„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL B Playoffs 2018 (TOP 8)2018 kovo 30 d., Penktadienis, 14:37 val.; peržiūros: 4552

NaujienaKomentarai

KON
(8-11)

VS

VYT

(2-17)

„A“ lygoje vos vieną pergalę iškovoję „Konsus“ krepšininkai iškrito į „B“ lygos atkrintamąsias, kur turėtų būti viena iš karščiausių ekipų. Pirmajame atkrtintamųjų raunde „Konsus“ priims „ASU-Vyčio 2“ ekipą, kuri nieko neįrodė ir antrajame „B“ lygos etape, pasiekdama vos vieną pergalę – nugalėdami banguojančią „R2P Sport – S/M“ ekipą. Abi komandos turėjo nesėkmingą rungtynių ruožą, tačiau vienareikšmiškai „Konsus“ yra absoliuti poros favoritė ir turi patirties rungtyniaujant su aukštesnio meistriškumo oponentais. Tarpusavio rungtynes dar gruodžio 7 d. 24 taškų skirtumu laimėjo „Konsus“, „ASU“ leisdama įmesti vos 55 taškus, todėl jei „Konsus“ atvyks susikaupę, tai turėtų būti lengvas žingsnis į finalo ketvertą.

GRI
(7-12)

VS

AMB

(9-10)

Iš visų TOP 8 ekipų, savo gautu varžovu labiausiai neturėtų džiaugtis „Grizliai“ ir „Amber Grill“. Būtent šios dvi ekipos susigrums „B“ lygos atkrintamųjų etapo pirmajame raunde. „Grizliai“ po Lencevičiaus prisijungimo atgijo ir fiksavo (5-0) rezultatą. Visgi paskutiniai trys mačai nebuvo patys sėkmingiausi ir „Grizliai“ pralaimėjo paskutinius tris mačus, tarp jų patirdami sutriuškinimą prieš „Amber Grill“ (60:86). Vos 21 sekundę žaidęs Lencevičius, galimai galėjo pakeisti rungtynių eigą, tačiau neturėdami savo lyderio „Grizliai“ kapituliavo jau po dviejų kėlinių. „Amber Grill“ lyderiu išlieka Pijus Mykolaitis, kuris fiksuoja solidžius skaičius (24,3 taško, 8,4 atkovoto kamuolio ir 31,9 naudingumo balo). T.Aleksandravičius ir E.Ramanauskas žaidėjai, kurie bandys stabdyti Lencevičių ir V.Metelicą (13,7 tšk., 9,2 atk.kam.., 5,6 rez.perd.), žaidėją kuris yra antroji opcija „Grizlių“ puolime. Akivaizdu, jog „Amber Grill“ būtų lengviau prieš bet kurią kitą „B“ lygos komandą, tačiau gauti techniniai pralaimėjimai jau ketvirtfinalyje suvedė su labai pajėgiu oponentu.

BOM
(14-9)

VS

R2P

(6-13)

„B“ lygoje, kažką įrodyti bandantys BC „Boom“ krepšininkai nepralaimėjo nei karto, o daugiau neskalndumų turėjo tik rungtynėse su „Amber Grill“ ir „Grizliais“. Vienos iš šių komandų, po ketvirtfinalių nebeliks, o BC „Boom“ gavo pakankamai palankų varžovą – „R2P Sport“. Vieną kartą šį sezoną jau nugalėti „R2P Sport“ krepšininkai, šiemet iškovojo panašų skaičių pergalių (6), lyginant su tuo, kiek patyrė techninių pralaimėjimų (4). Buvę „United“ „role player‘iai“ Jančiukas ir Daraškevičius, taip pat vienas „Artstone“ lyderių P.Pacevičius yra vieni pagrindinių ekipos žaidėjų. Taip pat reikėtų atkrepti dėmesį į M.Kvedarą, kuris pats vienas išmetė trečdalį komandos tritaškių (102 iš 310) ir iš kurių pataiko beveik kas trečią. BC „Boom“ šį sezoną tritaškių išmetė beveik dvigubai daugiau nei jų oponentai ir net M.Kvedaras nelabai gali lygintis su BC „Boom“ pakvaišusiais metikais. Jei „R2P Sport“ apsigins ties perimetru, gali tikėtis pakovoti šioje serijoje, priešingu atveju BC „Boom“ tritaškių žaidimas jiems nuties kelią į finalo ketvertą.

ICE
(8-11)

VS

SAB

(5-14)

Netoli „A“ lygos buvę „Ice“ krepšininkai, „B“ lygoje iškovojo tris pergales ir patyrė tris pralaimėjimus, tačiau eilė techninių pralaimėjimų, bei kitų komandų prastas sezono startas, leido „ICE“ užimti antrąją vietą reguliariajame „B“ lygos sezone. Šiemet „Ice“ su „Saboniukais“ pasidalijo po pergalę ir atrodo tai nėra labai parankus oponentas „Ice“ ekipai, kuriems dėl vietos „B“ lygos ketvirtuke dar teks pakovoti. „Saboniukų“ energija ir intensyvumas yra pagrindiniai šios ekipos ginklai, tuo tarpu „Ice“ savo skurdų puolimą, bando kompensuoti gynybiniais veiksmais. Per abu susitikimus nei viena komanda nepelnė daugiau 70 taškų, ir apskritai šiame sezone „Ice“ rezultatyvumas vos siekia (73,9 taško). „Saboniukai“ neparanki komanda, todėl net ir užėmus „B‘ lygoje antrą vietą, „Ice“ neturi ramaus gyvenimo ketvirtfinalio etape.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu