Dienos rungtynės: „Akademija“ ‒ Jonavos LSK „Technoera“2016 kovo 07 d., Pirmadienis, 17:24 val.; peržiūros: 3326

NaujienaKomentarai

„Akademija“ ištrūko iš Batėgalos daugiafunkcio sporto centro su pergale (76:90) ir prieš atsakomąsias rungtynes turi 14 taškų pranašumą. Atrodo ne visos mirtininkų pogrupio ekipos, turi ženklų pranašumą prieš kitų grupių komandas. Kol „Kauno Partizanas“ dominuoja prieš nusilpusį „Elektromontuotoją“, o „Kaišiadorys“ jau turi vietą aštuntfinalyje, „Technoera“ nesugebėjo išnaudoti namų aikštės pranašumo ir pirmajame kėlinyje į savo krepšį praleidę net 6 tritaškius jau po pirmojo kėlinio turėjo 19 taškų deficitą. „Technoera“ atsitiesė ir buvo priartėjusi iki 5 taškų, tačiau „Akademija“ vėl paleido tritaškių salvę ir pataikiusi net 16 taiklių tolimų metimų susikūrė sau 14 taškų barjerą.

Ar pakaks, Akademijai“ 14 taškų tam, kad žengtų į kitą etapą? Kaip jau parodė šis sezonas, „Akademija“ moka ir gali žaisti labai blogai. „Technoera“ savo ruožtu taip dažnai rungtyniavo Kauno Kolegijos sporto salėje, jog gali ją vadinti antraisiais namais. Akivaizdu, jog primosiose rungtynėse „Technoera“ nesužaidė gerai gynyboje, kas jiems kainavo pralaimėjimą. Jei „Technoera“ vėl leis varžovams įsimėtyti ir neapsigins perimetre, jonaviečiai gali atsisveikinti su šio sezono „C“ lygos primenybėmis. Kitavetus, „Akademija“ sunkiai gali tikėtis antro tokio pasirodymo, kai atrodo krenta viskas. „Akademija“ išmetė net 47 tritaškius, todėl jei pasitaikys juoda diena, arba Jonava privers „Akademiją“ mesti neparuoštus tritaškius, „Akademijai“ gali kilti problemų.

“Technoerai“ stigo E.Vaitiekausko paslaugų, kas galbūt būtų padėjęs produktyviau gintis nuo tolimų metimų, todėl jo pasirodymas šiandien gali būti labai reikšmingas. Jei M.Čekanavičius tylėjo pirmajame kėlinyje, tačiau vėliau susirinko savo vidurkius, antrajame mače reikeėtų pradėti žaisti nuo pat švilpuko ir neleisti „Akademijai“ iškart atitrūkti. Dar vienas svarbus faktorius, tai jog „Akademija“ atkovojo net 17 kamuolių puolime, kas leido pelnyti 18 taškų antrais šansais. R.Trepočka po krepšiu atkovojo net 21 kamuolį, todėl akivaizdu kur dar turi pasitempti „Technoera“.