„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos rungtynės: „Ice“ ‒ „TPMC“ (2017-12-06)2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 14:54 val.; peržiūros: 837

NaujienaKomentarai
ICE-TPMC

„B“ lygoje beveik įpusėjo pirmasis etapas, kuris septynias geriausias komandas atskirs į naujo formato „A“ lygą. Kauno „TPMC“ (1-3), kuri laikoma viena iš pretendenčių patekti tarp septynių geriausių pirmojo etapo komandų, kol kas buksuoja ir jau turi tris pralaimėjimus savo sąskaitoje. Žinoma visi pralaimėjimai patirti rungtyniaujant su tomis komandomis, kurios taip pat yra ryškios pretendentės į „A“ lygos varžybas, o vienintelė solidi pergalė iškovota prieš „Sabonio KC“. Atsitiesimas „TPMC“ komandai turi prasidėti čia, kadangi kiekvienas pralaimėjimas mažins šios ekipos šansus prasibrauti į laimingąją septyniukę. „Ice“ savo ruožtu didelių vilčių patekti į „A“ lygą, ko gero ir nepuoselėjo, o jų pergalių/pralaimėjimų balansas tą akivaizdžiai parodo. (1-5) per šešerias rungtynes, tačiau net keturi susitikimai pralaimėti komandoms, kurios bendrai turi 2 pralaimėjimus per 23 rungtynes. Pergalė prieš „Grizlius“ ir pralaimėjimas „Konsus“, tokie „Ice“ pasiekimai žaidžiant su komandomis kurios turi neigiamą pergalių pralaimėjimų santykį. Nors „TPMC“ neblizga ir žaidė tik keturis kartus, tačiau būtent „technikai“ yra šių rungtynių favoritai.

E.Kalūginas (21,3 tšk., 10,7 atk.kam.), E.Stankus (18,7 tšk.), D.Gudeliauskas (15,5 tšk., 5,5 rez.perd., 3,5 per.kam.), O.Kojenets (14 tšk., 11,5 atk.kam.), E.Kulboka (13,3 tšk.), A.Makūnas (12,5 tšk.), J.Milius (11,7 tšk.), žaidėjai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, kaip ir į visą „TPMC“ puolimą. Po 93,8 taško renkantys „TPMC“ turi vieną ryškesnių puolimų šį sezoną, tačiau tuo pačiu yra blogiausiai besiginanti komanda (praleidžia 93,8 taško). „Ice“ šiemet tik kartą peržengė šią riba, kai po pratęsimo nusileido „Gazuotam Pienui – Arnuvai“. Pastaruoju metu M.Bimba tapo „Ice“ puolimo varikliu, tačiau šiemet „ledai“ susidurė su kita problema. Aukštesniame lygyje „Ice“ prasileidžia labai daug taškų (vid 84,2). Jei „Ice“ išspręs savo problemas gali pakovoti, visgi „TPMC“ yra favoritas ant popieriaus.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu