„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos rungtynės: „Konsus“ ‒ „Huawei“ (2017-10-09)2017 spalio 09 d., Pirmadienis, 11:50 val.; peržiūros: 1262

NaujienaKomentarai
KON-HUW

„Mero“ taurė pasiekė finišo tiesiąją ir šiandien startuoja atkrintamosios. Dvi „B’ lygos ekipos „Konsus“ ir „Huawei“ surems ginklus pirmajame atkrintamųjų etape ir vienai komandai „Playoffai“ baigsis vos prasidėję. „Konsus“ be didesnio vargo laimėjo pogrupių etapą ir pasiekė visas tris pergales. Visas trejas rungtynes žaidę Jasevičius ir Čibiras, buvo tarp naudingiausių krepšininkų, kurie sužaidė bent dvejas rungtynes. Jasevičius rinko po 18,3 taško ir 12 atk.kam., kas leido per rungtynes vidutiniškai disponuoti 27,0 Eff vidurkiu. RKL duonos ragavęs A.Čibiras rinko 17,7 taško ir 9,7 atkovoto kamuolio vidurkį. Ne ką mažiau įspūdingą statistiką demonstravo G.Kemzūra (29 tšk.) ir A. Karbauskas (24 tšk.), tačiau jie sužaidė vos po vienerias rungtynes.

“Huawei“ savo ruožtu tik trimis taškais nusileido vieniems iš taurės favoritų „TPMC“ krepšininkams, ir daugiau pralaimėjimų pogrupio varžybose nepatyrė. Tik P.Lekečinskas ir K.Dimitrijevas žaidė visuose susitikimuose, sudarydami gana grėsmingą tandemą. P.Lekečinskas rinko net 21,3 taško ir 9,5 taško vidurkį, tuo tarpu po rankos traumos atsigavęs K.Dimitrijevas neprarado kamuolio skirstymo įgūdžių ir buvo mažiau pastebimas renkant taškus (12,5 taško), tačiau per ketverias rungtynes atliko net 36 perdavimus ir turėjo solidų (9,00 rez.perd.) vidurkį. Jau aišku, jog atkrintamosiose neišvysime P.Balčiūno, Ž.Jašino ir A.Tilindės, tačiau kiek netikėtai, komandoje atsirado „Sporto Manijos“ auklėtiniai – J.Pocius, M.Mackevičius ir „Bangos“ vidurio puolėjas J.Petkevičius. Būtent šis solidus pastiprinimas, leidžia tikėtis nuožmios kovos šį vakarą.

Viena iš šių komandų liks už finalo ketverto borto, kuri sužinosime jau šį vakarą.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu