„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

INTERVIU. Tadas Žūtautas: apie meilę krepšiniui, triumfą „TopSport Ghetto King“ 1x1 turnyre, laimėtą prizą ir karantino metu leidžiamą laiką2020 balandžio 21 d., Antradienis, 19:27 val.; peržiūros: 1927

NaujienaKomentarai

T.Žūtautas: apie meilę krepšiniui, triumfą „TopSport Ghetto King“ 1x1 turnyre, laimėtą prizą ir karantino metu leidžiamą laiką

Tadas Žūtautas domėtis krepšiniu pradėjo dar vaikystėje, kai kartu su šeima stebėdavo Kauno „Žalgirio“ rungtynes. Kiek vėliau vaikinas pats netoli namų esančioje aikštelėje pradėjo žaisti krepšinį, o būdamas antroje klasėje pradėjo sportuoti krepšinio mokykloje „Perkūnas“ ir tai iki šiol yra neatsiejama jo gyvenimo dalis.

Meilė krepšiniui ir dalyvavimas individualiuose turnyruose

T.Žūtautą krepšinis sužavėjo tuo, jog tai – komandinis sportas. „Susirinkdavome ne tik pažaisti krepšinį, bet ir kartu gerai praleisti laiką, po treniruočių taip pat neskubėdavome išsiskirstyti“,- tikino sportininkas.

24-erių metų krepšininkas ne kartą savo laimę yra išbandęs 1x1 krepšinio turnyruose. „Teko dalyvauti moksleiviams rengtame „Sprite“ 1x1 turnyre, kur užėmiau 4 vietą, o „RedBull King of the Rock“ turnyre nepavyko peržengti ketvirtfinalio barjero“,- prisiminimais dalijosi T.Žūtautas.

Pasak T.Žūtauto, dalyvaujant tokiuose individualiuose turnyruose krepšininkams reikia būti stipriems fiziškai ir pasižymėti ištverme. „Dažniausiai 1x1 turnyrų nugalėtojais tampa 4-5 pozicijų žaidėjai, nes žemesniems žaidėjams sunkiau apsiginti prieš aukštaūgius, labai sudėtinga būna žaisti po krepšiu“,- kalbėjo sportininkas.

Triumfas „TopSport Ghetto King“ 1x1 turnyre, laimėtas prizas ir paskelbtas karantinas

T.Žūtautas triumfavo KKL rengtame „TopSport Ghetto King“ 1x1 turnyre, kurio finale 8:7 įveikė kiek anksčiau šį titulą iškovojusį ir puikiai pažįstamą varžovą Mantą Stankevičių. „Šis turnyras –puikus, gerai suorganizuotas, suderinamas abiems varžovams tinkamas laikas. Jame dalyvauja labai stiprūs krepšininkai, kiekvienose rungtynėse reikėjo dėl pergalės atiduoti visas jėgas. Finalo varžovas man buvo puikiai pažįstamas, nes nuo mažų dienų praleidome daug laiko toje pačioje aikštelėje, šiuo metu žaidžiame vienoje komandoje. Jis – fiziškai stiprus, turi „taiklią“ ranką“,- pasakojo krepšininkas.

T.Žūtautas turnyro finalo lemiamomis akimirkomis šaltakraujiškai realizavo baudos metimus. „Lemiamu metu stengiausi kiek įmanoma kiečiau gintis, atiduoti paskutines jėgas. Buvau labai pavargęs, todėl kažko per daug negalvojau, realizuoti baudas padėjo galbūt tai, kad nebijojau pralaimėti“,- pripažino sportininkas.

Turnyro čempionu tapęs T.Žūtautas laimėjo pagrindinį prizą – viešnagę pas Roką Giedraitį ir apsilankyti vieneriose Berlyno ALBA rungtynėse Eurolygoje. Visgi dėl visame pasaulyje išplitusio koronaviruso buvo sustabdytos visų čempionatų kovos ir krepšininkas galės atsiimti prizą kiek vėliau. „Prizas tikrai šaunus. Tai buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios nusprendžiau šiame turnyre išbandyti savo jėgas. R.Giedraitis kiekvienais metais demonstruoja vis solidesnį žaidimą, puikiai pritapo ALBA komandoje. Dar neteko susidurti su tokia situacija, tačiau svarbiausia, kad viskas kaip įmanoma greičiau sugrįžtų į savo vėžias“,- optimizmo nepraradęs kalbėjo krepšininkas.

T.Žūtautas karantino metu leidžia laiką su artimaisiais ir tikisi sėkmingai užbaigti šį sezoną KKL „Įmonių“ lygoje kartu su ,,Ryterna” komanda. „Karantino metu važiuojame su šeima į gamtą, gaminame maistą, žiūrime filmus, žaidžiame stalo žaidimus, puikiai prisitaikėme prie naujo ritmo ir griežtai laikomės karantino“,- pripažino sportininkas.


© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu