„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

INTERVIU. Matas Kabašinskas: apie vakarienę su L.Lekavičiumi, R.Fernandezo pergalingą metimą prieš „Panathinaikos“, „Žalgirio“ triumfą prieš „Olympiacos“ ir fanų grasinimus susidoroti2019 balandžio 15 d., Pirmadienis, 00:01 val.; peržiūros: 503

NaujienaKomentarai

M.Kabašinskas: apie vakarienę su L.Lekavičiumi, R.Fernandezo pergalingą metimą prieš „Panathinaikos“, „Žalgirio“ triumfą prieš „Olympiacos“ ir fanų grasinimus susidoroti

Matas Kabašinskas triumfavo šį pavasarį vykusiame Top Sport „Ghetto King“ 1x1 krepšinio turnyre. 20 metų krepšininkas laimėjo įspūdingą prizą – kelionę į Graikiją, vakarienę su Luku Lekavičiumi, galimybę apsilankyti Eurolygos rungtynėse tarp Atėnų „Panathinaikos“ ir Madrido „Real“ bei Pirėjo „Olympiacos“ ir Kauno „Žalgirio“ komandų.

Triumfas Top Sport „Ghetto King“ 1x1 turnyre

M.Kabašinskas Top Sport „Ghetto King“ 1x1 turnyro finale 8:2 įveikė Gytį Vitkauską. „Varžovas finale paliko neblogą įspūdį. Žinojau, kad jis neblogai žaidžia po krepšiu, tačiau neatakuoja iš tolimesnės distancijos, todėl stengiausi tai išnaudoti“,- kalbėjo sportininkas.

Turnyro nugalėtojas pripažino, jog jautė įtampą tik iki tol, kol prasidėjo rungtynės. „Manau, kad susitikimo pradžioje nesukrito metimai, stengėmės labiau apsiginti nei pelnyti taškus puolime. Vėliau pavyko nusiraminti, geriau priimti sprendimus, žaisti pagal savo planą ir išnaudoti savo stipriąsias puses“,- teigė M.Kabašinskas.

Pasak M.Kabašinsko, šiame turnyre besiruošiantis dalyvauti krepšininkas turėtų pasižymėti įvairiomis savybėmis. „Manau, kad reikia sugebėti gerai pataikyti iš toli, būti greitam arba mokėti žaisti po krepšiu ir išnaudoti savo ūgio bei svorio pranašumą. Žinoma, taip pat labai svarbu pataikyti baudos metimus ir pasižymėti ištverme“,- įžvalgomis dalijosi sportininkas.

Vakarienė su L.Lekavičiumi ir įspūdingas R.Fernandezo metimas su sirena, paskandinęs „Panathinaikos“

M.Kabašinskas tik po turnyro pusfinalio mūšio sužinojo, kad nugalėtojo laukia kelionė į Graikiją. „Iš pradžių galvojau, kad šiais metais nebus tokio prizo. Kai tai sužinojau, ėjau žaisti į finalą su dar didesne motyvacija laimėti“,- pasakojo sportininkas.

Sportininkas nesitikėjo, jog vakarienės metu su L.Lekavičiumi pavyks taip lengvai užmegzti pokalbį. „Lukas paliko labai gerą įspūdį. Jis yra toks pat paprastas žmogus, kaip ir mes visi. Kalbėjome apie tai, kaip jam sekėsi pritapti Graikijoje, kokie žmonės. Dažniausiai kalbėjome apie krepšinį, kur norėtų rungtyniauti kitą sezoną, kaip sekasi „Panathinaikos“ klube“,- vakarienės detales atskleidė krepšininkas.

M.Kabašinskas lankėsi Eurolygos mūšyje, kuriame Rudy Fernandezas fantastišku tolimu metu su rungtynių sirena išplėšė Madrido „Real“ pergalę prieš L.Lekavičiaus atstovaujamą „Panathinaikos“. „Graikijos komandos arena paliko gerą įspūdį, tuo tarpu sirgalių elgesys ir palaikymas skyrėsi nuo visų arenų, kuriose teko lankytis. Skanduotės ir žmonių atsidavimas buvo fantastiškas. Po lemiamo metimo teko griebtis už galvos, nes nesu savo gyvenime matęs, kad apie 15 tūkst. žmonių taip sustingtų ir keletą sekundžių nesuprastų, kas įvyko. Manau, kad šis R.Fernandezo metimas išliks Eurolygos istorijoje. Smagu, kad turėjau galimybę tai išvysti būdamas arenoje“,- įspūdžiais dalijosi sportininkas.

Iškovota gyvybiškai svarbi „Žalgirio“ pergalė prieš „Olympiacos“ ir Graikijos fanų grasinimai susidoroti

M.Kabašinskas taip pat lankėsi gyvybiškai svarbiose vykusiose rungtynėse tarp Kauno „Žalgirio“ ir Pirėjo „Olympiacos“ komandų. „Man tai buvo pirmos rungtynės, kuriose palaikiau „Žalgirį“ būdamas svetur. Buvo labai smagu matyti, kaip Lietuvos komanda iškovoja pergalę, nes dauguma „ekspertų“ buvo „nurašę“ „Žalgirio“ galimybes patekti tarp aštuonių stipriausių klubų, o ši pergalė padėjo tai padaryti“,- pasakojo krepšininkas.

20 metų krepšininkas atskleidė, jog rungtynių metu teko sulaukti „Olympiacos“ ekipos aistruolių grasinimų. „Buvo ir smagu, tačiau kartais šiurpu. Mus gąsdino, kad eidami į areną nerodytume žalios spalvos. Mus pasitiko apsauginiai, kurie buvo prie mūsų visų rungtynių metu. Sulaukėme ir tokių replikų, kad po susitikimo su mumis susidoros. Nelabai kreipėme į tai dėmesio, po rungtynių palaukėme tol, kol visi sirgaliai išsiskirstys, o tada apsauginiai saugiai mus išlydėjo, tai buvo įdomi patirtis“,- atskleidė sportininkas.

M.Kabašinskas pripažino, jog kelionės metu Graikijoje labiausiai įsiminė „Žalgirio“ ir „Olympiacos“ mūšis bei vakarienė su L.Lekavičiumi. „Žinoma, taip pat buvo smagu pamatyti Graikijos lankomiausias vietas ir paragauti jų tradicinio maisto“,- teigė krepšininkas.
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu