„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

INTERVIU. Vilius Černiauskas: „Krepšinis man visada buvo pirmoje vietoje“2020 sausio 03 d., Penktadienis, 12:10 val.; peržiūros: 938

NaujienaKomentarai

Po skaudžios nelaimės 3 operacijas ištvėręs, tačiau vėl krepšinį žaidžiantis V.Černiauskas: „Krepšinis man visada buvo pirmoje vietoje“

Vilius Černiauskas pradėjo žaisti krepšinį dar vaikystėje, kai kiemuose įrengtose krepšinio aikštelėse leisdavo laiką kartu su savo draugais, o būdamas 13-os metų pradėjo lankyti šios sporto šakos mokyklą. Visgi vos po trejų metų įvyko nelaimė – vaikiną partrenkė automobilis, o pastarajam teko ištverti net tris operacijas. Nepaisant to, sunkias akimirkas išgyvenęs krepšininkas šiuo metu varžosi Kauno krepšinio lygoje (KKL), kur gina „Plastena“ ekipos garbę.

Meilė krepšiniui, kitų sporto šakų išbandymas ir mėgstamiausi du krepšininkai

V.Černiauskas išbandė įvairias sporto šakas, tačiau visada labiausiai žavėjo tik krepšinis. „Lankydamas mokyklą esu dalyvavęs futbolo rungtynėse ir tapęs Lietuvos kvadrato čempionu. Visgi krepšinis visada man buvo pirmoje vietoje, mėgstu tiek žaisti pats, tiek domėtis, kas vyksta šios sporto šakos pasaulyje“,- atskleidė sportininkas.

27-erių metų krepšininkas labiausiai mėgsta stebėti Eurolygoje vykstančias kovas ir žavisi Domanto Sabonio demonstruojamu žaidimu Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). „Žinoma, jog žiūriu ir mėgėjų krepšinio lygų rungtynes, jose žaidžia daug draugų. Mano mėgstamiausi žaidėjai yra D.Sabonis, kuris šiuo metu demonstruoja puikų žaidimą ir Šarūnas Jasikevičius, kuris buvo vienas geriausių įžaidėjų. Kaip tikram kauniečiui man „Žalgiris“ yra pirmoje vietoje. Nors žaidimas Eurolygoje šiek tiek šlubuoja, tačiau labiausiai džiugina komandos fanai, tai yra nuostabūs žmonės, kurių palaikymas po pralaimėjimų tik išauga“,- atskleidė V.Černiauskas.

„Plastena“ ekipos startas KKL ir puikus asmeninis pasirodymas

„Plastena“ puikiai pradėjo KKL sezoną „Įmonių“ lygoje – iškovojo 8 pergales ir patyrė vos 2 pralaimėjimus, o „Nemuno“ krepšininkus sutriuškino įspūdingu rezultatu – 126:20. „Didžiausia sėkmės paslaptis – komandos vadovo surinktas kolektyvas, nes visi vaikinai tikrai gerai žaidžia. Laimėjimas buvo tikrai įspūdingas, tačiau manau, kad toks rezultatas buvo dėl to, nes komandos yra skirtingų lygių“,- tikino krepšininkas.

Visgi komanda patyrė du skaudžius pralaimėjimus prieš „Ryterną“ ir „Hidraulines sistemas“. „Žaisdami prieš grupės favoritus pamatėme, jog mums labai trūksta komandinio susižaidimo, tai ir nulėmė patirtas nesėkmes“,- svarbiausią priežastį įvardijo vienas iš komandos lyderių.

V.Černiauskas fiksuoja puikius asmeninius rezultatus KKL „Įmonių“ lygoje ir vidutiniškai renka po beveik 19 taškų, o naudingumo balas siekia – 23. „Vasarą tikrai nemažai sportavau, manau dėl to tokie asmeniniai rezultatai. Lyderiauti neplanavau, visi stengiamės vienodai, kadangi esu beveik veteranas, tai bandau padėti žaisti geriau ne tik sau, bet ir komandos draugams“,- tikino sportininkas.

188 cm. ūgio krepšininkas vidutiniškai per rungtynes sugriebia po daugiau nei 8 kamuolius. „Įgūdžius kovojant dėl kamuolio įgijau dar nuo tų laikų, kai žaisdavau būdamas jaunas centro pozicijoje. Mane motyvuoja tai, jog turiu mylimą hobį. Stengiuosi žaisti tose komandose, kuriose yra surinktas geras kolektyvas, kad būtų galima paplepėti, pailsėti nuo darbų, nes žaidžiant mėgėjų krepšinio lygose reikia gerai praleisti laiką“,- pasakojo V.Černiauskas.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu