„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL valdybos pranešimas2006 gruodžio 08 d., Penktadienis, 23:36 val.; peržiūros: 8546

Š.m. gruodžio 7d. KKL valdybai buvo pateikti faktai dėl KKL nuostatų pažeidimų. "Era+" komandos narys Paulius Parachomikas, šį sezoną pradėjęs NKL Jonavos "Dexteros" klube, iš jo buvo atleistas ir "Aukso" lygoje už "Era+" komandą sužaidė trejas rungtynese prieš "Kauno švara & RKG", "Eternit" ir "Spiečių".

"Aukso" lygos nuostatų III skyriaus, 2 dalis teigia kad "žaidėjai, turintys 2006/2007 metų LKL ir LNKL licenzijas, pirmenybėse žaisti negali". Šiuo atveju P.Parachomikas nors ir buvo atleistas iš Jonavos "Dextera" komandos, klubo vadovybė žaidėjui teigusi kad visi dokumentai sutvarkyti ištikrųjų tai nebuvo atlikta. Pasiteiravus dėl šių faktų NKL varžybų direktoriate, gautas atsakymas:

"
NKL nera gavusi oficialaus Jonavos "SK Dextera" rašto, kuriame būtų nurodyta, kad klubas nutraukė kontraktą su P. Parachomiku, todel galiu teigti, kad minetas zaidejas turi isduota NKL 2006/2007 m. licencija atstovauti SK Dextera komanda."
Varžybų direktorė
Rasa Radzevičiūtė.

Taigi įvertinus visus šiuos faktus formaliai buvo nusižengta KKL "Aukso" lygos nuostatams. Tačiau apklausus trijų "Era+" komandos varžovių, su kuriomis ji rungtyniavo vadovybės nuomonių nei viena iš ekipų neprotestavo dėl rezultato ir nereikalavo jo pakeisti į techninį "Era+" pralaimėjimą 20:0, nors"Era+" vadovybė buvo pasiryžusi pripažinti tokį sprendimą.

KKL valdybos nariai atsižvelgę į visas aplinkybes priėmė nutarimą kuriame teigiama:

1. P
alikti galiojančius sužaistų rungtynių rezultatus;
2. Įpareigoti "Era+" komandos vadovybę pristatyti KKL valdybai P.Parachomiko paleidžiamąjį raštą bei patvirtinimą apie NKL licenzijos anuliavimą;
3. Kol nebus sutvarkyti dokumentai P.Parachomikas "Aukso" lygoje žaisti negalės.

KKL valdyba taip pat įsipareigoja pakoreguoti kai kuriuos nuostatų punktus, kad ateityje nepasitaikytų panašių atvejų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)ešerys2006 gruodžio 10 d., 15:35 val.
Protingai issprestas reikalas, o varzovai maladec,neverke,net atvirksciai pakaike. Kaip ten kazkoks nedapi....s legionas varo kad cia sudas,tai va pavyzdys kad cia yra kovotoju dvasia ir ne sikniams cia vieta.  Va taip.
spieciukas2006 gruodžio 08 d., 16:55 val.
gerai kad neskyre pralaimejimu era+ :) LEISKIT PAULIUI ZAISTI !!!!!!!! :DDDD
spieciukas2006 gruodžio 08 d., 16:55 val.
gerai kad neskyre pralaimejimu era+ :) LEISKIT PAULIUI ZAISTI !!!!!!!! :DDDD
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu