Dienos rungtynės: „Resmila“ ‒ „MRU VSF“ 2018 kovo 20 d., Antradienis, 15:17 val.; peržiūros: 2079

NaujienaKomentarai

„Resmila“ tris kėlinius išlaikė kovą pirmajame serijos mače, tačiau tragiškai sužaidė paskutinįjį ketvirtį ir pralaimėjo net 20 taškų skirtumu. „Resmilai“ ypatingai trūko antro jos geriausio žaidėjo Š.Bartulio (16,4 ppg, 6,6 atk.kam.). Nors ir be Bartulio, „Resmila“ gana užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais, tačiau trūko žmogaus, kuris atkovotus kamuolius paverstų taškais. 17 puolime atkovotų kamuolių gana didelis skaičius, tačiau antrais šansais, „Resmila“ pelnė vos 8 taškus. Kitas aspektas kuris turi kelti daug nerimo, tai net 13 praleistų tritaškių. Komanda kuri meta labai daug tritaškių, tris kėlinius mėtė pro šalį, tačiau vėliau pasipylė tolimi metimai ir tai leido „MRU“ perlaužti rungtynes. Vidutiniškai per rungrynes po 8,6 tritaškio pataikančiai komandai, papildomi beveik penki tritaškiai yra labai didelis kiekis. Visgi Kauno kolegijos salė, nėra draugiška tolimiems metimams, dėl savo kietų lankų. „MRU“ retai kada kelia kojas iš savo VRM sporto salės, o vienintelis žaistas mačas kolegijoje buvo dar sezono pradžioje ir nors buvo iškovota lengva pergalė tritaškių taiklumas nedžiugino (3/23). „Resmila“ turi dar vieną šansą atsigriebti, tačiau jie turi sustabdyti tritaškius metimus ir išnaudoti savo antruosius šansus.