„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

INTERVIU. Elvinas Kaluginas: „Žaisti su broliu vienoje komandoje – išsipildžiusi svajonė“2018 vasario 13 d., Antradienis, 10:59 val.; peržiūros: 3111

NaujienaKomentarai

Elvinas Kaluginas laimėjo sausio mėnesio „Sportpoint.lt“ nominaciją. 24-erių metų krepšininkas buvo naudingiausias šio mėnesio žaidėjas C lygoje. „Neveronys-LKK“ komandos puolėjas sausio mėnesį vidutiniškai per rungtynes rinko po beveik 37 naudingumo balus.

Krepšininkas džiaugėsi sulaukęs tokio Kauno krepšinio lygos įvertinimo ir nekantrauja, kada galės išbandyti laimėtą masažinį rolerį, k uris padeda greičiau atsistatyti po fizinio krūvio. „Visada smagu yra laimėti. Prizas taip pat labai naudingas“,- kalbėjo E.Kaluginas.

E.Kaluginui šis asmeninis apdovanojimas yra labai svarbus, tačiau krepšininkas išliko kuklus. „Man jis reiškia labai daug. Žaidžiu krepšinį dėl savo malonumo. Kartais pademonstruoju neblogus rezultatus ir šį kartą laimėjau. Smagu. Žinoma, labai padėkoti turiu ir savo komandos draugams“,- teigė puolėjas.

„Neveronys-LKK“ komanda šiuo metu C lygoje yra iškovojusi 15 pergalių ir vis dar nežino pralaimėjimo kartėlio. Klubo puolėjas teigė, kad tokius rezultatus pasiekti padėjo tvyranti puiki atmosfera ekipos viduje. „Visi esame neblogi žaidėjai. Žinoma, esame draugai ir už krepšinio aikštelės ribų. Kiekvieną dieną susitinkame, braižome derinius, analizuojame priešininkų žaidimą. Vėliau tiesiog išeiname į aikštę ir prieš juos laimime“,- pasiruošimo detales atskleidė E.Kaluginas.

24-erių metų krepšininkas vidutiniškai per rungtynes šiame sezone renka po beveik 20 taškų, atkovoja po daugiau nei 10 kamuolių ir renka po beveik 30 naudingumo balų. „Nesu susikaustęs žaisdamas šioje komandoje. Mes visi esame šio klubo lyderiai, tik kiekvienas skirtingose pozicijose“,- asmeninio puikaus pasirodymo nesureikšmino puolėjas.

Vis dėlto, E.Kaluginas tolimus metimus meta beveik 33 procentų taiklumu. Krepšininkas paskutinėse rungtynėse prieš „Nebajeris“ komandą pataikė vos 1 iš 10 mestų tritaškių. „Šį žaidimo elementą labiausiai norėčiau patobulinti, nes pastaruoju metu sunkiai sekasi atakuoti“,- pripažino krepšininkas.

E.Kaluginas „Neveronys-LKK“ komandoje rungtyniauja kartu su savo jaunesniuoju broliu Enriu. Sportininkas džiaugiasi atsiradusia galimybe laisvą laiką praleisti kartu su šeimos nariu. „Labai smagu. Žaisti su broliu vienoje komandoje – išsipildžiusi svajonė. To laukiau labai ilgai“,- atskleidė E.Kaluginas.

Dviejų sūnų žaidimą rungtynėse dažnai stebi ir vaikinų tėtis, tačiau pastarasis nuo komentarų dažnai susilaiko. „Jis dažnai mus palaiko. Labai smagu, kad jam tai rūpi, net ir tada, kai rungtynės nėra svarbios. Atvažiuoja, domisi. Tėtis nemėgsta labai girti, nes bijo, kad po to nosį užriesiu“,- juokėsi puolėjas.

E.Kaluginas ir tėtis nevengia duoti patarimų jauniausiam šeimos nariui. „Sakau kol galiu. Bijau, kad vėliau situacija pasikeis ir juos pradės duoti brolis. Kartu su tėčiu dažniausiai jam paaiškiname, ką blogai daro. Žinoma, nesame profesionalai, tačiau tai, ką patys suprantame – pasakome ir jam. Naudojamės proga kol jis dar jaunas, manau, kad vėliau tai girdėti bus neįdomu“,- teigė E.Kaluginas.

Elvinas Kaluginas, „Neveronys – LKK“ komandos žaidėjas tapo Sausio mėnėsio „Sportpoint.lt“ nominantu.

Elvinas C lygoje sausio mėnesį buvo naudingiausias žaidėjas, per rungtynęs vidutiniškai rinkęs po 36,66 naudingumo balus. Jis bus apdovanotas naudingu prizu sportininkams – masažiniu roleriu, kurio pagalba greičiau atsistatoma po fizinio krūvio ir atsikratoma raumenų įtampos.

Sportpoint.lt pristato:

Vasario mėnesis

Nominantas - naudingiausias Įmonių lygos vasario mėnesio žaidėjas.

Prizas –30-ties eurų dovanų čekiu apsipirkti Sportpoint.lt parduotuvėje.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu