„C“ lygos reitingas (VIII)2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 08:58 val.; peržiūros: 3635

NaujienaKomentarai

Vieta

Komanda

1.

BC STRAIGHT (8-0)

W @ RYT 46:48
BC „Straight“ vėl sužaidė gerą ketvirtą kėlinuką išsigelbėjo rungtynėse su „Ryterna Group“. Gynybinėse rungtynėse, jie į savąjį krepšį ketvirtajame kėlinyje praleido vos 4 taškus.

2.

SK NEVERONYS (8-0)

W vs SME 86:80; W vs RAN 91:76
„Neveronys“ šešiese įveikė didžiausią sezono konkurentą ir išliko viena iš trijų nepralaimėjusių komandų.

3.

Birštono „Olimpas“ (8-0)

W @ KMAIK 52:81; W vs HER 93:75

Tiek išvyką, tiek namų rungtynes, “Olimpas” laimėjo ir toliau lyderiauja savo pogrupyje. Knyšiai kartu surinko net 68 naudingumo balus.

4.

SMĖLIAVIMAS24 (7-1)

L @ NEV 86:80; W @ NEB 50:88

„Smėliavimas“ pralaimėjo kova po krepšiais Kalūginui ir Bartkui, bei patyrė pirmąją nesėkmę. Sekmadienį be didesnio įveiktas „Nebajeris“ šiek tiek numalšino pralaimėjimo kartėlį.

5.

LAŽYBŲGURU.LT (7-1)

W @ DUM 76:85
“Lažybųguru.lt” ambicijas šiame sezone, tik dar kartą patvirtina pergalė prieš “Dumblo” krepšininkus. M.Gailiūnas ir S.Pakalniškis, “Dumblui” buvo neįveikiama mįslė.

6.

MRU VSF (6-1)

W vs RAM 93:63

Šiemet „MRU“ su „Rami“ žaidė du kartus ir abu kart buvo ryškiai stipresni. Pavyzdingai besirenkantys į rungtynes „MRU“ krepšininkai leidžia naudoti aktyvią rotaciją.

7.

KRUGĖS KARIAI (6-2)

W vs RES 74:72
“Krugės kariai” išvargo pergalę prieš “Resmilą”, nors po trijų kėlinių turėjo net 9 taškų deficitą. R.Grigonis 21 tšk., buvo vienas iš tų kurie padėjo pamatus pergalei.

8.

DUMBLAS (5-2)

L vs LGU 76:85

„Dumblas“ susiduria su pirmomis bėdomis šį sezoną. Prieš tai pralaimėta „Olimpui“, o dabar gautas antausis ir nuo „Lažybųguru.lt“ krepšininkų.

9.

*LAIPSNIAI (5-2)

L @ KK13 20:0

10.

ELEKTROMONTUOTOJAS (5-3)

W vs ASU 81:60
Po antausio praėjusią savaitę „Elektromontuotojas“ susitvarkė su „ASU“, kurie praėjusią savaitę buvo arti to, jog palaužtų grupės lyderę BC „Straight“.

11.

KK „13“ (5-3)

W vs LPS 20:0

12.

KAUNO RAMI GI-GR (5-3)

L vs RAM 83:90

Š.Urbaitis pelnęs 22 taškus, pranoko Vyšniauskų duetą, tačiau to nepakako pranokti „Kauno Rami“. „Rami“ kolektyvui belieka pasidžiaugti, kad jų komandos užima atitinkamai 2 ir 3 vietas grupėje.

13.

Ryterna Group (5-3)

L vs STR 46:48

Absoliučiai nerezultatyviame mače, „Ryterna Group“ prieš lemiamą ketvirtį dar turėjo apčiuopiamą persvarą, tačiau jos neišlaikė ir patyrė antrąją nesekmę iš eilės.

14.

KAUNO RAMI (5-4)

L @ MRU 93:63; W @RGI 83:90
Pralaimėjimas „MRU“ ir pergalė prieš antrąją „Kauno Rami“ komandą, leidžia „Rami“ turėti teigiamą pergalių balansą (5-4). 33 taškus pelnęs Varnas skriaudė „Rami Gi-Gr“.

15.

„NEBAJERIS“ (4-3)

L vs SME 50:88

„Nebajeris“ gan smarkiai gavo nuo įpykusio „Smėliavimo24.lt“ krepšininkų ir patyrė trečiąją nesekmę sezone.

16.

„BALTIC TRANSLINE“ (3-3)

Šią savaitę nežaidė

17.

HERMIS (3-4)

L @ OLI 93:75
Penkiese atvažiavę į Birštoną, „Hermio“ krepšininkai, prisirinko pražangų ir mačą baigė trise. Būtent trumpas suoliukas neleido pakovoti dėl pergalės šiose rungtynėse.

18.

RESMILA (3-4)

L @ KRU 74:72
„Resmila“ paleido iš rankų progą nustebinti visus ir parsivežti pergalę iš „Krugės“ tvirtovės. Išvaistę turėtą pranašumą jie nusileido dviejų taškų skirtumu.

19.

KMAIK (3-4)

L vs OLI 52:81

„KMAIK“ nuo elitinių „C“ lygos komandų skiria didžiulė praraja. Pagalbinių žaidėjų trūkumas neleidžia jiems grumtis su stipriausiomis ekipomis.

20.

RANDERIS (3-5)

L @ NEV 91:76
Dar vieną pralaimėjimą „Randeris“ patyrė prieš vieną iš favoritų laimėti visą „C“ lygą – „Neveronis“.

21.

ASU (2-6)

L @ ELE 81:60
„ASU“ nepavyko išsivežti pergalės iš technikos kolegijos. Sulyg kiekvienu pralaimėjimu, atotrūkis iki penktosios vietos didėja.