„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

11-ųjų KKL Vasaros sportinių žaidynių „Bikėnai ‒ 2017“ čempionai ‒ „Simple“!2017 liepos 13 d., Ketvirtadienis, 22:50 val.; peržiūros: 1920

NaujienaKomentarai
„Bikėnai-2017“ žaidynių čempionai ‒ „Simple“

2017 metų liepos mėn. pradžioje Degesos kempinge Bikėnuose (Zarasų rajonas) įvyko jau 11-osios, Kauno krepšinio lygos vasaros sporto žaidynės „Bikėnai – 2017“.

Per visą žaidynių istoriją šios išsiskyrė kaip pačios „šlapiausios“, nes beveik visą laiką su trumpomis pertraukomis dalyvius pastoviai lydėjo gausus lietus, tačiau jis nesutrukdė pagrindiniam tikslui ir nepaisant tokių oro sąlygų žaidynių planai buvo įgyvendinti ir išsiaiškintos stipriausios komandos.

Žaidynėse kaip ir pernai vėl dalyvavo keturios komandos: „United“, „Dainava“, KKL – Detagama ir „Simple“.

Pirmoji rungtis buvo Žolės krepšinis, kurio metu buvo žaidžiama su amerikietiško futbolo kamuoliu vien tik perdavimais. Varžybų dalyviams reikėjo kovoti ne tik su savo varžovais bet ir lietumi. Kai kuriems pasisekė ir lietaus gavo mažiau, tačiau krituliai nesutrukdė čempionams tapti „United“ komandą. Šie po krepšiu turėjo labai didelį pranašumą, nes esminius reikalus tvarkė du bokštai – T.Žioba ir G.Jevstignejevas, o tokius milžinius varžovams buvo labai sunku išstumti nuo krepšių.
Antri liko „Simple“, kurių greitos atakos finale nepadėjo pasiekti pergalės.

Antroji rungtis turėjo buti Snaiperių turnyras. Tačiau organizatoriai pasitarę su dalyviais vienbalsiai nutarė šią rungtį perkelti į rytojų, o vietoj jos šiek tiek pasitaisius orui kovoti Tinklinio turnyre. Jame taip pat netrūko atkaklios kovos, tačiau finale „Simple“ komanda vėl kaip ir krepšinyje nusileido „United“ ketveriukei, kurie ir tapo šio turnyro nugalėtojais.

Pasibaigus tinkliniui dangus prapliupo lietumi ir nustojo lyti tik sekmadienio popietę. Tačiau jis nesutrukdė dalyviams linksmai leisti laiką stovyklavietėje.

Sekmadienio ryto oras visus dalyvius nuteikė pesimistiškai, tačiau vistik pradėtą iš vakaro reikalą reikėjo pabaigti iki galo, todėl pliaupiant lietui buvo nuspręstą surengti iš šeštadienio perkeltą Snaiperio konkursą. Tokiomis ekstremaliomis sąlygomis taikliausiai į krepšį mėtė „Simple“ snaiperiai (73 taškai), kurie ir užėmė pirmąją vietą. Antroje vietoje – „United“ (65 taškai), po jų sekė „Dainava“ (54 taškai) ir paskutiniai liko „KKL-Detagama“ (33 taškai).

Po to sekė Futbolo turnyras. Lietaus intensyvumas dar labiau padidėjo tačiau dalyvių tai nesustabdė. Į naujai sukaltus vartus įvarčiai krito vienas po kito, nes lyginant su pernai metais, šiemet vartų plotas gerokai padidėjo, bet nuo to žiūrovams buvo tik įdomiau stebėti rungtynes. Atkakliame finale „Simple“ komanda įveikė „United“ ir tokiu būdu tapę Futbolo rungties čempionais tuo pačiu išlygino taškus ir pagal bendrą įskaitą todėl viskas turėjo spręstis paskutionioje plaukimo kajakais rungtyje.

Oras pasitaisė ir visi dalyviai susirinko prie Antalieptės marių kranto. Ten jau laukė du kajakai kuriais dalyviai turėjo kuo greičiau įveikti numatytą distanciją estafetėje. Šioje rungtyje eilę metų favoritais buvo „Simple“ vyrukai, todėl ir šį kartą turbūt mažai kas abejojo, kuri iš komandų gali mesti rimtesnį iššūkį „Simple“ komandai, kuri pasiekė geriausią laiką (3:06 min.) bei tapo nugalėtojais, antri atplaukė „Dainava“ (3:52 min.), treti KKL-Detagama (4:09). Žinoma „United“ labai stengėsi tačiau jiems nepavyko parodyti geriausio laiko ir su (4:59 min) jie liko paskutiniai.

Taigi galutinė žaidynių turnyrinė lentelė: ketvirtoje vietoje garbingai priešinęsi visose rungtyse KKL-Detagama, trečioje vietoje – „Dainava“, antroje vietoje „United“ ir pirmoje vietoje, po dviejų metų pertraukos nugalėtojų titulą susigrąžinę „Simple“ komanda.

Sveikinimai čempionams, ir iki kitų metų!

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu