Dienos rungtynės: Kauno „TPMC“ ‒ „Hipocredit.lt“2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 13:51 val.; peržiūros: 1874

NaujienaKomentarai

Labai rimta dvikova šiandien vyks atsinaujinusiame Kauno technikos profesinio mokymo centre, kur vietos „TPMC“ sieks susigrąžinti pirmąją vietą reguliariajame sezone. Po pirmojo abiejų komandų susitikimo „TPMC“ turi -8 taškus, nors tris kėlinius buvo pirmaujanti komanda vienu metu skaičiavusi net 19 taškų skirtumą. Visgi „Hipocredit.lt“ vedama P.Kleizos (29 PTS) tolimų metimų grįžo į rungtynes ketvirtajame kėlinyje ir pasiekė svarbią pergalę. Labai prastai tąkart “TPMC“ sekėsi, kai aikštėje buvo I.Krukonis, kuris nors ir pelnė 8 taškus, tačiau su juo komanda praleido net 35 taškais daugiau nei varžovai. Neskaitant jo tik Gailiūnas (-21) ir J. Milius (-15) žaidė tas tragiškas atkarpas, kuomet vykdavo „Hipocredit.lt“ spurtai. Kitavertus „TPMC“ senbuviai – E.Kaluginas (+18) ir D.Gudeliauskas (+20) fiksavo pakankamai ryškius produktyvumo rodiklius. Viena iš pralaimėjimo priežasčių greičiausiai buvo netinkamas rotacijos pasirinkimas. „TPMC“ nors pagrinde rėmesi vos 8 žaidėjais, iš kurių J.Milius praleido aikštėje mažiausiai (10 min), tačiau aikštėje pabuvojo net 11 krepšininkų, kas galimai galėjo sąlygoti sutrikusį žaidimo ritmą. „TPMC“ leido varžovams įmesti 15 tolimų metimų, o būtent to daryti „Hipocredit.lt“ negalima leisti. Vidutiniškai beveik po 11 tritaškių per mačą pataikantys „Hipocredit.lt“ yra mėgstanti iš toli atakuoti komanda, o kai šios ekipos snaiperiai įsimėto, juos sustabdyti tampa labai sunku.

“TPMC“ atkarpomis parodė, kaip galima žaisti pergalingą krepšinį su „Hipocredit.lt“, tuo tarpu hipokreditoriai pademonstravo, jog jie geba grįžti į rungtynes pralaiminėdami dideliais skirtumais net ir prieš galingas ekipas. Laukia dar vienas krepšinio spektaklis, galintis nulemti reguliariojo sezono nugalėtoją „B“ lygoje.