„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Sveikiname naująjį LSKL "Oro karalių" Paulių Parachomiką!2007 sausio 30 d., Antradienis, 14:44 val.; peržiūros: 8304

Pauliaus Parachomiko dėjimas (nuotr. www.lskl.lt)

Sausio 29d. pirmadienį, Kauno sporto halėje vyko Lietuvos studentų krepšinio lygos "Žvaigždžių diena". Pilnutėliuose sporto rūmuose žiurovai stebėjo puikų reginį. Jame taip pat buvo neapseita ir be gana ryškaus KKL akcento.

"Oro karaliaus" konkurso finale varžėsi du žaidėjai, dalyvaujantys ir Kauno krepšinio lygos pirmenybėse, tai Darius Kalnutis iš "AIG Life" komandos, ir Paulius Parachomikas, atstovaujantis "Era+" ir "Era+Eternit" ekipas. Po labai gražių ir įspūdingų dėjimų serijos nugalėtoju tapo Paulius Parachomikas.

Turbūt jau daugelis, stebėję "Era+" žaidimą matė panašius dėjimus KKL pirmenybių rungtynių metu ir visi grožėjosi jais. Ne ką prasčiau už nugalėtoją pasirodė ir Darius Kalnutis (AIG Life) kuris taip pat rungtynių metu mėgsta smagintis, drebindamas varžovų krepšį galingais dėjimais, ir nežinia kaip būtų balsavusi LSKL "Oro karaliaus" konkurso komisija jei ne kelios Dariaus klaidelės. O Pauliui pavyko nuvainikuoti net praeitų metų "Oro Karalių" Manta Kalnietį.

Taigi dar kartą sveikiname Paulių Parachomiką su šiuo garbingu titulu ir linkime toliau rodyti tokį puikų žaidimą bei suteikti progą visiems krepšinio žiūrovams mėgautis puikiais dėjimais į krepšį.

KKL org.

Paskutiniai komentarai (3 iš 17)era+2007 sausio 31 d., 23:09 val.
Esmi,jau nunese musu Pauliuka Prienai. Gaila,kad negalesim sezono uzbaigti kartu, Paulius pats pergyvena,bet aukso+ lygoje vis dar zais pagal galimybes.
esmis2007 sausio 31 d., 09:10 val.
Pauliau, itariu kad po to show uzpludo tavo adresu krepsinio agentu pasiulymai?:) ar liksi vistik istikimas Era+ komadai?
cibulis2007 sausio 31 d., 00:19 val.
nu saunuoliai, smagu buvo paziureti :D tik blem i gala jau nelabaij ka ir maciau:D:D per daug alaus uzpilta buvo :D:D
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu