„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos ir savaitgalio rungtynės (2019-11-07 ‒ 2019-11-10)2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 15:37 val.; peržiūros: 343

NaujienaKomentarai

Kauno „TPMC“ (1-0)
“Pro Angels“ (1-0)

Pirmajame ture pergales šventusios komandos susitinka antrajame „AB“ lygos ture, visiems neblogai žinomoje „Mechankėje“. Šalčiu ir skersvėjais pasižyminčioje arenoje bazuojasi Kauno „TPMC“, kuri pirmajame ture neturėjo didesnio vargo ir sutriuškino „R2P Sport BC Rhino“ (1-1) rezultatu 80:42. Lyginant su praėjusiu sezonu „TPMC“ išsaugojo kertinius praėjusio sezono žaidėjus, taip pat pridėjo geriausią praėjusio sezono „GZP“ žaidėją M.Gailiūną. Ekipos strategas A.Žadeikis vadovaujasi nerašyta taisykle, jog į kiekvieną poziciją, rungtynėms turi būti bent du žaidėjai, o komandos ilgas ir lygiavertis suolas, pernai labai dažnai nulemdavo rungtynių baigtį.

Pradedant „Pro Angels“ komanda, kurioje taip pat netrūko permainų, „TPMC“ ekipos laukia gana sunkus tvarkaraštis. Jau kitą savaitę dvejos rungtynės, mačas svečiuose su KM „Žalgiriu“ ir rungtynės su grėsminga „Basement“, ekipa. Po savaitės pertraukos mačas su „Kauno Autobusais“, o gruodį komanda atidarys rungtynėmis su „Hipocredit.lt“, kuri jau spėjo driokstelti savo sezono atidaryme.

„Pro Angels“ savo pirmajame mače pamokė KKL debiutantus „Reunion“ (65:86), o ekipos strategą ko gero labiausiai džiugino sėkmingas K.Pupinio įsiliejimas į komandą. Iš „Kauno Autobusų“ pavogtas K.Pupinis surinko 32 naudingumo balus ir įprastai sau atkovojo didelį skaičių atkovotų kamuolių (20). Visgi „Pro Angels“ rotacija skurdi ir šiame mače, tai gali kainuoti nemažai. Visgi kaip ten bus, pamatysime ketvirtadienio vakarą.

„Džinsų sklepas“ (2-1)
“Dakra – Košmaras“ (3-1)

“Džinsų sklepas“ dar neatskleidė pilno savo potencialo, žiūrint į sudėtį „ant popieriaus“ ir jau spėjo patirti nesekmę. Žinant, kad ta nesėkmė buvo patirta prieš didelių tikslų nepuoselėjančią „Vėjų liniją – Garliavos duona“, tai kolkas verčia sunerimti „Džinsų sklepo“ gerbėjus. Galingai čempionatą pradėjęs „Dakra – Košmaras“, parodė, kaip jie atrodo be M.Jakšto. Patirta pirmoji nesekmė ir slogus pasirodymas puolime prieš vieną silpniausių lygos komandų – „Alainą“ (58:59). M.Jakštas po trijų sužaistų susitikimų yra antras naudingiausias „Įmonių“ lygos krepšininkas fiksuojantis vidutiniškai 23,7 taško, 6 atkovotų kamuolių 5,3 rezultatyvaus perdavimo, 4,7 perimto kamuolio ir 33 naudingumo balų vertą statistiką. Būtent šio žmogaus stabdymas ir bus didžiausias „Džinsų sklepo“ uždavinys. Akcentuotina, jog „Džinsų sklepas“ dar nei karto nebuvo panaudojęs savo ryškiausio kozerio M.Markevičiaus, kuris puolimo potencialu gali lygintis su bet kuo šioje lygoje. Būtent galima, tačiau nežinia ar tikėtina Jakšto ir Markevičiaus mikrodvikova gali įvykti šį sekmadienį.© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu