vietas ir „Artstone“ vėl pradeda kopimą aukštyn.

10.

HIDRAULINĖS SISTEMOS

Savaitės mačai: W @ TRA 54:66; L vs RYT 46:97

„Hidraulinės sistemos“ pratęsė liūdną „TransUnion“ sezono startą ir iškovojo trečiąją savo pergalę, tačiau sekmadienį be daugelio kertinių žaidėjų buvo sutrypti savo pačių aikštėje ir patyrė pirmąją sezono nesėkmę.

11.

DŽINSŲ SKLEPAS

Sezono rezultatas: 3-2

Savaitės mačai: W vs MEN 90:58

Džinsų sklepas kaip ir buvo tikėtasi susitvarkė su „Menų kambariu“ ir iškovojo trečiąją pergalę. Kitą savaitę laukia ypatinga dvikova su „Artstone“ galinti padėti reabilituotis.

12.

CRAMO

Sezono rezultatas: 4-3

Savaitės mačai: L @ FRE 78:72; W vs ULM 87:68

Po dar vieno pralaimėjimo „Cramo“ jau yra suklupęs tris kartus, tiesa dažnai rungtyniaujantis „Cramo“ savaitės pabaigoje susitvarkė su „Ulmu“ ir išliko teigiamame balanse.

13.

FREDA
Sezono rezultatas: 2-1

Savaitės mačai: W vs CRA 78:72

Po pertraukėlės apie save priminė ir „Freda“ išvargusi pergalę prieš „Cramo“. Janušonis ir toliau renka įspūdingus skaičius (28,5 ppg), tačiau labiausiai nustebino ekipos strategas V.Gailiūnas, po rungtynių tėškęs pareiškimą:
- “Laimėjo stipresni. Šitoje lygoje nematome sau lygių priešininkų“.

14.

VILMISTA

Sezono rezultatas: 2-2

15.

PROMATIK

Savaitės mačai: L @ ART 61:96

Aleknavičius pelnė net 27 taškus, tačiau to nepakako norint pasipriešinti „Artstone“.