„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos rungtynės: „Sabonio KC“ ‒ „Omega“ (2017-10-03)2017 spalio 03 d., Antradienis, 12:51 val.; peržiūros: 1170

NaujienaKomentarai
SKC ‒ OMG

Pirmosiose rungtynėse pralaimėjimą patyrę Saboniukai, susikaus su „Omegos“ krepšininkais, kurie turėdami vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą, kesinasi į vieną iš pirmųjų dviejų vietų „A“ pogrupyje. Būtent pergalė šios dienos rungtynėse jiems garantuotų vietą pagrindinio turnyro atkrintamosiose varžybose. Per pirmasias dvejas žaistas rungtynes „Omegos“ gretose išsiskyrė po krepšiais rungtyniaujantis L.Piliponis (20,5 tšk., 10,5 atk.kam.). Jam iš esmės daugiausiai talkino M.Zubavičius, D.Šliogeris ir J.Keršis. Jei šiame jaunimo komplekte kiek netikėtai įsipaišė D.Šliogeris, tai Zubavičius ir Keršis, „Omegos“ lyderiai jau ne pirmus metus. Donatas Šliogeris per dvi sužaistas rungtynes pelno po 16,5 taško ir demonstruoja labai gerą 50 procentų taiklumą iš žaidimo.

Jų varžovai jaunieji „Sabonio KC“ krepšininkai, kurie ruošiasi atsinaujinusios „B“ lygos sezonui, pirmajame mače nepasipriešino „Ice“ ekipai ir pralaimėjo 86:65. Nesugaudę „Ice“ gynėjų, „Sabonio KC“ krepšininkai stokojo jėgos po krepšiais. Vienintelis R.Brazinskas (8 tšk., 13 atk.kam.) buvo atsvara „Ice“ ekipos priekinei linijai. Visgi „Sabonio KC“ turi rezervų ir pasistengs juos išnaudoti šiandien. Vos 32 procentais iš žaidimo atakavę „saboniukai“ turės pagerinti taiklumą jei galvoja apie pergalę šiandien.

Laukia dar vienas įdomus mūšis, „Omega“ bandys užsitikrinti vietą „TOP 8“ komandų grupėje, o „Saboniukai“ atsitiesti po pralaimėjimo „Ice“.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu