„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Įmonių lygos reitingas (I)2017 spalio 11 d., Trečiadienis, 11:51 val.; peržiūros: 1277

NaujienaKomentarai

Vieta

Komanda

1.

ŠLEPIKAS MOTORSPORT TEAM

Vieną grėsmingiausių sudėčių šių metų „Įmonių“ lygoje surinko, naujokė „Šlepiko Motorsport Team“. „B“ lygos čempionai Lencevičius ir Ročka, individualiai pajėgus Ž.Krupskis ir bene geriausias KKL metikas iš vidutinio nuotolio A.Juozapaitis.

2.

DARBAS – HIPOCREDIT.LT

Šiemet „Įmonių“ lygoje nemažai naujai suformuotų komandų, viena tokių „Darbas“, atgimes „C“ ir „B“ lygose anksčiau dalyvavusios Jaunimo organizacijos „Darbas“ pagrindu. „Bangiečiai“ A.Birgelis ir A.Karbauskas nepamaišytų nei vienai komandai, o M.Jakštas dar pernai žaidė Nacionalinėje krepšinio lygoje. Ar šis trejetas bus pajėgus vesti „Darbą“ į pergales?

3.

RAPALA

Pernai metais „KUN-KAMS“ triumfas neįtikino Kauno oro uosto skirti paramą šiam sezonui, todėl KUN ekipa buvo išformuota. Tai leido ženkliai sustiprėti „Rapalai“, kuri susirinko visą „KUN-KAMS“ priekinę liniją (Pavlavičius, Mažeika, Kuzmickas) ir pagaliau užlopę eilę metų žiojėjusią skylę po krepšiais, tuo pačiu „Rapalą“ akimirksniu paversdama vienais iš „contenderių“.

4.

RYTERNA

„Ryterna“ pernai galu gale iškovojo medalį laimėdama trečiąją vietą „Įmonių“ lygoje. Iš esmės nepraradusi jokių svarbių žaidėjų ir šiemet „Ryterna“ yra tarp stipriausių „Įmonių“ lygos ekipų.

5.

HIDRAULINĖS SISTEMOS

Pernai patyrę fiasko ir ne tik iškritę į II divizioną, tačiau ir nesugebėję jo laimėti, „Hidraulinių sistemų“ vyrai turėtų grįžti su didesniu pergalių alkiu. Šumlinsko, Čekavičiaus ir Vasiliausko chebra visada pavojingas varžovas ir praėjusio sezono klaidų turėtų nekartoti.

6.

RESTAURATORIAI – HAUSA

Ilgą laiką be pralaimėjimų žygiavę „Restauratoriai“ praėjusį sezoną pralaimėjo vos du kartus. „Įmonių“ lygos vicečempionai pernai klupo tik žaisdami su „KUN-KAMS“, tačiau šiemet bus žymiai sunkiau. Ekipą paliko A.Juozapaitis ir M.Veršinskas, todėl pakartoti praėjusių metų sėkmę gali būti labai sudėtinga.

7.

CALLCREDIT

„Callcredit“ pernai pasiekė finalo ketvertą, tačiau ten žygdarbių nenuveikė ir liko ketvirti. Nepraradę esminių ekipos lyderių „Callcredit“ tuo pačiu akivaizdžiai ir nesustiprėjo. Visgi nors išaugęs lygos pajėgumas, padidina šansus, jog „Callcredit“ nepakartos praėjusio sezono sekmės, vis tiek palieka „Callcredit“ tarp tų komandų į kurias verta atkreipti dėmesį.

8.

BRENTEX TRAILER – PARTNER

„C“ lygoje žygdarbių nenuveikę „Brentex Trailer“ su trenksmu keliasi į „Įmonių“ lygą. Privilioję į savo gretas „Huawei“ trejetą – Gavelį, Kemzūrą ir Dervinską, „Brentex“ tampa įdomia stebėjimui komanda šį sezoną.

9.

SD RANGA

Pernai iš niekur atsiradusi SD RANGA, pateko į „Įmonių“ lygos aštuonetą. Šiemet ekipa dar labiau sustiprėjo. Ekipą papildė A.Kalnutis, E.Zaidelis, R.Švagždys ir A.Kučinskis. Tuo pačiu kylant „Įmonių“ lygos lygiui, SD Rangai net ir sustiprėjus bus daugiau iššukių nei praėjusį sezoną.

10.

OMEGA

Sėkmingai „Mero“ taurėje žygiuojanti „Omega“ pribrendo I-ajam „Įmonių“ lygos divizionui. Nors komanda neteko S.Butauto, tačiau kaip rodo „Mero“ taurė, ekipos branduolys Zubavičius, Piliponis ir Keršis pagaliau atrado žaidimą kartu ir su R.Urkio dažnesniu pasirodymu aikštėje darosi vis pavojingesni.

11.

KTU

Pliaugos vyrai ir vėl stiprūs po krepšiais, o L.Andriuškevičius žmogus kuris prilaiko gynėjų gyvastį komandoje. Kiek šiemet pasieks „Įmonių“ lygos senbuviai prognozuoti nedrąsu, tačiau pernai „Didžiojoje“ taurėje „KTU“ gėdos nedarė.

12.

Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas

D.Koblinec ir fiziškai stiprių vyrukų kompanija iš kariuomenės, privers „Small ball“ komandas paprakaituoti po krepšiu. Vien M.Patašiaus buvimas komandoje ją jau paverčia itin galinga kovotoja dėl atšokusių kamuolių.

13.

ASU

Pernai pasiekę II diviziono finalo ketvertą „ASU“ išlaikė ekipos branduolį ir vėl pajėgus taikytis į panašias pozicijas.

14.

RVG BALDAI

Joną Tumpą ir E.Leskauską vietoj M.Stankevičiaus ir Roko Šipilos gavę „RVG baldai“ bandys propaguoti komandiškesnį žaidimą. Pernai „Mažojoje“ taurėje rungtyniavę ir kalnų nenuvertę „RVG baldai“ gali mėginti varžytis „Didžiojoje“ taurėje, tiesa ir ten kalnų nuversti gali nepavykti.

15.

CELSIS

Praėjusių metų „Mažosios“ taurės čempione nustebino „Hidraulines sistemas“. Būtų teisinga sakyti, jog ši komanda galėtų išbandyti jėgas „Didžiojoje“ taurėje, tačiau yra vienas bet. Šiemet „Celsiui“ neatstovaus I.Krukonis, kas šią komandą susilpnina taip ženkliai, kad netgi pakartoti praėjusių metų sėkmę II divizione bus beveik neįmanoma.

16.

PASTOLINIS

Elektrėniškiai vedami D.Gervicko bandys laimę „Įmonių“ lygoje. Nesudėtinga grupė, gali jiems leisti patekti ir tarp stipriausių lygos komandų.

17.

ACME

V.Žukauskas ir I.Plečkaitis išliko komandos lyderiais ir jei pernai pavyko pasiekti II diviziono ketvirtfinalį, šiemet „Acme“ II divizione gali tikėtis nuveikti daugiau.

18.

LEMORA

Giedrius Gustas ir Lukas Palivanas bandys pakelti „Lemoros“ krepšinį visai į kitą lygį. Tačiau be šių dviejų žaidėjų ši komanda yra labai pažeidžiama.

19.

ASS ENDRESS + HAUSER

E.Zaurys ir A.Urbonas papildė ekipą, tačiau net ir patekusi į „Didžiają“ taurę ši komanda ten kažko įspūdingo nenuveiktų.

20.

FESTO – IT TAŠKAS.LT KOMPIUTERIAI

Tomas Vilimas ir vėl ves komanda link pergalių, su devyniomis šio reitingo komandomis „Festo“ gali drąsiai galinėtis, tačiau TOP 10 jiems neįkandama.


© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu