„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kviečiame dalyvauti „TOP Sport Ghetto King 1x1“ 2018-2019 metų sezono krepšinio turnyre!2018 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 14:33 val.; peržiūros: 369

NaujienaKomentarai

Kviečiame dalyvauti TOP Sport „Ghetto King“ 1x1 krepšinio turnyre ir laimėti kelionę į užsienį pas vieną iš Lietuvos rinktinės krepšininkų! O koks tai bus krepšininkas, dar tebūnie lieka paslaptimi.

Nugalėtojas turėsi progą stebėti krepšininko atstovaujamos komandos rungtynes ir pavakarieniauti su juo pačiu!

Pernai metų turnyro nugalėtojas Mantas Stankevičius svečiavosi Atėnuose pas Luką Lekavičių, stebėjo Eurolygos rungtynes tarp Atėnų „Panathinaikos“ ir Valencijos „Valencia“ klubų, ir taip pat vakarieniavo su Luku Lekavičiumi.

Kaip minėjo Mantas Stankevičius tai buvo puiki kelionė, kuri suteikė daug įspudžių ir teigiamų emocijų.

Šių metų TOP Sport „Ghetto King“ 1x1 nugalėtojas turės ne ką mažiau įspūdingą kelionę.

Dauguma krepšinį žaidžiame komandiškai, tačiau labai svarbu būti stipriu individualiai, ir dalyvis turės puikią galimybę įrodyti kad yra pats geriausias iš visų varžovų. Dalyviui tereikia užpildyti anketą ir laukti burtų traukimo rezultatų. Beje burtai bus traukiami, žaidėjus pagal meistriškumą suskirstant į dvi grupes, taip išvengiant panašaus pajėgumo žaidėjų „susidūrimo“ pirmame atkrintamųjų etape. Varžybas planuojama vykdyti dviejų minusų sistema kad išvengti netikėtų rezultatų ir kad nugalėtų ištiesų pats geriausias krepšininkas. Ši sistema unikali tuo, kad dalyvis, netgi vieną kartą pralošęs, vistiek turės dar antrą šansą pasiekti finalą.

Taigi viskas priklauso tik nuo tavęs paties, įrodyk sau ir kitiems kad tu TAI GALI!

Norintys dalyvauti atsiųskite savo duomenis (Vardas, Pavardė, Gimimo data, telefono numeris)

email: info@kkl.lt.
tel. +370 676 96000

TURNYRO NUOSTATAI


Mantas Stankevičius svečiuose pas Luką Lekavičių.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu