„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Savaitgalio rungtynės: (2019-10-04 ‒ 2019-10-06)2019 spalio 04 d., Penktadienis, 10:26 val.; peržiūros: 559

NaujienaKomentarai

Savaitgalio rungtynės:

„Hidraulinės sistemos“ (2-1)
Birštono „Olimpas“ (1-2)

„Žalgirio“ pergalė prieš „Olimpą“ įnešė dar daugiau sumaišties į „D“ pogrupį ir egzistuoja tikimybė, jog visos komandos turės po 2 pergales ir 2 pralaimėjimus. Visgi komandos čia dar gali išsidėstyti įvairiai ir nei viena komanda neprarado šansų žengti į Mero taurės TOP8. „Olimpas“ vakar patyręs sutriuškinimą (54:103) greičiausiai pasirinko lengvesnį kelią, tačiau komanda turi resursų įkasti „Hidraulinėms sistemoms“ ir pastarasis pralaimėjimas veikiau buvo sąmoningas nei parodantis tikrą „Olimpo“ veidą.

„Žaliakalnis“ (2-1)
„UNO“ (1-2)

Ne ką mažiau įdomus yra B pogrupis. Po netikėtos sėkmės Dobkevičiuje (49:84), „UNO“ sužibo viltis žaisti TOP8 etape. Pralaimėjimas tikrai neįprastas ir čia greičiausiai akmuo sviestinas į „Omegos“ daržą, kurios pralaimėjimas tokiu skirtumu sukeltų abejonių net lažybininkams. „UNO“ savo ruožtu pergalės prieš „Žaliakalnį“ atveju užimtų antrąją vietą grupėje ir keliautų į TOP8. Priešingu atveju „Žaliakalnis“ laimėtų grupę ir turėtų puikią progą prasibrauti į Mero taurės finalo ketvertą. „Tie geresni“ (3-1) suklupę vos kartą, ramiai laukia savo likimo, kadangi nuo jų jau niekas nepriklauso. Būtent paskutinis grupės mačas nulems, ar tie liks pirmi ar antri.

„Coca Cola“ (2-1)
„Laipsniai“ (2-1)

Dėl vietos TOP8 etape grumsis „Coca Cola“ ir „Laipsniai“. Abi komandos patyrė vos po vieną pralaimėjimą ir dabar žais tarpusavyje lemiamame mače dėl antros vietos grupėje. „Coca Cola“ turės spręsti M.Patašiaus problemą, kuris paskutiniame savo mače tiesiog siautėjo ir surinko net 62 naudingumo balus. Nors iki absoliutaus lygos rekordo trūko visų 24 naudingumo balų, tačiau tai vienas geriausių pasirodymų KKL istorijoje.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu