„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kviečiame moksleivius dalyvauti „Basketnews.lt“ taurės 2023 metų turnyre!2023 vasario 28 d., Antradienis, 12:48 val.; peržiūros: 1011

NaujienaKomentarai

„Basketnews.lt“ kartu su Kauno krepšinio lyga skelbia komandų registraciją dalyvauti "Basketnews.lt 2023 Lietuva" taurės turnyre, skirtame Lietuvos bendrojo lavinimo mokykloms ir gimnazijoms. Turnyras įvyks 2023 metų kovo-gegužės mėnesiais visų dalyvaujančių komandų sporto salėse.

Turnyre gali dalyvauti visos Lietuvos mokyklų bei gimnazijų auklėtiniai, jiems tereikia užpildyti paraiškos formą ir atsiųsti duomenis basketnews@kkl.lt elektroniniu paštu.

Surinkus didesnį skaičių atskirų Lietuvos regionų komandų, jos santykius aiškinsis savame rajone ir vėliau stipriausios ekipos žais su kitų regionų nugalėtojais. Jei atsirastų pavienės mokyklų ar gimnazijų komandos iš skirtingų miestų ar miestelių, jos būtų prijungtos prie artimiausių regionų.

Pagal galimybes daugelis rungtynių bus plačiai nušviestos tiek www.basketnews.lt tiek www.kkl.lt puslapiuose, bus pildomi statistika ir kiekvienų rungtynių aprašymai, imami interviu iš naudingiausių krepšininkų bei trenerių, pagal galimybes bus atliekami fotoreportažai, įamžinantys įspūdingiausius rungtynių momentus bei komandų sirgalius, o taip pat rengiami įdomesnių rungtynių video reportažai. Visoms komandoms teks sužaisti du ratus išvykoje ir namuose.

Ar sugebės Tavo mokykla ar gimnazija mesti iššūkį kitoms Lietuvos mokyklų ir gimnazijų krepšinio rinktinėms? Jei manote kad taip, nedelskite, skambinkite ir registruokitės!

Daugiau informacijos rasite turnyro nuostatuose, kurie patalpinti www.kkl.lt puslapyje, taip pat elektroniniu paštu basketnews@kkl.lt arba paskambinę telefonu +370 676 96000.

Turnyro organizatoriai tikisi kad į rungtynes palaikyti savo bendramokslių atvyks gausus būrys sirgalių ir karštai palaikys savo draugų krepšinio komandą.

Registracija tęsis iki kovo 19 dienos. Ji gali būti sustabdyta anksčiau laiko arba reikalui esant pratęsta.

Nuostatai ir paraiška

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu