„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos rungtynės: „Ice“ ‒ „R2P Sport BC Rhino“2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 16:15 val.; peržiūros: 237

NaujienaKomentarai

Dvi nesėkmingai „B’ lygą pradėjusios komandos bando laimę tarpusavio mače. Pernai „Ice“ sugebėjo užimti 3 vietą „B“ lygoje arba jei teisingiau tariant liko septinti bendrame „AB“ lygos čempionate, tuo tarpu „R2P Sport – S/M“, su KM „Žalgiriu“ pasidalijo 9-10 vietomis. „R2P Sport“ šiemet suvienijo jėgas su BC „Rhino“, tačiau atvirai tariant ryškesnio pagerėjimo tai veikiausiai neatneš. Komandoje nėra pernelyg išsiskiriančių žaidėjų, lygiai taip pat, kaip ir „Ice“ gretose, tačiau „Ice“ koziris šiose rungtynėse susižaidimas ir patirtis. Visiškai naujai sulipdytas „R2P Sport BC Rhino“ kolektyvas pirmąjį mačą 38 taškų skirtumu pralaimėjo „TPMC“ – 42:80, tačiau net ir žinant, jog buvo žaidžiama su vienais lygos favoritų – praėjusio sezono „A“ lygos čempionais, faktas, jog šių metų „B“ lygą sustirpėjusi, nieko gero „R2P Sport“ ekipai nežada.

“R2P Sport BC Rhino“ dar tik ieško savo identiteto, tuo tarpu „Ice“ ekipa, priešingai, didesne dalimi yra susižaidusi, išskyrus kelis naujus žaidėjus, kaip ir kiekviename sezone. Pirmajame mače „Ice“ priešinosi „Kauno Autobusams“ (95:107), tačiau buvo priversti pripažinti didesnio biudžeto komandos pranašumą. Bėdų turi ir „Ice“. Vos vieną susitikimą sužaidęs A.Jančenko, jau paliko komandos stovyklą ir daugiau neberungtyniaus. Apibendrinant, šios dienos rungtynių favoritais laikomi „Ice“, tačiau „R2P Sport BC Rhino“ bandys įrodyti, jog dauguma nepelnytai nurašo šią komandą.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu