„C“ lygos reitingas (V)2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 12:13 val.; peržiūros: 1395

NaujienaKomentarai

1.

SK NEVERONYS

Sezono rezultatas: 4-0

Savaitės mačai: W @ BTR 84:109

Ketvirtąją pergalę pasiekė ir vis tvirčiau žaidžiantys SK „Neveronys“. Visi septyni žaidę žaidėjai pelnė daugiau nei 10 taškų.

2.

ALTA TRANSPORTAS – UNITED 2
Sezono rezultatas: 3-0

Savaitės mačai: W vs HIK 80:76

Pirmąjį signalą, jog ne viskas gali būti taip paprastą gavo „Alta Transportas – United 2“. Vos keturiais taškais įveikta „Hikvision“. Visgi „ATU“ visus reikalus išsprendė per vieną kėlinį, kurį laimėjo 23:8.

3.

BC „Skroblų alėja – Straight“

Savaitės mačai: W @ RYT 66:81

BC „Straight“ trečiajame kėlinyje sutvarkė reikalus su „Ryterna Group“ ir iškovojo trečiąją pergalę. Nei vienas žaidėjas nežaidė daugiau 26 minučių, o aikštėje pabuvojo net 11 „Straight“ krepšininkų.

4.

SK MATTAS

Savaitės mačai: W vs AKT 100:39; W vs UNO 85:59

Dar dvi nesunkios pergalės „C“ lygoje, tiesa vidutiniokas „UNO“ priešinosi kur kas smarkiau, nei prieš tai buvę oponentai.

5.

KREPŠINIO PASAULIS

Savaitės mačai: W @ GAM 61:93; W @ BED 66:84

Keletą pastarųjų savaičių daugiau poilsiavęs nei žaidęs „Krepšinio pasaulis“, šią savaitę pasiėmė 2 iš 2. Ir įtvirtino savo kaip vieno iš grupės favoritų statusą.

Savaitės mačai: W vs AUD 71:47

Problemų kol kas nepatiria ir „Žalgiris“. Nors tai buvo tik antras mačas, tačiau tokių pergalių bus dar ne viena.

8.

GZP-2

Savaitės mačai: W vs HIK 82:81

„GZP-2“ šį mačą jau buvo pralaimėjusi galima sakyti du kartus, tačiau Pileckas ir Krilavičius (17 p. -20 r.) stebuklingai ištraukė rungtynes.

9.

KM ŽALGIRIS 2002-2

Savaitės mačai: W vs OLI 78:65

Žalgirio jaunimas ir toliau skina pergales. Antroji pasiekta prieš savojo žaidimo nerandančio „Olimpo“ vyrus.

10.

RYTERNA GROUP

Sezono rezultatas: 3-1

Savaitės mačai: L vs STR 66:81

Centrinę antradienio dvikovą „Ryterna Group“ pralaimėjo praktiškai per du kėlinius. Antrajame ir ketvirtajame kėliniuose „Ryterna Group“ atrodė prastokai, o pirmasis pralaimėjimas patirtas prieš tiesioginį oponentą.

11.

KAUNO ŠVARA

Savaitės mačai: W vs GRA 93:90

Trečiąją pergalę paeiliui iškovojo „Kauno švara“ atkaklioje kovoje nugalėjusi „Grande“. Sužaidus keturis mačus, išryškėjo V.Pavilionio lyderystė.

12.

KSM‘93

Savaitės mačai: W vs LG 74:55;

KSM iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir grįžo į reitingą su geru (3-1) santykiu. Artimiausiu metu KSM’93 laukia trys mačai kuriuos jie privalo laimėti, o pirmojo rato pabaigoje du ypač sudėtingi testai.

13.

BATNIAVA

Sezono rezultatas: 1-0

Savaitės mačai: W @ RES 68:77

Nors, kai kurios komandos jau sužaidusios po keturis susitikimus, tačiau „Batniava“ šią savaitę žaidė vos pirmą kartą ir sugebėjo iškovoti pergalę prieš gilioje duobėje esančią „Resmilą.lt“.

14.

SPARTA

Sezono rezultatas: 2-1

Savaitės mačai: L vs ARI 67:63

Netikėtą nesėkmę patyrė „Sparta“ namuose nusileidusi „Ariogalai“. Be Prabulio rungtyniavusi „Sparta“ barsto taškus lygioje vietoje.

15.

0Septyni

Savaitės mačai: L vs ARK 46:61

„0Septyni“ nepratęsė pergalių serijos ir namuose 15 taškų skirtumu nusileido „Arkus“. Priešakyje, kitą savaitę laukia grėsmingas „Alta Transportas – United 2“ barjeras, todėl nusimato dar vienas pralaimėjimas iš eilės.

16.

T.A.D

Savaitės mačai: L @ GEM 71:44

Po dviejų iškovotų pergalių, T.A.D. neatsilaikė Santaros gimnazijoje ir patyrė pralaimėjimą 27 taškų skirtumu „Gemavilai“.