„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL II lygos (Pirmojo etapo) reitingas 2023 sausio 21 d., Šeštadienis, 19:27 val.; peržiūros: 523

NaujienaKomentarai

1. SKROBLŲ ALĖJA (8-0)

Skroblų alėja yra vienintelė nepralaimėjusi komanda II lygoje ir pergales pasiekė vidutiniu 14,1 taško skirtumu. Net 8 žaidėjai renka dviženklį rezultatyvumo vidurkį ir net du yra arti jo. II etapas parodys, ar ko šiemet iš tiesų verta Skroblų alėja.

2. ALTA TRANSPORTAS (7-1)

Teoriškai pralaimėjimų taip pat neturi, vienintelė nesėkmė, neatvykimas į rungtynes. Beveik po šimtą taškų renkanti komanda, daug į gynybą nesikoncentruoja, tačiau talento pakanka laimėti rungtynes vien puolimu.

3. ARKO (7-1)

Po ilgesnio laiko vėl sužaidęs Gvidas Kačiušis surinko 41 naudingumo balą ir padėjo pasiekti pergalę prieš Klausučius. Antras etapas nusimato labai žiaurus, čia laukia labai rimti mūšiai.

4. KSM’93 – Bulvaras (7-1)
Net ir be kelių svarbių žaidėjų neturėjo didesnio vargo, prieš šiemet, kaip niekad silpną GZP-2 ekipą, tačiau tokie nesusirinkimai antrajame etape gali kainuoti daug, nes silpnų komandų čia nebeliko.

5. Olimpas (6-2)
Pailsėjęs prieš II etapą, Olimpas savo kovas pradės pirmadienį, su labai pajėgia KSM’93 ekipa. Olimpo žaidimas kiek banguoja, tačiau tai rimta komanda su kuria reikia skaitytis.

6. Klausučiai (6-2)
Ilgą laiką be pralaimėjimų žengę Klausučiai, pirmąjį etapą užbaigė prasta nata ir fiksuoja dviejų pralaimėjimų seriją. Visgi žaidimas nebuvo labai blogas ir komanda turi nemažai nepanaudotų rezervų.

7. Pikenpokas (6-2)
Išgyveno sunkioje grupėje ir privertė kilstelti akis ne vieną stebėjusi Pikenpoko grupę. Nors su Alta Transportu šansų neturėjo, tačiau priešinosi KSM ir pralaimėjo vos keliais taškais.

8. Žalgiris-2 (6-2)
Per paskutinius du mačus Žalgiris-2 vėl demonstravo disciplinuotą gynybą ir būtent ten slypi Žalgirio stiprybė. Tikėtina, jog Žalgiris tik kils aukščiau, tačiau jau pirmadienį laukia sunkus Alta Transporto egzaminas.

9. Kautech-2 (5-4)
Nėra netikėta, kad Kautech-2 su Kaluževičiumi, Gailiūnu, Koblinec ir Ivanovu pateko į stipresniųjų grupę, tačiau čia jų galėjo ir nebūti, jei ne tragiška Lympo pirmojo etapo pabaiga.

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu