"C" lygos reitingas (IX): "Savi" - pirmoji komanda likusi už atkrintamųjų borto 2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 22:12 val.; peržiūros: 4607

NaujienaKomentarai

Iki KKL lygos finišo liko keturios savaitės, tačiau jau dabar aišku, jog „Savi“ sezoną baigs po ketverių rungtynių. Panašus likimas laukia ir KK „13“ ekipos, kol „Krepšininkas.net“ ekipos šansai žengti toliau lieka minimalūs. „Hidraulinės sistemos“ ir „Sporto Manija“ vis dar nepralaimėjo, o „Kėdainių“ pergalių serija pasiekė dešimtį. Reguliariajam sezonui perkopus į antrąją pusę, pristatome devintąjį „C“ lygos reitingą.

1.(1)

„Hidraulinės sistemos“ (14-0)

14 pergalių iš eilės

Nugalėjo „Lituanica“ – 78:33

Jei kas ir demonstruoja nebanguojantį kokybišką žaidimą viso „C“ lygos sezono metu, tai tik „Hidraulinės sistemos“ ir „Sporto Manija“. „Lituanica‘ sutriuškinta daugiau nei labai, tačiau tai nebuvo pati geriausia treniruotė prieš lemiamas reguliariojo sezono dvikovas su „Darbiečiais“ ir SK „Neveronimis“.

2. (2)

"Sporto Manija" (13-0)

W13

Nugalėjo „SRC-2“ – 101:87

„Sporto Manija“ į „C“ lygos batalijas sugrįžo sunkia pergale prieš „SRC-2“. „SRC-2“ buvo pirmoji komanda, kuri buvo nugalėta mažesniu nei 15 taškų skirtumu. „Sporto Manija“ suklydo net 31 kartą, tačiau jų oponentai padarė 44 klaidas. Štai jums ir „SRC“ sporto salė.

3. (3)

„Kėdainiai & Adecco”

(12-2)

W10

Nugalėjo „Konsus“ – 69:64

Devintoji pergalė iš eilės prieš antrą pogrupio komandą „Konsus“ labai rimtas pareiškimas. „Kėdainiai“ propaguoja patrauklų akiai komandinį žaidimą ir be jokių lyderių renka viena pergalę po kitos.

4. (4)

"Dumblas" (12-1)

W8

Nugalėjo „VU KHF“ – 89:73

Dar viena „Dumblo“ pergalė paženklinta L.Steikūno 27 taškais ir 24 atkovotais kamuoliais. „Dumblas“ kaip ir „Kėdainiai“ tęsia savo įspūdingas pergalių serijas. Ketvirtadienį laukia atsakomasis susitikimas „Santaroje“, kur „VU KHF“ rungtyniauja visai kitaip.

5. (6)

„emobilus.lt & SK “Mattas“

(13-1)

W3

Nugalėjo „Lietuviškus patiekalus“ – 96:86

Nugalėjo „Ice“ – 66:64

Abi rungtynės klostesi beveik identiškais scenarijais. Tris kėlinius SK „Matto“ varžovai demonstravo geresnė krepšinį, tačiau ketvirtajame kėlinyje SK „Mattas“ lyg atsibusdavo ir iškovodavo pergalę. Jei „Mattas“ būtų pralaimėjęs abu mačus, su pergalių santykiu (11-3) tik padarytų šią grupę dar labiau nenuspėjama. Tačiau dabar nuo artimiausių persekiotojų jau atitrūko trimis pergalėmis ir iki to, kad užsitikrintų pirmąją vietą grupėje trūksta jau visai nedaug.

Pralaimėjo „Persvarai“ – 63:67

BC „Straight“ nesugebėjo pasinaudoti persekiotojo iš apačios „Akademijos“ dovanėle ir patys taip pat pralaimėjo. Abi komandas vis dar skiria viena pergalė ir abi dar tarpusavyje nežaidė nė karto. BC „Straight“ pritūko didesnio Ramono indelio.

8. (10)

„Advokatų kontora – Konsus“ (11-4)

L1

Nugalėjo „Krepšininkas.net“ – 98:54

Pralaimėjo „Kėdainiams“ – 64:69

Šią savaitę „Konsus“ ekipai sekėsi skirtingai. Sutriuškintas „Krepšininkas.net“, tačiau savaitgalį nepavyko palaužti „Kėdainių“. Kalinauskas pataikė vos tris tritaškius iš 12, ir nors pelnė 23 taškus, tačiau surinko tik keturis naudingumo balus.

9. (7)

"Akademija" (10-3)

L1

Pralaimėjo „VU KHF“ – 61:72

„Akademijos“ pergalių serija nutrūko prieš „VU KHF“ ir tai ne į naudą norint atimti antrąją vietą iš BC „Straight“. Laimė, jog BC „Straight“ irgi suklupo. Visgi yra šviesių momentų. Įspūdingą formą ir toliau demonstruoja R.Trepočka – paskutiniame susitikime 9 taškai ir 22 atkovoti kamuoliai, bei per paskutiniąsias trejas rungtynes 13,3 taško ir 20,3 atkovoto kamuolio vidurkis.

10.(12)

„Lietuviški patiekalai“ (10-4)

L1

Nugalėjo BC „Gazuotą Pieną“ – 67:63

Pralaimėjo SK „Mattui“- 86:96

Nugalėtas pagrindinis konkurentas dėl antrosios vietos pogrupyje. Nors „LP“ pirmavo 14 taškų skirtumu, tačiau ketvirtajame kėlinyje turėjo problemų ir likus dviems minutėms netgi turėjo taško deficitą. Visgi pabaiga užtikrinčiau sužaidę „Lietuviški patiekalai“ iškovojo sunkią pergalę. Visgi dar tą pačią savaitę be pagrindinių žaidėjų prieš SK „Mattą“ rungtyniavę „Lietuviški patiekalai“ buvo netoli dar vienos pergalės. Tris kėlinius rungtyniavę gerą krepšinį, „Patiekalai“ išsikvepė paskutiniajame ketvirtyje ir patyrė nesekmę.

Nugalėjo „Kauną“ – 74:72

Tik po pratęsimo patiestas „Kaunas“. Nors „KTK“ turėjo septynių taškų pranašumą likus žaisti kelias minutes, tačiau sugebėjo jį prarasti ir keliauti į pratęsimą. „KTK“ pavyko susitelkti ir pratęsimo metu nukauti A.Tamošiūno vedamą „Kauną“.

13. (14)

„Aurelinas“ (10-4)

W1

Nugalėjo „Grizlius“ – 84:71

Labai svarbi pergalė prieš „Grizlius“ leidusi atitolti nuo persekiojančių komandų ir susitelkti į kovą dėl antrosios vietos grupėje. „Aurelinas‘ tyliai ir ramiai braunasi tarp stipriausių „C“ lygos ekipų.

14. (13)

BC „Gazuotas Pienas“

(10-4)

L1

Nugalėjo „Žaliai – Baltus“ – 83:47

pralaimėjo „Lietuviškiems patiekalams“ – 63:67

Po netikėto pralaimėjo „Nepyk“, traumų išretintas BC „Gazuotas Pienas“ su kaupu atsigriebė rungtynėse prieš „Žaliai-Baltus“, įmesdami net 15 tritaškių. Visgi „Lietuviškiems patiekalams“ įveikti pritrūko masės. Nepasiant to, kad nežaidė du starto penketo žaidėjai, „Pienas“ turėjo šansu netgi išsivešti pergalę iš Kauno Energijos.

15. (15)

"Kaunas" (9-4)

L1

Nugalėjo KK „13“ – 77:40

pralaimėjo „KTK“ – 72:74

„Kaunas“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš autsaiderę KK „13“, tačiau lemtinga kova vyko trečiadienį su „KTK“. Dviejų lentelės kaimynių dvikovoje prireikė pratęsimo. Visgi primąjį mūšį laimėjo „KTK“, o „Kauno“ neišgelbėjo net galingas A.Tamošiūno dvigubas dublis (23 tšk. 19 atk.kam.).

16. (21)

„A.S.K. Persvara & Orca“ (9-6)

W1

Nugalėjo BC „Straight“ – 67:63

Pergalė prieš BC „Straight“ buvo moralinsi pakilimas visai „Persvaros“ komandai ir aplinkybė leidusi apginti ketvirtąją pogrupio vietą. Iki trečiosios visdar trūksta nemažai, tačiau iš penktosios grėsmingai artėja „VU KHF“ jaunimas.

Pralaimėjo BC „Gazuotam Pienui“ – 47:83

Du kėlinius „Žaliai-Balti“ kaip lygus su lygiu kovėsi su BC „Gazuotu Pienu“. Tačiau tada prasidėjo M.Stankevičiaus šou. 39 taškai, 8 tritaškiai ir fantastiška antroji rungtynių pusė palaidojo „Žaliai baltus“, kurie 3-4 kėlinį pralaimėjo 16:52.

19. (23)

"VU KHF" (8-6)

L1

Nugalėjo „Akademiją“ – 72:61

pralaimėjo „Dumblui“ – 73:89

„VU KHF“ pateikė staigmenėlę ir nugalėjo „Akademiją“, kuri taip ir neišsprendė V.Bulkevičiaus mįslės. Žaidėjas pelnė 23 taškus ir buvo neįkandamas „Akademijos“ gynybai. „VU KHF“ vis dar persekioja, ketvirtoje vietoje esančią „Persvarą“, tačiau pastarosios pergalė prieš „Straight“ neleido „VU KHF“ pernelyg priartėti.

Sekmadienį laukė dar vienas solidus varžovas, tačiau V.Bulkevičiaus 33 taškai buvo nustelbti L.Steikūno 54 naudingumo balais. Pralaimėta vienai „C“ lygos iš „C“ lygos lyderių „Dumblui“.

20. (22)

„Kauno Rami“

(8-6)

W1

Nugalėjo „Grizlius“ – 100:98

Ne kartą minėjau, jog „Kauno Rami“ žaidimas visiškai nepastovus ir begalo banguotas. Vieną dieną jie gali kovoti su stipriais varžovais kaip lygūs su lygiais, kitą dieną gali pralaimėti visiškai nepavojingam oponentui. Jau trečias pratęsimas šiame sezone ir sunki pergalė leidusi pakilti į ketvirtąją vietą pogrupyje.

T.Petrošius per paskutiniąsias trejas žaistas rungtynes pelno po 34,3 taško.

21. (19)

„Ice“ (8-6)

L3

Pralaimėjo SK“ Mattui“ – 64:66

Rungtynių pabaigoje, nežinia kelintą kartą šį sezoną, „Ice“ ir vėl subyrėjo. Turėję visas galimybes įgelti grupės lyderiui, „Ice“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau pabaigoje fortūna nuo „Ice“ nusigręžė ir teko pripažinti dar vieną skaudų pralaimėjimą. E.Daunora ir kiti SK „Matto“ žaiėjai visas rungtynes atidžiai stengėsi dengti R.Misevičių, tačiau trečiajame kėlinyje, vistiek buvo pražioplinti keturi trajakai iš eilės, o tai jau yra beveik pusė jo pelnytų taškų iš jo 25.

22. (20)

Kauno „SRC-2“ (8-6)

L3

Pralaimėjo „Sporto Manijai“ – 87:101

Kaunos „SRC-2“ gerokai pasipriešino „Sporto Manijai“, tačiau ketvirtajame kėlinyje neatsilaikė ir pralaimėjo grupės lyderiams. Iki ketvirtoje vietoje esančio „Kauno“ jau trūksta 2,5 pergalės, tačiau nuo šeštosios vietos grupėje „SRC-2“ atsiplėšę gerokai.

23. (16)

„Grizliai“ (8-6)

L4

Pralaimėjo „Aurelinui“ – 71:84

pralaimėjo „Kauno Rami“ – 98:100

„Grizliams“ sunkiai sekasi surinkti pajėgiausią sudėtį rungtynėms. Jau keturi pralaimėjimai iš eilės ir nesustojantis smukimas į dugną. Vaidotas Gadiliauskas dar bando tempti komandą, tačiau rungtynėse su „Kauno Rami“ nebuvo M.Valaičio. O mače su „Aurelinu“ nepakako nei šių abejų žaidėjų pastangų.

Pralaimėjo „emobilus.lt – SK Mattui“ – 61:97

Tritaškiais subombardavę „Gazuotą Pieną“, „Nepyk“ šią savaitę SK „Mattui“ sumetė 11 tolimų metimų, tačiau to nepakako. „emobilus.lt – SK Mattas“ vistiek sutriuškino varžovus. „Žaliai-Baltų“ ir „Ice“ nesekmės išsaugojo „Nepyk“ šansus kovoti dėl vietos kitame etape.

27. (26)

„Lituanica“ (6-8)

L7

Pralaimėjo „Hidraulinėms sistemoms“ – 33:78

Šio sezono pirmojo etapo išsišokelė „Lituanica“ rungtynėse su geriausia reitingo komanda „Hidraulinėmis sistemomis“ puolė „Kibiro“ taurės stiliumi. Vos 33 taškai ir „Mažosios“ taurės autsaiderių vertas puolimas. Septinta nesekmė iš eilės ir tolstantys planai apie atkrintamąsias.

28. (28)

“Krepšininkas.net” (4-9)

L3

Pralaimėjo „Konsus“ – 58:94

„Krepšininkas.net“ antrojoje rungtynių pusėje visiškai neturėjo šansų kovoje su „Konsus“. Dar vienas pralaimėjimas ir vis mažėjantys šansai žengti toliau.

29. (29)

KK “13” (4-10)

L4

Pralaimėjo „Kaunui“ – 40:77

Iki penktosios vietos keturios pergalės, o rungtynių liko vos penkios. „KK 13“ gali žengti toliau, tik laimėjusi visus susitikimus kas praktiškai neįtikima. Atrodo „KK 13“ šią savaitę taps antrąją komanda, kuri nepateks į atkrintamasias.

30. (30)

„Savi“ (4-11)

L8

Pralaimėjo BC „Straight“ – 44:106

Ar „Savi“ taip pat blogai atrodytų „Kibiro“ taurėje? Į šį klausimą atskymo likisime nesužinoję, tačiau faktas tas, kad „Didžioji“ taurė ne jiems.

Tai pirmoji komanda, kuri lieka už „TOP 24“ borto.