„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Įmonių lygos II-ojo diviziono TOP 82022 balandžio 27 d., Trečiadienis, 14:58 val.; peržiūros: 1598

NaujienaKomentarai

"Kaunas Metal" – "Saldoga Košmaras"

V.Janušonio (Freda) nežaidimas antrame serijos mače su "Kaunas Metal", suteikė metalistams progą pateikti sensaciją, tačiau, trečiasis mačas "Fredos" buvo laimėtas daugiau nei įtikinamai ir sudėjo visus taškus ant i. Nukritę žemyn "Kaunas Metal" turi neblogus šansus kovoti dėl II-ojo diviziono medalio, tačiau tam jiems pirmiausiai reikės nugalėti "Saldogą Košmarą", kurie susidorojo su "Vėjų linija – Garliavos duona". Kad ir kaip bebūtų "metalistai" turi vieną geriausių sudėčių ant popieriaus II-ajame divizione ir jei nekliudys lankomumo problemos turėtų peržengti ir "Košmaro" barjerą.

"MENŲ KAMBARYS – RHINO" – "HIDRAULINĖS SISTEMOS"

Trijų mačų serijoje dar sykį kailį ištraukė "Menų kambarys – Rhino". Tačiau šįkart ne apie Kamarūną ir Stankevičių, o apie Matą Ylių. 21,6 naudingumo balų vidurkį serijoje rinkęs Ylius, buvo vienas iš tų, kurie smarkiai prisidėjo prie laimėjimo prieš "Plasteną". Būtent svaraus pagalbinių komandos žaidėjų indelio reikia tokioms komandoms, kaip "Menų kambarys – Rhino", kurioje yra bent du labai stipriai išsiskiriantys krepšininkai. Visgi, čia II-ojo diviziono TOP8 etape, "Rhino" lauks veteraniškas "Hidraulinių sistemų" barjeras. "Hidraulinės sistemos" sėkmingai kovėsi I-ajame div. iki "Admos" barjero. Visgi jei pirmas mačas buvo pralaimėtas beviltiškai, tai "HS" nedaug trūko iki trečiųjų serijos rungtynių. Šiek tiek sumažinę "Admos" procentus, "HS" vyrai kibo į atlapus antrosios serijos rungtynėse, kur pralaimėjo vos dviejų taškų skirtumu. "HS" labiau patyrusi komanda, tačiau "Menų kambarys – Rhino" šiemet rodo stebinančius rezultatus ir be kovos nepasiduos.

"DONELAIČIO" – "KELIŲ PRIEŽIŪRA"

Dviejų grandų susirėmimo neatlaikė "Donelaičio" (15-8). Visgi net ir turėdami geriausią RKL A diviziono krepšininką ir 2-ą naudingiausią "Įmonių" lygos žaidėją – Roką Ūzą (24,7 PPG, 13,6 RPG, 7,9 APG, 36,2 EPG), "Donelaičio" krito serijoje (2-1) prieš kitą įvairių mėgėjų "zviozdų" kupiną komandą, t. y. "Remzą". Ūzas serijoje su "Remza" rinko pribloškiantį 54,6 naudingumo balo vidurkį, tačiau net ir tai neišgelbėjo "Donelaičio" komandos. "Kelių priežiūra" greičiausiai baigs savo kelionę II-ajame divizione, būtent čia. Reguliariajame sezone (82:63) "Donelaičiui" pralaimėję "kelininkai" nusileidžia tiek sudėtimi ant popieriaus, tiek ir rezultatais aikštėje. Artūras Kaminskas (17,7 PPG) ir Ernestas Ramanauskas (17,6 PPG) esminiai "Kelių priežiūros" žaidėjai, kurie gali bandyti kurti stebuklą, tačiau šansų yra mažai.


"SDG" – "Omega"

"Uno" kolektyvui baigus pasirodymą II-lygoje, "SDG" pagrindą sudarantys "UNO" žaidėjai gali susikoncentruoti į seriją su "Omega". "Omega" vedama Timofejevo (26,2 PPG) ir Rutkausko (18,4 PPG), labiau į puolimą orientuota komanda (80,8 PPG). "SDG" (65,1 OPPG) geriau ginasi ir apskritai fiksuoja geriausią gynybą lygoje. Gudynas ir Česnavičius kamšo spragas po krepšiais, presija ties perimetru palaiko Olberkis ir Chalytovas. "Omega" taip pat turi slaptą ginklą D.Šliogerį, kuris savo paskutines rungtynes sužaidė vasario 21 d., tačiau jei šiandien užsivilktų savo administruojamos komandos marškinėlius, galėtų smarkiai prisidėti prie "Omegos" galimos sėkmės.

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu