„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

II lygos II diviziono LAST 8 etapas 2022 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 15:20 val.; peržiūros: 382

NaujienaKomentarai

Kauno "TPMC-2" – Birštono "Olimpas"

Namuose TPMC dubleriai žaidė pirmąsias rungtynes ir pasiekė reikalingą pergalę prieš Birštono "Olimpą" (74:67). Gailiūnas (26 PTS) gavo pagalbos iš Vaitkaus (19 PTS), o T.Bubliauskas atkovojo net 18 kamuolių. "Olimpo" negelbėjo ir O.Brazdžionis su 29 taškais. Antrosios rungtynės vyks Birštone, kur šiemet "Olimpas" nėra nenugalimas (2-2), tačiau akivaizdu, jog norint lyginti Brazdžioniui reikia didesnės komandos draugų pagalbos. Šiemet raktus nuo "Olimpo" pergalių vežimo turi būtent O.B., tačiau antram naudingiausiam lygos žaidėjui vienam laimėti II-ą divizioną gali būti misija neįmanoma, o juolab, kad dabar "Olimpas" jau besivejančių vaidmenyje.

SK "Neveronys" – "Pikenpokas"


SK "Neveronys" šiemet pralaimėjo penkis sykius, iš jų tris, atkrintamosiose. Paskutinius tris metus žaidusi II lygos finalo ketverte ir du kart jį laimėjusi, viena sėkmingiausių mėgėjų krepšinio komandų, t. y. "Neveronių" ekipa, šiemet keliauja į visų užmirštą II-ą divizioną. Ambicija kažką pasiekti gali būti sumažėjusi, o tuo galėtų pasinaudoti "Pikenpokas", kuris per du mačus, šiaip ne taip sutvarkė Stankevičiaus ir Kamarūno, BC "Rhino". E.Petrauskas (21,4 PPG), G.Čekanskas (16,9 PPG), P.Špokas (16,7 PPG) ir L.Sudeikis (14,4 PPG), pagrindinis ketvertas kelsiantis dideles problemas SK "Neveronims". D.Bukausko vedami SK "Neveronys" vis dar yra rimta jėga ir jei nekris žaidėjų motyvacija, yra ryškesnis šios poros favoritas.

"Game On" – "Klausučių Alaus darykla"

Jurgis Čėsna (28,0 PPG, 41,3 EPG) yra rimta priežastis to, ką šiemet demonstruoja alaus gamintojai. 29 taškai į "Game On" krepšį pirmosiose serijos rungtynėse, leidžia pasiekti pergalę (77:74). Tačiau anaiptol, vieno Jurgio pastangų nepakaks nukauti "Game On" drakoną ir pereiti šį lygį. Ramanauskas (21 PPG), Karalius (11,8 PPG), Miščikas (12,2 PPG) ir Spūdys (12 PPG) bandys padaryti viską, kad išplėštų trečiąsias serijos rungtynes, todėl Čėsnai reikės didelės Satkevičiaus, Kaminsko, Jurkevičiaus pagalbos. Esant traumuotam M.Čipui, "Klausučiai" šiek tiek susilpnėjo, tačiau viskas jų rankose.

KM "Žalgiris" 2005 – "ICE"

Jaunimą eliminavo "Skroblų alėja" ir nustūmė į II-ojo diviziono paraštes. Iki pusfinalio liko vienas žingsnis ir ten laukia T.Jonkaus ledinė komanda. Šiaip ne taip sutvarkę MB "Užveža" ekipą, "Ice" kolektyvas žais prieš komandą iš kurios patys valgo duoną. Ne pirmą sezoną Žalgirio jaunimo vaisius susirenkanti "Ice", šiemet tokių turi bent du – D.Butkį (12,0 PPG) ir A.Šimaliūną (9,5 PPG). Kitas "Ice" jaunuolis Paulius Bacevičius (10 PPG), baigė Tornado KM ir patraukė pas laikrodžio, išradėją T.Jonkų. Nenuostabu, kad "Ice" komandoje nėra pernelyg išsiskiriančių lyderių. Kiek labiau patyrę L.Duoba (14,6 PPG) ir Martinkus (12,3 PPG) nors ir lyderiauja pagal pelnomus taškus, tačiau pagrindinių žaidėjų taškų vidurkiai yra panašūs, dėka tos pačios "Ice" filosofijos "moki-žaidi". KM "Žalgiris" 2005, neatlaikė "Skroblų alėjos" fiziškumo ir skaudžiai pralaimėję kovą po lenta turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Tai galėtų būti rodikliai, kurie padėtų "Ice" ekipai, tačiau problema ta, jog patys "Ice" nėra dominuojanti komanda po krepšiais ir fiksuoja net blogesnę atkovotų kamuolių statistiką (44,8 RPG). Stankevičiaus (19,5 PPG) vedami žalgiriukai, turės namų aikštės pranašumą ir pasistengs jį išnaudoti.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu