Šeštadienį praūžė penktasis šeimų krepšinio turnyras, skirtas Petrui Buzeliui atminti2016 vasario 28 d., Sekmadienis, 09:30 val.; peržiūros: 3722

NaujienaKomentarai

Šeštadienį, vasario 27 dieną, Garliavos sporto ir kultūros centre praūžė penktasis šeimų krepšinio turnyras, skirtas Petrui Buzeliui atminti, kuriame dėl nugalėtojų titulo varžėsi Šliogerių, Zubavičių, Rudaičių ir Pupių šeimų komandos. Burtai lėmė, jog pirmieji ginklus surėmė Šliogeriai ir Rudaičiai, o antrąja pusfinalio pora tapo Zubavičių ir Pupių šeimos.

Pirmosios rungtynės, vykusios tarp Šliogerių ir Rudaičių šeimų, kadangi visa galva aukščiau buvę Šliogeriai jau nuo pat pirmųjų susitikimo akimirkų tvirtai paėmė iniciatyvą į savo rankas ir per pirmąją kėlinuką susikrovė vienuolikos taškų atotrūkį. Antrame kėlinuke Rudaičiai pademonstravo, jog taip pat gali žaisti ir sumažino atsilikimą iki vienženklio, tačiau prieš ilgąją pertrauką geriau pasirodę Šliogeriai ir vėl nutolo nuo varžovų. Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau skirtumas tarp komandų nemažėjo, nes vis vienu žingsneliu priekyje žengę Šliogeriai dar labiau padidino persvarą ir pasiekė pergalę, taip užsitikrindami vietą finale. 64:44 (17:6, 17:14, 14:12, 16:12). Šliogerių gretose geriausiai rungtyniavo Donatas Šliogeris, surinkęs 22 taškus, jam puikiai talkino Simas, pelnęs 14 taškų ir Henrikas, surinkęs 8 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių. Rudaičius į priekį vedė Vilius Valantinas, pelnęs 15 taškų ir Mantas Rudaitis, surinkęs 11 taškų.

Antrasis pusfinalio susitikimas buvo žymiai atkaklesnis. Rungtynes žymiai geriau pradėję Pupiai iškart išsiveržė į priekį, tačiau ilgai vietoje nestovėję Zubavičių giminės žaidėjai čia pat priešininkus pasivijo. Vis tik, pirmą kėlinuką geriau užbaigę Pupiai įgijo aštuonių taškų atotrūkį. Antrame kėlinuke žaidimas išsilygino ir abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau nežymiai geriau pasirodę Zubavičiai kiek sušvelnino turėtą deficitą. Po ilgosios pertraukos rezultatyvią atkarpą sužaidę Pupiai dar labiau atitrūko, tačiau nieko nelaukę Zubavičiai sugebėjo atsitiesti ir prisivijo priešininkus iki keturių taškų. Paskutiniame kėlinuke tvirtai iniciatyvą laikę Pupiai ir toliau žengė priekyje, tačiau jiems įkandin sekę Zubavičiai rungtynių pabaigoje gerokai patampė nervus. Nepaisant to, pergalę minimaliu skirtumu pasiekę Pupiai žengė į finalą. 54:55 (11:19, 10:9, 14:13, 19:14). Šiame susitikime pralaimėtojų gretose geriausiai pasirodė Povilas Zubavičius, pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių ir Stepas, Lukas bei Mantas Zubavičiai, atitinkamai surinkę po 12 taškų. Nugalėtojus į pergalę vedė Deividas ir Žilvinas, atitinkamai surinkę 23 ir 22 taškus.

Kovoje dėl trečiosios vietos į aikštelę išbėgo Rudaičių ir Zubavičių šeimos. Kova buvo itin atkakli, todėl nuo pat pirmųjų susitikimo minučių abi komandos viena po kitos rinko taškus besikeisdamos sėkmingais išpuoliais. Antrame kėlinuke kiek geriau pasirodę Zubavičiai sugebėjo kiek atitrūkti ir įgyti aštuonių taškų pranašumą, tačiau iškart po ilgosios pertraukos prabilę Rudaičių snaiperiai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Vis tik, iniciatyvos perleisti varžovams nesiruošę Zubavičiai ir vėl kiek atitrūko. Ketvirtame kėlinuke Rudaičiai ir toliau bandė panaikinti keleto taškų deficitą, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigoje žaidę Zubavičiai vis dėlto išsaugojo pergalę savo rankose, kuri atnešė jiems bronzos medalius. 40:48 (7:8, 8:15, 12:11, 13:14). Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Mantas Zubavičius, pelnęs 16 taškų, jam puikiai talkino Povilas ir Lukas Zubavičiai, atitinkamai surinkę po 12 ir 10 taškų. Tuo tarpu pralaimėtojų gretose komandą į priekį vedė Vilius Valantinas, surinkęs 23 taškus.

Finalinėje kovoje susitiko Šliogerių ir Pupių šeimų komandos. Šliogeriai, sau būdingu stiliumi žymiai geriau pradėjo rungtynes ir iškart įgijo dviženklį atotrūkį, tačiau kiek vėliau pabudę Pupiai sugebėjo atsitiesti ir šiek tiek sumažinti deficitą. Antrame kėlinuke žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos sėkmingai rinko taškus, tačiau po ilgosios pertraukos spurtavę Šliogeriai ir vėl atitrūko nuo priešininkų bei įgijo šešiolikos taškų pranašumą. Ketvirtą kėlinuką buvo galima laikyti formalumu, kurį puikiai sutvarkė Šliogeriai. Pupių šeimos žaidėjai dar bandė įkąsti priešininkams ir sumažinti atsilikimą, tačiau tvirtai ant kojų stovėję Šliogeriai atsilaikė, ko pasekoje išsaugojo pergalę bei kėlė į virš Šeimų turnyro nugalėtojų taurę. 66:44 (15:7, 13:14, 23:14, 15:9). Finalinėje kovoje nugalėtojus į pergalę vedė Henrikas Šliogeris, pelnęs 22 taškus, jam puikiai talkino Donatas ir Edgaras, atitinkamai surinkę 19 ir 17 taškų. Pralaimėtojų gretose geriausiai pasirodė Žilvinas Pupys, į varžovų krepšį įmetęs 14 taškų ir Deividas Pupys, surinkęs 12 taškų.