Dienos rungtynės: „RVG Baldai“ ‒ „Hipocredit.lt“ (2017-11-13)2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 10:22 val.; peržiūros: 2578

NaujienaKomentarai

Kol kas nuo kelio varžovus šluojantys „Hipocredit.lt“ krepšininkai, savo kelyje sutinka pirmą rimtesnį varžovą, taip pat be pralaimėjimų žengiančius „RVG Baldus“. Vidutiniu 41 taško skirtumu varžovus traiškantys „Hipocredit.lt“ krepšininkai, turi ką pasiūlyti, tiek perimetre, tiek ir po krepšiais. Mindaugas Jakštas (vid. 34 ppg) dar visai neseniai lakstė Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse, Gediminas Velička (vid. 23,5 ppg), KKML „A“ lygoje rungtyniauja pajėgioje „Mimbroje“, o J.Gurevičius (vid. 21,0 ppg) dar visai neseniai buvo vienas iš pagrindinių KM „Aiščiai 99“ ekipo žaidėjų. Ekipoje nestinga ir neišnaudoto potencialo. Nei vieno susitikimo nesužaidęs A.Karbauskas, kartu su A.Birgeliu (vid. 14,7 ppg) galėtų sudaryti „Bangos“ gynėjų tandemą, kuris eilę metų žaidė kartu.

“RVG Baldai“ šiemet išlaikė komandoje M.Gailiūną (22,0 ppg, 7 rpg, 6,7 apg), kuris yra pagrindinė komandos ašis, komandai vadovaujantis tiek aikštėje tiek ir minutės pertraukėlių metu, puikiai pažįsta, G.Veličką, su kuriuo kartu rungtyniauja „Mimbroje“, todėl neabejotinai gali parengti žaidimo planą gynyboje. Prie komandos prisijungę J.Tumpa ir E.Vitonis sudaro priekinės linijos tandemą, kuris kartu renka 25,4 taško ir net 23,0 atkovo kamuolio. „RVG“ nevengia atakuoti iš toli ir ya penkta visoje lygoje pagal tritaškių pataikymą (33/100 – 33proc.). „RVG baldai“ turi potencialo pakovoti dėl pergalės, nors „Hipocredit.lt“ ant popieriaus vienareikšmiškai stipresni. O kas pasieks pergalę, sužinosime vakare J.Dobkevičiaus progimnazijoje.