„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL C1 Playoffs 2018 ‒ Atkrintamųjų pirmojo etapo apžvalga (Aštuntfinalis) 2018 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 14:11 val.; peržiūros: 3038

NaujienaKomentarai

LPS
(13-5)

VS

NEB

(10-8)

„Laipsniai“ šiame sezone suklupo vos keturis kartus, jei neskaitysime jų techninio pralaimėjimo KK „13“ kolektyvui. Galinga priekinė linija, dažnai neįvertinami gynėjai ir ganėtinai solidi gynyba leido „Laipsniams“ pasiekti trylika pergalių ir būti vos per 1-2 pergales nuo grupės lyderių. 65,8 taško į savąjį krepšį praleidžiantys „Laipsniai“, susigrums su dar geresnius gynybinius rodiklius demonstravusiu „Nebajeriu“ (63,7 tšk.). „Nebajeris“ šiemet žaidė banguotai, kartais sužaisdamas geras rungtynes su pripažintais favoritais, kartais pralaimėdamas silpnesniam oponentui. Nors grupės lyderiai „Nebajeriui“ metė po 82,8 taško, lyg ir sudrumsdami tą vieną iš trijų geriausių rezultatų lygoje pagal praleidžiamus taškus, šių metų vienintelėje akistatoje su „Laipsniais“, „Nebajeris“ gynėsi gerai ir varžovams leido įmesti vos 60 taškų. Tąkart „Nebajeris“ žaidė didelėmis pajėgomis, kol „Laipsniai“ vertėsi be savo pagrindinio bokšto M.Patašiaus. „Nebajeris“ turi priemonių atsakyti „Laipsniams“ fiziškumu, todėl ši serija turėtų būti įdomi, daugiausiai paremta gynyba. Tik dėl „Laipsnių“ talento puolant šią seriją (2-1) turėtų laimėti „Laipsniai“ , kurie šiemet yra nugalėję ir daug stipresnius oponentus, tačiau „Nebajeris“ pajėgus pasipriešinti ir tai šiemet jau matėme.

RGI
(13-5)

VS

DUM

(12-6)

Viena lygiausių porų 2018 metų „C“ lygos atkrintamosiose yra „Kauno Rami Gi-Gr“ ir „Dumblas“. Čekavičiaus ir Vyšniauskų tandemo vedami „Rami Gi-Gr“ šiemet klupo retai, lygiame pogrupyje į priekį užleisdami vos dvi komandas. „Dumblas“ savo ruožtu iki pat paskutiniojo turo dar turėjo kišenėje trečiąją vietą, tačiau neišsaugojo šešių taškų pranašumo prieš „Laipsnius“ ir atidavė trečiąją vietą „Laipsniams“. Taikliausiai baudos metimus lygoje metantys „Rami Gi-Gr“, juos realizuoja 70,4 procento taiklumu. „Dumblas“ savo ruožtu labai patyrusi ekipa, žinanti atkrintamųjų svarbą. Eilę metų į priekį „Dumblą“ tempiantis L.Steikūnas, šiemet vis dar naudingiausias ekipos žaidėjas, tačiau rezultatyvumu jį pranoksta T.Bulotas (21,7 tšk.). Neaišku kiek dėl savo užimtumo jis galės padėti „Dumblui“, tačiau su juo „Dumblas“ neginčijamai įvairiapusiškesnė komanda. „Rami Gi-Gr“ savo darbus dirba tyliai, o didžiausiu atradimu šiemet buvo Vyšniauskai. 36 taškus kartu sugeneruojantys broliai kartu su patirties nestokojančiu L.Čekavičiumi yra pagrindiniai komandos ginklai. „Dumblas“ turi patirti šioje serijoje, tuo tarpu „Rami Gi-Gr“ aikštės pranašumą.

SKN
(18-0)

VS

RAM

(7-11)

„SK Neveronys“ vienintelė dar nepralaimėjusi tarp visų šio sezono KKL pirmenybėse dalyvaujančių komandų. Kalugino ir Gudeliausko atvykimas į SK „Neveronis“ bei pagal komandos lygį pasirinktas neatitinkantis jų gebėjimų čempionatas, leido šiai ekipai džiaugtis 18-0 pergalių balansu. „Kauno Rami“ į „Playoffus“ iššoko 16-uoju numeriu ir ko gero savo pasirodymą baigsis po dviejų rungtynių. Antrajame etape vos keturias pergales per 12 rungtynių pasiekę „Kauno Rami“ krepšininkai smarkiai nusileidžia SK „Neveronims“ savo meistriškumu. Be didesnės analizės galima pasakyti, jog SK „Neveronys“ keliaus į geriausiųjų aštuntuką.

SME
(15-3)

VS

ELE

(8-10)

„Smėliavimas24.lt“ šiemet suklupo vos tris kartus, iš jų dukart prieš lygos favoritę SK „Neveronių“ ekipą. Visgi „Smėliavimo“ grupėje nebuvo labai pajėgių komandų, kaip antai kituose dvejuose pogrupiuose. Tuo tarpu „Elektromontuotojas“ smarkiai priklausomas nuo to ar į rungtynes atvyksta V.Sutkus ir M.Nenartavičius. Su šiais dviem žaidėjais ekipa pakyla visai į kitą lygį ir gali kautis su daugeliu ekipų. Visgi ar dviejų žaidėjų pakaktų tam kad būtų išlaikyta lygi kova su viena geriausiu „C“ lygos komandų? Galbūt taip. „Smėliavimas“ vargo su „Resmila“ grupės varžybose ir jai kartą net pralaimėjo. Visgi V.Sutkus sužaidė vos penkis susitikimus ir greičiausiai negalės padėti „Elektromontuotojui“, kas smarkiai palengvina „Smėliavimo“ užduotį.

LGU
(14-4)

VS

KRU

(9-9)

„Lažybųguru.lt“ iki paskutinių rungtynių dar tikėjosi „Olimpo“ kluptelėjimo, kas būtų atvėrę pirmąją vietą grupėje. „Krugės kariai“ antrajame etape vargo ir po puikiai pradėto čempionato, antrajame etape fiksavo neigiamą pergalių balansą (5-7). Ramanausko (vid. 23,7 ppg) tempiami „Krugės kariai“ gali mesti iššukį tik jei sulauks kitų komandos žaidėjų indėlio. „Lažybųguru.lt“ kiek netikėtai savo pirmąsias rungtynes žais Kauno kolegijos namų salėje, tačiau lieka ištikimi vėlyvam (21:30 val.) laikui. Komandinį žaidimą puoselėjantys „Lažybųguru.lt“ krepšininkai per rungtynes pelno po 78,8 taško, tuo tarpu „Krugės kariai“ negarsėja gera gynyba. Kiek rungtynių ištemps „Krugės kariai“, o galbūt laimės seriją?

MRU
(15-3)

VS

RES

(8-10)

„MRU“ šiemet kelia tik didžiausius tikslus ir kol kas rodomas rezultatas, leidžia pagrįstai tikėtis bent jau geriausiųjų aštuntuko. Tačiau pirmasis varžovas „Resmila“ tikrai sunkiai nuspėjamas. Daugelį metų nurašinėta „Resmila“, po truputi savo darbais įrodinėjo, jog nėra tokia beviltiška komanda. Šiemet pasiektos aštuonios pergalės, I-ajame divizione, iš kurių viena prieš „Smėliavimas24.lt“. Parodyti geri rezultatai abejose rungtynėse su SK „Neveronimis“, leidžia „Resmila“ priskirti prie tamsiųjų arkliukų. M.Maslenikovo (17,1 ppg) ir Š.Bartulio (16,5 ppg) vedama „Resmila“ šiemet įmeta mažiau taškų nei praleidžia į savo krepšį, tačiau vis tiek išlieka rimtu konkurentu „MRU“. E.Vaina ir K.Surplys du žaidėjai kurie yra „MRU“ puolimo variklis, būtent jie daro didžiausią įtaką „MRU“ puolimui. „MRU“ turėtų išgyventi pirmąjį raundą, tačiau netikiu, jog „Resmila“ bus lengvas pasivaikščiojimas.

OLI
(15-3)

VS

KK13

(8-10)

„Olimpas“ sugebėjo išsaugoti pirmąją vietą grupėje, paskutinėse grupės rungtynėse 23 taškų skirtumu nugalėję „KK13“ ekipą. Būtent su šia ekipa „Olimpas“ kausis ir atkrintamosiose. Lengvas pasivaikščiojimas paskutiniajame grupės mače nuteikia optimistiškai, tačiau nereikia nuvertini varžovo. Praktiškai KK“13“ šiemet iškovojo vos penkias pergales, kadangi tris rungtynes jie laimėjo rezultatu 20:0. Visgi „Olimpas“ labai solidi komanda ir „KK13“ ko gero baigs pasirodymą Kovo 17 d. Birštone.

RYT
(14-4)

VS

STR

(12-6)

„Ryterna Group“ ir BC „Straight“ neginčijamai centrinė aštuntfinalio akistata. Deja, tačiau šios dvi ekipos susitinka jau pirmajame atkrintamųjų raunde ir kažkuri iš jų nepateks į geriausių aštuonetą. Abi ekipos jau žaidė du kartus ir pasidalijo po vieną pergalę. Gynybiniame mače (46:48) pergalę iškovojo „Straight“, tuo tarpu antrasis susitikimas baigėsi užtikrinta „Ryterna Group“ pergale (70:51). Atrodo BC „Straight“ sunkiai sekasi įveikti varžovų gynybą ir viskas daugiau mažiau priklauso nuo to kaip „Straight“ sekasi gintis. Grėbliūnas, Garnelis ir Eitutis – žaidėjai, kurių „Ryterna Group“ turėtų saugotis. 60,9 taško į savo krepšį praleidžiantis kolektyvas demonstruoja geriausią gynybą visoje lygoje. BC „Straight“ lauks nemenkas iššukis, o po paskutinės pergalės „Ryterna Group“ turi psichologinį pranašumą. Visgi BC „Straight“ turi ambicijų atsirevanšuoti varžovams, kurių geriausias lygšiolinis pasiekimas „C“ lygos II-ojo diviziono atkrintamųjų pirmasis raundas. Vienareikšmiškai tai įdomiausia serija verta atidesnio stebėjimo.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu