„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos rungtynės: „Konsus“ ‒ „ASU ‒ Vytis 2“ (2017-12-07)2017 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 15:27 val.; peržiūros: 749

NaujienaKomentarai
KON-ASU

„Konsus“ (2-3) ir toliau žaidžia žemiau savo galimybių ribų ir po atsigavimo rungtynių prieš „Ice“, praėjusią savaitę nusileido BC „Boom“ krepšininkams. Jų varžovai šią savaitę „ASU-Vytis 2“, kurie per tris žaistus susitikimus nesugebėjo pasiekti nei vienos pergalės. Neblogai pasipriešinta „Akademijai“, panašaus pajėgumo komandų dvikovoje nusileista „Sabonio KC“ ekipai ir visiškai jokių šansų prieš „Huawei“ penketuką, kuriems pralaimėta net 57:102. Abi ekipos nėra geroje situacijoje, o „ASU-Vyčio 2“ situaciją galima pavadinti netgi kritiška.

“Konsus“ pagaliau į žaidimą įjungę ir A.Čibirą, E.Mičkauską, M.Veršinską, strigo puolime rungtynėse su BC „Boom“, su kuria per pastaruosius kelis sezonus žaidė labai dažnai, nors turi net 83,2 taško vidurkį. Šiemet „Konsus“ tritaškius meta vos 26,1 procento taiklumu, tačiau sugeba surinkti taškus baudos aikštelėje. Skaičiuojant žaidėjus, kurie metė 15 ir daugiau tritaškių, tik M.Lukminas tai daro geresnius nei 30 proc. taiklumu. „ASU-Vytis 2“ savo ruožtu blogiausiai „B“ lygoje puolanti komanda (59,6 taško) ir susidūrusi su puolančio tipo „Konsus“ ekipa, gali pasigerinti savo puolimo rodiklius, žinant, akd „Konsus“ praleidžia net 74,8 taško per rungtynes. Kolkas naujas „Konsus“ puolimo braižas pergalių neatneša. Fiksuojami pagerėję rodikliai kovoje dėl atšokusių kamuolių, pelnomų taškų baudos aikštelėje skaičius, tačiau ženkliai sumažėjęs tritaškių taiklumas, palieka „Konsus“ su (2-3) pergalių balansu.

“Konsus“ turėtų pasiekti trečiąją pergalę, kas potencialiai reikštų, jog „Konsus“ pretenduotų į 6-9 vietą „B“ lygoje (potenciali vieta – rodiklis, kuriuo remiamasi dėl skirtingo sužaistų rungtynių skaičiaus, atsižvelgiama tik į pralaimėtas rungtynes, žiurint į komandos vietą lentelėje). „ASU“ pralaimėjimas paliktų šią ekipą ir toliau „B’ lygos dugne – vienintelė ekipa be pergalių.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu