„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos rungtynės: Kauno Autobusai ‒ SK Vertigo vs Reunion2020 vasario 11 d., Antradienis, 16:38 val.; peržiūros: 238

NaujienaKomentarai

Šiemet dažniau pralaimintys nei laimintys „Reunion“ (3-10) krepšininkai juda link reguliariojo sezono pabaigos. Likus penkiems turams „Reunion“ nepraranda vilties pakilti iš septintosios grupės vietos ir pasigerinti savo pozicijas prieš atkrintamąsias. Šiandien jų kelyje taip pat ne geriausius laikus išgyvenantys Kauno Autobusai – SK Vertigo (5-5). Po Stanionio išvykimo visus tris mačus prapylę Kauno Autobusai – SK Vertigo yra „AB“ lygos vidutiniokė, tačiau galinti stipriai smūgiuoti atkrintamųjų metu. Visgi šią tikimybę, tai padaryti šių metų „A“ lygoje, iki minimumo mažina labai pajėgių oponentų gausa. Jei pernai metų čempionatas buvo labai nuspėjamas, tai šiemet pirmos keturios komandos yra labai panašaus pajėgumo, o praraja tarp 4 ir 5 pozicijos, pagal šiuo metu demonstruojamą žaidimą gana didelė.

Visos šios Kauno Autobusų – SK Vertigo problemos, didina „Reunion“ šansus iškovoti ketvirtąją pergalę. Sąlyginai pajėgesnę sudėtį nei kitoje miesto „B“ lygoje turintys „Reunion“, čia rungtyniauja blogiau ir tik P.Mykolaičio grįžimas į krepšinio aikštelę yra vienintelis ryškus šviesulys visame „Reunion“ krepšinyje šiame sezone. Visgi potencialo atsigauti „Reunion“ turi daugiau nei reikia, o pradėti kilimą aukštyn „Reunion“ gali jau šiandien.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu