„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kviečiame komandas registruotis 2018/2019 metų 14-osioms Kauno krepšinio lygos pirmenybėms!2018 rugsėjo 06 d., Ketvirtadienis, 12:31 val.; peržiūros: 1775

Kauno krepšinio lyga skelbia komandų registracijos pradžią naujam 14-ąjam 2018/2019 metų sezonui ir kviečia dalyvauti pirmenybėse.

Lyga, šiemet skaičiuojanti 14-uosius gyvavimo metus, užima gana svarbią vietą Kauno krepšinio mėgėjų tarpe ir tai atspindi gausus komandų skaičius, kurios dalyvauja pirmenybėse. Organizatoriai neskirsto komandų į svarbias ar nesvarbias, jiems visos komandos yra prioritetinės bei vienodos, siekiama kad kiekvienas iš dalyvių jaustųsi puikiai tiek krepšinio aikštelėje tiek ir už jos ribų ar internetinėje erdvėje.

Lyga stengiasi žengti kartu su technologinėmis naujovėmis. Lyga viena pirmųjų jau seniai atsisakė „popierinio“ statistikos pildymo metodo ir perėjo prie „on-line“ statistikos režimo. Šiemet ir vėl „On-line“ statistika bus pildoma absoliučiai visose rungtynėse, tai labai patogus būdas visiems lygos dalyviams per savo kompiuterį namuose ar būnant bet kur kitur per išmanųjį telefoną stebėti pasirinktų krepšinio rungtynių įvykius realiu laiku. Žinoma Jūsų taip pat laukia kiekvienų rungtynių aprašymai, varžybų dalyvių interviu ir daugelis kitų dalykų.

Naujame sezone bus gausybė trumpų video reportažų, kuriuose išvysime ir atsinaujinusią grafiką. Filmuojamos bus daugelis rungtynių, taip pat bus tęsiamos ir įdomesnių rungtynių tiesioginės video transliacijos kartu su komentatoriais. Transliacijų metu bus pateikta žaidėjų ir komandinė statistikos ir kita aktuali informacija. Atsinaujinus aparatūrą šiame sezone pagerės video transliacijų kokybė, mūsų komentatoriai, kurių šmaikštūs komentarai patiko daugeliui žiūrovų, jau bus įgavę daugiau patirties bei bus įdomesni reportažai. Taip pat sulauksime ir daug fotoreportažų, fiksuojančių įdomiausius rungtynių momentus.

Tęsime rubriką „Dienos rungtynės“, kurioje bus aprašyti įdomiausi tos dienos susitikimai, bus pateiktos rungtynių prognozės bei analizės. Taip pat lygos statistikos analitikai aprašys turnyrinės lenetelės padėtis bei atkrintamųjų varžybų prognozes.

Lyga daug dėmesio skirs teisėjų bei sekretoriato kokybiškam darbui. Pasirinktose rungtynėse vyks peržiūros, kur komisarai stebės personalo darbą ir jie bus atatinkamai įvertinti. Lygos aptarnaujantis personalas jau pasiruošęs darbui ir laukia rungtynių.

Kodėl verta žaisti Kauno krepšinio lygoje?

• Palankios startinių mokesčių kainos;
• Didelis rungtynių skaičius;
• Daug lygiaverčių komandų;
• Įvairios komandų pajėgumų grupės;
• Kompiuterizuota statistika „on-line“ režimu;
• Kiekvienų rungtynių aprašymas ir interviu;
• Tiesioginės video transliacijos internetu su komentatoriais;
• Daug video ir foto reportažų;
• Galimybė atstovauti KKL rinktinę Tarptautinės mėgėjų krepšinio lygos (IABL) ir Europos Alternatyvios krepšinio lygos (EABL) pirmenybėse;
• Daug rėmėjų prizų.

2018/2019 metų sezono programa:

• Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurės turnyras (2018m. rugsėjo-lapkričio mėn.);
• Kauno krepšinio lygos pirmenybės (2018m. spalio mėn. – 2019 gegužės mėn.);
• „Basketnews.lt Lietuva“ taurės 9 ir 10-12 klasių turnyras (2019m. sausio – gegužės mėn.);
• Pavasario "Sportturas" taurės turnyras (2019m. kovo – gegužės mėn.);
• „Laikinosios sostinės“ taurės turnyras (2019m. balandžio – birželio mėn.).
• „TOPsport Ghetto King“ 1x1 taurės turnyras (2018m. rugsėjo – 2019m. birželio mėn.).
• „RIO Arena“ 3x3 taurės turnyras (2018m. rugsėjo – 2019m. birželio mėn.).

Papildomi 2018/2019 turnyrai:

• Tarptautinės mėgėjų krepšinio lygos pirmenybės (IABL) (2018m. spalio – 2019m. birželio mėn.);
• Europos alternatyvios krepšinio lygos pirmenybės (EABL) (2018m. rugsėjo – 2019m. birželio mėn.);
• Dipolio taurės turnyras (dalyvauja atskirų lygų čempionai) (2019m. gegužės mėn.);
• Lietuvos įmonių stipriausios komandos taurės turnyras;
• Kiti mažesni krepšinio turnyrai.

2018/2019 metų Kauno krepšinio lygos pirmenybės bus vykdomos 5-iuose čempionatuose:

• KKL „A“ lyga
• KKL „B“ lyga
• KKL „C“ lyga
• KKL Įmonių lyga
• KKL „30+“ lyga

"A" lyga

"A" lygos pirmenybės startuos kai baigsis pirmasis „B“ lygos etapas. „A“ lygos pirmenybėse žais stipriausios „B“ lygos pirmojo etapo komandos.

"A" LYGOS NUOSTATAI IR REGISTRACIJOS ANKETA

"B" lyga

„B“ lyga kaip ir pernai bus vykdoma dviem etapais. Pasibaigus pirmam etapui, komandos pagal pasiektus rezultatus bus atskirtos į dvi grupes. Stipresnioji grupė bus perkelta į „A“ lygą ir kovos dėl šios lygos apdovanojimų, o likusioji grupė toliau varžysis dėl „B“ lygos apdovanojimų. „B“ lygos pirmenybės startuos nuo spalio mėnesio.

"B" LYGOS NUOSTATAI IR REGISTRACIJOS ANKETA

"C" lyga

Jau eilę metų „C“ lygos pirmenybėse dalyvauja gausiausias krepšinio komandų skaičius Kauno mieste. Tikimasi šiame sezone ne mažesnio komandų skaičiaus nei buvo pernai.

„C“ lyga skirta "TIKRIEMS" krepšinio mėgėjams, kadangi joje uždrausta dalyvauti aukštesnio meistriškumo komandoms. Ypač laukiamos naujos komandos, kurios nelaiko savęs labai pajėgiomis ekipomis, kadangi susirenka pasižaisti tik savo draugų rate pvz. kiemo aikštelėje ar kur kitur. Iš praktikos galima pasakyti, kad tokių komandų yra gana daug. Jos kaip ir norėtų dalyvauti pirmenybėse, tačiau prisibijo kitų komandų, manydamos kad jos bus sutriuškintos. Nieko panašaus! Tokios komandos čia tikrai suras daug lygiaverčių varžovių ir joms pavyks pasiekti ne vieną pergalę. Lygoje daugelis komandų yra panašaus pajėgumo ir iš anksto sunku prognozuoti kuri iš jų bus stipresnė. Pirmenybių metu taikoma unikali sistema, atskiriant stiprias ir silpnas komandas į atskiras grupes. Organizatoriai, siekdami užtikrinti tvarką bei nuostatų laikymosi, griežtai stebės žaidėjų meistriškumų atitikimą nuostatams, bei jų migraciją iš kitų komandų. Varžybų sistema planuojama vykdyti keliais etapais kur komandos galės varžytis dėl atskirų „Didžiosios“ ir „Mažosios“ taurių apdovanojimų komplektų.

"C" LYGOS NUOSTATAI IR REGISTRACIJOS ANKETA

"Įmonių" lyga

„Įmonių“ lyga skirta įmonių ir organizacijų darbuotojams. Džiugu, kad šiemet organizatoriai vėl sulaukė prašymų iš naujų įmonių krepšinio komandų dalyvauti pirmenybėse. Prognozuojama kad pernai metų komandų skaičius turėtų išlikti panašus ir šiais metais. Patogi varžybų sistema sulaukė daug palankių atsiliepimų. Komandos po pirmojo etapo klasifikuojamos pagal pajėgumus („Didžioji“ ir „Mažoji“ taurės) ir tokiu būdų organizatoriams pavyksta užtikrinti kuo daugiau įtemptų varžybų kai komandos yra panašaus lygio.

ĮMONIŲ LYGOS NUOSTATAI IR REGISTRACIJOS ANKETA

„30+“ lyga

Šiai lygai tai jau bus 8-asis sezonas. „30+“ lygoje gali žaisti 1988 m. ir ankščiau gimę krepšininkai. Ji skirta žaidėjams, kuriems per sunku „vaikytis“ jaunesnius varžovus aikštelėje ir jiems yra smagiau pasigalynėti su savo bendraamžiais.

"30+" LYGOS NUOSTATAI IR REGISTRACIJOS ANKETA

Komandoms nebūtina turėti savo sporto salės, rungtynes bus galima žaisti lygos paskirtoje salėje, tik reikės už tuos kartus susimesti su varžovu už salės nuomą.

Taigi kviečiame visas komandas registruotis į naująsias 2018/2019 metų Kauno krepšinio lygos pirmenybes. Komandos, norinčios dalyvauti, turi užpildyti registracijos anketa, kuri yra patalpinta nuostatuose, sumokėti startinį mokestį, bei iki pirmų rungtynių atsiimti licencijas.

Registracija vyks iki 2018m. spalio 1d., tačiau registracija gali būti sustabdyta ankščiau laiko arba pratęsta.

Linkime visiems gero krepšinio!

Laukiame paraiškų adresu info@kkl.lt
Daugiau informacijos tel. +370 676 96000

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)Tomikas902018 rugsėjo 11 d., 09:43 val.
Tai vistik palikot nuostatus C lygoje žaisti su A lygos žaidėjais. Nes C lyga per mažai konkurencinga ar kaip? Lai būna ji megėjams, kaip patys deklaruojate, kiemo, draugų komandoms. O ne tiem, kurie nori dominuoti, ne pagal savo galimybes prieš kitus žaidėjus. 
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu