Dienos rungtynės: „emobilus ‒ SK Mattas“ ‒ „Hidraulinės sistemos“ 2016 balandžio 18 d., Pirmadienis, 16:08 val.; peržiūros: 5506

NaujienaKomentarai

„Hidraulinės sistemos“ padarė tai ir vėl – išgyveno taškas į tašką rungtynėse. Iš paskutiniųjų trijų rungtynių su geriausiomis „C“ lygos reguliariojo sezono komandomis, nei vienas nesibaigė didesne nei 2 taškų persvarą, o visuose trijuose susitikimuose per marytės plauką triumfavo „Hidraulinės sistemos“. Fenomenali komanda, antrą sezoną rodanti aukščiausią klasę „C“ ir „Įmonių“ lygose. Nors komandą tempia vos trys – keturi žaidėjai, kiti ekipos krepšininkai atlieka savo užduotis gynyboje, kas leidžia „Hidraulinėms sistemoms“ būti tarp geriausių ekipų.

„Hidraulinės sistemos“ priekyje (1:0), ir vėl šios ekipos neslėgs papildomas psichologinis spaudimas. Pralaimėjimas dar ne katastrofa, tačiau SK „Mattui“ tai užkirstų kelią link garantuoto medalio. Išsprendę didžiuosius vargus su senąją "Hidraulinių sistemų“ gvardija, „SK Mattas“ nesusitvarkė su I.Krukoniu, kuris smeigė 3 tritaškius, pelnė 18 taškų ir dar sugebėjo atlikti 6 rezultatyvius.perdavimus. „Hidraulinių“ suolelis pernelyg neatsiliko nuo SK „Matto“ ir tai taip pat kogero buvo svarbus faktorius.

SK „Mattui“ akivaizdžiai trūko solidesnio K.Dimitrijevo indelio, tik aštuoni taškai. Taip pat, P.Lekečinskas visdar kažkur iškeliavęs. Nors žaidėjas pelnė 8 taškus, tačiau greitai buvo pakeistas mobilesniais žaidėjais ir žaidė vos 16 minučių. SK „Mattas“ pirmavo didesnę rungtynių dalį ir jų planas veikė neblogai, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Hidraulinės“ ir vėl parodė savo veidą. Ar padarys išvadas SK „Mattas“ ir pratęs kovą dėl taurės. Sužinokite jau šiandien vakare įdomiausioje dienos dvikovoje.