„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL Įmonių lygos (Pirmojo etapo) reitingas2023 sausio 21 d., Šeštadienis, 19:29 val.; peržiūros: 665

NaujienaKomentarai

1. Remza (8-1)
Remza nors ir pralaimėjo sykį, tačiau žaidžia pakankamai stabiliai ir yra ryški pretendentė į Įmonių lygos finalo ketvertą. Bent keturi mačai antrajame etape, nusimato sunkūs.

2. Plastena (7-2)
Plastena tamsusis arkliukas iš tų komandų, kurios pretenduoja į finalo ketvertą ir kol kas atrodo pirmasis etapas šiai komandai yra vykęs. Pavyko nugalėti pajėgią Fredą, tačiau pabarstyta taškų su Hidraulinėmis sistemomis.

3. Donelaičio (7-2)
Donelaičio be kelių svarbių žaidėjų, sužaidė labai slogų ketvirtąjį kėlinį prieš Hidraulines sistemas ir patyrė antrąją nesėkmę. Praėjusių metų lyderis Rokas Ūzas sužaidė vos vieną minutę pirmajame etape ir greičiausiai tąkart pradėjo atsižymėjimo procesą. Net ir be jo Donelaičio vyrai yra labai konkurencingi.

4. Freda (7-2)
Freda gavo antausį nuo Plastenos ir patyrė antrąją nesėkmę. Šiemet be komandos veido Martyno Gailiūno sunkiau nei visada, juolab, kad komandos naujokas Ambraziejus, lanko kas antrą mačą.

5. Kelių priežiūra (7-2)
Kelių priežiūra susirinko keturias pergales iš eilės ir įšoko į stipriausiųjų grupės traukinį. Artūras Kaminskas žaidžia gerą sezoną Įmonių lygoje ir renka po 17,1 taško.

6. Lemora (7-2)
Sezono pradžioje su sunkumais susidūrusi Lemora po truputį įsivažiuoja ir fiksuoja šešių pergalių iš eilės seriją. Lukas Damušis šiemet imasi lyderio rolės per mačą išmesdamas po 6,3 tritaškio.

7. Hidraulinės sistemos (6-3)
Hidraulinės rodo, jog veteranai dar turi parako ir nori varžytis tik su pajėgiausiomis komandomis. Šešios pergalės iš devynių leido Hidraulinėms sistemoms patekti į geriausiųjų gretas. Kiekvieną varžovą už nesusirinkimą galinti nubausti komanda, tikisi patriukšmauti ir antrajame etape.

8. Steel Service (6-3)
Steel Service atsigriebė mače su Manvesta ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Šiemet visas žaidimas stovi ant Giedriaus Palinausko pečių, kuris renka po 15 taškų.

9. SDG (5-4)
SDG iš paskutinių penkių mačų laimėjo vos du ir antrajame etape jiems gali būti labai sunku. Realiai vertinant tai yra pajėgi vidutiniokė, tačiau daug iš šios komandos antrajame etape nesitikima.

10. MANVESTA (5-4)
Su Puotkaliu ši komanda daug geresnė, kuomet jo nėra, Manvestai kur kas sunkiau. Devyni sudėtingi mačai jų laukia antrajame etape, kur reikia tikėtis kuo daugiau pergalių siekiant gauti teoriškai palankesnį varžovą atkrintamosiose.

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu