„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos rungtynės: „Omega“ ‒ BC „BOOM“ (2017-10-11)2017 spalio 11 d., Trečiadienis, 10:07 val.; peržiūros: 1156

NaujienaKomentarai
OMG-BOM

Sudėtingoje grupėje išgyvenę „Omegos“ krepšininkai, ketvirtfinalyje kausis su BC „Boom“, kurie nesunkiai nugalėjo savo pogrupyje ir pakiliai žvelgia į artėjančią dvikovą. „Omega“ pirmajame etape sugebėjo nustebinti nugalėdami „DNC“ ekipą (103:81), tačiau neatsilaikė prieš „Ice“, kurie dėka blogesnio taškų santykio ir masyvaus pralaimėjimo „DNC“ ekipai liko už pagrindinio turnyro ketvirtfinalio borto. Piliponis ir Keršys, kartu su Šliogeriu ir Zubavičiumi sudaro smogiamąją „Omegos“ jėgą ir kartu vidutiniškai renka po 68,6 taško iš 89,0 per rungtynes „Omegos“ pelnomų taškų. LKL patirties turintis „Omegos“ žaidžiantysis treneris R.Urkis didelė pagalba Piliponiui po „Omegos“ krepšiais.

BC „Boom“ neturėjo daug vargo grupės varžybose ir iškovojo visas tris pergales. „B“ lygai besiruošiantys „Boom“ krepšininkai daugiausiai priklausomi nuo savo įžaidėjo P.Mitkaus. Prieš jį greičiausiai besiginsiantis Zubavičius turės smarkiai paprakaituoti norėdamas sustabdyti šį po 19,67 taško ir 4,67 rezultatyvaus perdavimo renkantį gynėją. G.Rupeika žaisdamas lengvojo krašto puolėjo pozicijoje daugiausiai kamuolių atkovojantis BC „Boom“ krepšininkas, o D.Jurkevičius turės galinėtis su vienu iš „Omegos“ lyderiu – Keršiu.

„Omega“ jau užsigrūdino kovose su pajėgiais priešininkais, todėl bus pasiruošę mesti rimtą iššukį BC „Boom“ ekipai.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu