„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos rungtynės: „UNO“ ‒ „Arena Biliards“2020 spalio 26 d., Pirmadienis, 11:46 val.; peržiūros: 802

NaujienaKomentarai

Pakankamai neblogai šiame "Laikinosios sostinės" taurės turnyre atrodžiusi "UNO" ekipa, kaip ir buvo galima tikėtis, ketvirtfinalio mače nusileido "TPMC-2". Visgi rodomas žaidimo lygis, leidžia tikėtis gero rezultato paguodos taurėje. Puikiai po krepšiais rungtyniaujantis R.Gudynas (21,5 ppg, 13,3 rpg) yra vienas naudingiausių šio turnyro žaidėjų ir kartu su A.Olberkiu (17 ppg) yra pagrindiniai "UNO" krepšininkai. Žinoma negalima nuvertinti ir P.Žukaičio (14 ppg) bei L.Chalytovo (12,3 ppg) indėlio į gerą komandos žaidimą, todėl reikėtų sakyti, jog būtent šie keturi krepšininkai yra kertiniai "UNO" komandos puolimui. Apskritai, "UNO" pelno po 65,4 taško ir nusileidžia šios dienos varžovui pagal puolimo rodiklius (77,0 ppg), tačiau tuo pačiu ir mažiau praleidžia.

"Arena Biliards" stengiasi žaisti greitą krepšinį ir čia akivaizdus puolimo lyderis L.Varnas (19,4 ppg). Jam solidžiai talkina V.Navickas (12,3 ppg). Visgi "Arena Biliards" gynyba (89,6 oppg) yra trečia blogiausia visame turnyre ir tai kol kas kelia daugiausiai problemų. "UNO" priešingai rodo trečią geriausią gynybą turnyre ir gali sumažinti "Arena Biliards" puolimo skaičius.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu