„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

TOPsport Ghetto King 1x1 turnyro nugalėtojas ‒ Mantas Stankevičius!2018 kovo 06 d., Antradienis, 19:34 val.; peržiūros: 1875

NaujienaKomentarai

Šiandien kovo 6d. paaiškėjo TOPsport Ghetto King 1x1 krepšinio turnyro taurės nugalėtojas. Juo tapo Mantas Stankevičius.

Prieš finalus vyko pusfinalio kovos.

Pirmasis pusfinalis:
Irmantas Birbalas vs Mantas Stankevičius (7:8)

Po itin atkaklios kovos Mantas Stankevičius išplėšė pergalę kovoje prieš Irmantą Birbalą. Rungtynės vyko taškas į tašką, ir iki pat paskutinės atakos nebuvo aišku kas nugalės. Vis tik Mantas prisiminęs šešioliktfinalio darytas klaidas, kada tam pačiam Irmantui nusileido gana ženkliai, padarė išvadas ir šį kartą sužaidė kur kas sėkmingiau bei iškovojo bilietą į Didyjį finalą.

Antrasis pusfinalis:
Mantvydas Gečionis vs Rolandas Krasauskas (9:8)

Antroji pusfinalio kova buvo tokia pat įtempta kaip ir pirmoji. Varžovų situacija taip pat buvo gana panaši. Aštuntfinalyje Mantvydas nusileido Rolandui, tačiau galbūt ši nesėkmė buvo į naudą Mantvydui, nes jis šį kartą pasirinko baudavimo taktiką prieš kur kas galingesnį oponentą. Rolandui labai nesisekė nuo baudų metimo linijos ir baigiantis laikui Mantvydas pataikė labai svarbų metimą ir įgijęs vieno taško persvarą išlaikė kamuolį iki pat laiko pabaigos bei įrodė savo pranašumą minimaliu skirtumu.

Didysis finalas:
Mantas Stankevičius vs Mantvydas Gečionis (17:5)

Finalistai, visą žaidimo grožį parodę pusfinaliuose, šiek tiek nuvylė susirinkusius varžovus Didžiąjame finale. Visi laukė taip pat atkaklios kovos, tačiau išvydo Manto dominavimą prieš Mantvydą. Nors pastarasis labai stengėsi, bet turbūt buvo per daug jėgų atiduota pusfinalyje ir finale nepavyko labiau pasipriešinti Mantui. Na o Mantui sekėsi praktiška viskas, tiek prasiveržimai, tiek tritaškiai metimai, ir jis iškovojo užtikrintą pergalę 12-kos taškų skirtumu.

Pernai metais finale Jonui Lekšui nusileidęs Mantas, šiemet antras kartas Mantui "nemelavo", ir jis iškovojo bilietą į Atėnus pasisvečiuoti pas Luką Lekavičių, bei stebėti Eurolygos rungtynes Atėnų "Panathinaikos" vs Valensijos "Basket".

Na o kitiems krepšininkams linkime kitais metais nepraleisti registracijos į turnyrą ir aktyviai dalyvauti!
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu