„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Savaitgalio rungtynės (2018-11-09 ‒ 2018-11-11)2018 lapkričio 09 d., Penktadienis, 08:45 val.; peržiūros: 400

NaujienaKomentarai

Feniksas (0-1)
Tie geresni (1-0)

Savaitę be varžybų išbuvusios komandos susitinka pakankamai nepatogiu metu. Jau ir pernai „Bella Italia – Feniksas“ turėdavo namų rungtynes penktadieniais - ne pačią tinkamiausią dieną žaisti mėgėjų krepšinį. „Feniksas“ visdar ieško pirmosios pergalės ir tai pabandys padaryti savo namų aikštėje. Edgaras Vaičiūnas (13 ppg) buvo rezultatyviausias „Fenikso“ žmogus pirmajame mače, kai D.Mickūnas ir L.Ivanovas pridėjo po 10 akių. Tie geresni, visdar geresni už tuos su kuriais jie žaidė ir pralaimėjimų kol kas neturi. Deividas Leonavičius (16 ppg) ir Laimonas Steponavičius (15 ppg), varė į neviltį „GZP-2“ gynybą ir pabandys tą patį padaryti ir „Fenikso“ ekipai.

SK „Mattas“ (3-0)
SK „Neveronys – LKK“ (3-0)

Du „A“ pogrupio favoritai susigrums jau ketvirtajame ture, mače, kuris ko gero ir lems kas baigs grupę 1-ojoje vietoje. SK „Mattas“ po dar vieno nesėkmingo ketvirtfinalio, liko be finalų „A“ lygoje ir nusprendė, jog laikas grįžti į „C“ lygą, kur šansai pasiekti pirmąją vietą yra žymiai didesni. Tačiau tam, kad tai padarytų, SK „Mattas“ turės susidoroti su pernykščiais čempionais SK „Neveronimis“, kurie nesnaudė ir dar labiau pastiprino beveik išlaikytą čempionišką sudėtį. Giedriaus Jevstignejevo ir Andriaus Gedmino prisijungimas, kompensavo Kalugino praradimą, kuris bent jau laikinai patraukė į kariuomenės gretas. SK „Mattas“ išlaikė visą pernykštį branduolį ir pamegins įkasti pernai taip ir nepralaimėjusiems SK „Neveronims“, kurie paskutinį kartą pralaimėjo prieš daugiau nei pusantrų metų 2017 metų balandžio 13 d., „B“ lygos ketvirtfinalyje prieš tą patį SK „Mattą“ (buv. Huawei) – 67:89. SK „Neveronys“ jau nepralaimėjo 34 rungtynes iš eilės, o ši serija gali nutrūkti sekmadienį.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu