„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

INTERVIU: „Tie geresni“ ekipos lyderis Deividas Leonavičius: „Esame susibūrę ganėtinai neseniai, tačiau gerai suprantame vienas kitą, žinome savo roles“2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 13:35 val.; peržiūros: 764

NaujienaKomentarai

Deividas Leonavičius būdamas pirmokas pradėjo lankyti plaukimą, tačiau vaikinui po keleto metų ši sporto šaka tapo monotoniška, todėl lankydamas penktą klasę nusprendė išbandyti save krepšinyje. Deividui krepšinis pasirodė dinamiškesnis sportas, taip pat labiau patiko, jog tai – komandinis žaidimas.

Unikalus komandos pavadinimas ir puikus „Tie geresni“ startas KKL C lygoje

D.Leonavičius KKL C lygoje gina unikaliu pavadinimu pasižyminčios komandos „Tie geresni“ garbę. „Prieš keletą metų subūrėme komandą ir visi demokratiškai balsavome už įvairius pavadinimų variantus, tačiau šis iš visų išsiskyrė labiausiai. Manau, kad jis puikiai tinka mūsų ekipai, ypatingai tada, kai laimime“,- atskleidė sportininkas.

„Tie geresni“ komanda KKL C lygoje savo sąskaitoje turi surinkusi 10 pergalių ir patyrusi vos 3 pralaimėjimus. „Manau, kad gerą sezono startą nulėmė didelė komandos rotacija. Tai leidžia greitai bėgti į puolimą ir išlaikyti intensyvų žaidimo ritmą, kurio varžovai kartais neatlaiko. Taip pat savo gretose neturime vieno išreikšto lyderio, rungtyniaujame komandiškai“,- stiprybes įvardijo aukštaūgis.

Visgi „Tie geresni“ po atkaklios kovos 70:81 turėjo pripažinti C lygos E pogrupio lyderių „Hidraulinių sistemų“ krepšininkų pranašumą. „Ši komanda yra labai stipri ir viena iš lygos favoričių. Manau, kad prieš juos mums pritrūko disciplinos ir agresyvesnės kovos po krepšiu. Antrajame etape turime pasitempti kovodami dėl atšokusių kamuolių ir išlaikyti „šaltą“ protą žaisdami puolime. Artėjančios rungtynės parodys, ko mes iš tikrųjų esame verti“,- pripažino D.Leonavičius.

Neįprasta pozicija, puikūs asmeniniai rezultatai ir gera atmosfera komandos viduje

D.Leonavičius vidutiniškai per rungtynes renka po beveik 15 taškų, o naudingumo balas siekia 18. Krepšininkas puikiai atakuoja iš vidutinės ir tolimesnės distancijos. „Labiausiai džiaugiuosi, jog komandoje kamuolys juda ir randa mane įkertantį arba užsiėmusį poziciją po krepšiu. Tačiau dar yra kur tobulėti, visada po rungtynių pasvarstau, ką galėjau padaryti, kad komandai būtų dar lengviau žaisti“,- teigė aukštaūgis.

195 cm. ūgio D.Leonavičius, rungtyniaujantis centro pozicijoje, pripažįsta, jog prieš galingus varžovus tenka išnaudoti kitus savo pranašumus. „Tenka pasikliauti savo judrumu ir geru judėjimu be kamuolio. Taip pat mėgstu bėgti į greitą puolimą, kuriame pavyksta aplenkti varžovų aukštaūgius. Varžovų atakų metu džiaugiuosi, jog sulaukiu pagalbos dvigubinant gynybą. Visada žaisdavau sunkiuoju krašto puolėju, šioje pozicijoje rungtyniaudamas jaučiuosi geriausiai, nes tenka žaisti šiek tiek toliau nuo krepšio ir pasistumdyti kovojant po krepšiu“,- atskleidė sportininkas.

„Tie geresni“ lyderis neslėpė, jog komandos viduje tvyro gera atmosfera. „Esame susibūrę ganėtinai neseniai, tačiau gerai suprantame vienas kitą, žinome savo roles. Manau, kad tai ir padeda mums siekti gerų rezultatų“,- kalbėjo D.Leonavičius.

Krepšinis – antra religija ir pagyros KKL

Krepšinis – neatsiejama D.Leonavičius gyvenimo dalis. „Šios sporto šakos dėka susipažinau su daug nuostabių žmonių. Labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę praleisti savo laisvalaikį su komanda kovodamas dėl pergalių, tai padeda užsiauginti charakterį įvairioms gyvenimo situacijoms“,- savo įžvalgomis dalijosi sportininkas.

D.Leonavičius džiaugiasi turėdamas galimybe varžytis KKL. „Ši lyga man labai patinka. Rungtynės dažnai yra filmuojamos, fotografuojamos, puikiai vedama visa pagrindinė statistika, taip pat kyla teisėjavimo lygis. Ši lyga tapo nemaža mano gyvenimo dalimi“,- pagyrų negailėjo sportininkas.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu