„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dėmesio! Informacija komandoms dėl startinių, aprangų ir kt. Būtina perskaityti!2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 17:45 val.; peržiūros: 1985

NaujienaKomentarai

Įsibėgėjus sezonui, dar yra komandų, kurios pagal varžybų nuostatus pilnai nesusitvarkė visų privalomų reikalavimų. Prašome atidžiai perskaityti šią naujieną ir kuo skubiau viską susitvarkyti!

Startiniai ir kiti mokesčiai

Dauguma komandų jau pilnai susimokėjo privalomus varžybų mokesčius, tačiau yra tokių, kurios delsia tai daryti. Organizatoriai suprasdami kai kurių komandų sunkią situaciją stengiasi pritaikyti kuo lankstesnį mokėjimo grafiką ir palengvinti finansinę naštą dalyviams, leisdami komandoms mokesčius mokėti dalimis, tačiau tai privaloma padaryti laiku.

Komandos privalo susimokėti varžybų mokesčius vėliausiai iki gruodžio 23d., išskyrus tuos atvejus kada yra suderinti mokėjimo grafikai, tačiau ir jie turi būti pagrįsti pradiniais įnašais. Apie mokėjimo terminus būtina pranešti organizatoriams, iki kada bus pilnai sumokėti mokesčiai. To nepadarius be jokio papildomo įspėjimo komandai bus draudžiama žaisti ir pasibaigus nurodytam terminui per artimiausias rungtynes jai bus užskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20. Jos dalyvavimas bus suspenduotas iki sekančių rungtynių.

Jei komanda ir iki sekančių rungtynių nesusimokės visų mokesčių, tada pagal galiojančius lygos nuostatus ji bus šalinama iš pirmenybių. Tikimės kad nereikės to daryti ir viskas bus sumokėta laiku.

Žaidėjų aprangos

Siekiant užtikrinti Kauno krepšinio lygos pirmenybių nuostatų V skyriaus 4 punkte nurodytos dėl žaidėjų aprangų tvarkos laikymosi, komandų žaidėjai, neturintys identiškos komandinės aprangos, privalo ją įsigyti iki gruodžio 23 dienos. Komandos, kurios gaminasi naujas aprangas, turi suspėti tai padaryti taip pat iki gruodžio 23 d. nebent vėluotų aprangų užsakymas iš siuvyklos, tokiu atveju turi būti atsiūstas aprangų pagaminimo datą patvirtinantį raštas iš siuvyklos. Dėl atskirų atvejų reikia derintis su pirmenybių organizatoriais. „Netvarkingos“ komandos turi gerbti pavyzdingas komandas bei aptarnaujantį personalą ir kuo skubiau susitvarkyti aprangas. Trūkstant kelių aprangų juk papraščiausiai jas galima atsiimti iš buvusių komandos narių, kurie jų negražino.

Jei vilkimi ne uniforminiai šortai, jie privalo būti tos pačios spalvos, kaip ir likusių komandos žaidėjų.

Vis dar pasitaikant atskiriems šių nuostatų punktų nesilaikymo atvejams ir nenorėdama atsisakyti pagrindinio lygos tikslo – krepšinio populiarinimo mėgėjų tarpe, Kauno krepšinio lygos valdyba yra priėmusi koreguojantį sprendimą:

1. Teisėjai gali nepradėti rungtynių ir įskaityti techninį pralaimėjimą 0:20, jei dėl netvarkingos komandos aprangos varžovams ir rungtynių teisėjams bei sekretoriatui nėra galimybių identifikuoti komandos žaidėją(-us);

2. Žaidėjas, norėdamas dalyvauti pirmenybėse su skirtinga apranga nei likusios komandos, kiekvieną kartą privalės prieš rungtynes susimokėti 10-ties eurų mokestį. Priešingu atveju jis žaisti negalės;

3. Žaidėjams, vilkintiems aprangas su vienodais numeriais, rungtyniauti bus draudžiama;

4. Pastebėjus pažeidimą rungtynių metu, (atlikus keitimą) žaidėjas su skirtinga apranga, norėdamas tęsti rungtynes, privalo susimokėti 10-ties eurų mokestį.

Siulome pasinaudoti lygos partnerių pasiūlymu įsigyti aprangas palankiomis kainomis nuo 15-17 eurų (pagaminimo terminas per 3-4 dienas). Tai žymiai labiau apsimoka nei kiekvieną kartą mokėti baudas po 10 eurų. Aprangas galima ir siūtis, tada tektų šiek tiek palaukti (apie 3-4 savaites), tačiau aprangas galima ir nusipirkti iš karto vietoje pagal dydžius. Kreiptis tel. 8 676 96000

Sveikatos pažymos

Komandos vadovas PRIVALO surinkti žaidėjų parašus dėl savo sveikatos būklės patvirtinimo (Priedas Nr.1) ir turėti tuos lapus pas save, kad esant reikalui galėtų juos pateikti pirmenybių organizatoriams. Ankščiau lygos pirmenybėse buvo įvykęs rimtas incidentas, kurio metu aikštelėje vieną iš žaidėjų ištiko klinikinė mirtis ir visa laimė kad viskas baigėsi sėkmingai, todėl labai griežtai reikia laikytis šio nuostatų punkto dėl žaidėjų sveikatos būklės. Anketos parašams (Priedas Nr.1) yra patalpintos nuostatuose prie paraiškos formos.

Primygtinai reikalaujame komandos vadovus į šį reikalą žiūrėti labai atsakingai, nes visuomet išlieka rizika nelaimingiems atsitikimams krepšinio aikštelėje.

Licencijos

Licencijos jau beveik išdalintos visoms komandoms, tačiau yra dar tokių, kurios dėl neatsiūstų žaidėjų foto licencijų negavo. Prašome paskubėti iki galo atsiūsti trūkstamas žaidėjų foto, nes vėliau tokie žaidėjai negalės rungtyniauti. Jei dar neturite licencijų, susisiekite tel. 8 609 77777 ir susitarkite dėl atsiėmimo.

Pateikiame sąrašą (atnaujinamą realiu laiku), kuriame nurodytos komandos, kurioms trūksta žaidėjų nuotraukų licencijų gamybai.

Nuotraukas licencijoms galima pateikti elektroniniu formatu siunčiant elektroniniu paštu licencijos@kkl.lt.

Taipogi rekomenduojame atsiųsti nuotraukas tų žaidėjų, kurių nuotraukos yra „pasenusios“ – vizualiai nebeatitinka žaidėjo amžiaus ir kt.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu