„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Naujiena! Vasaros lyga! Kviečiame dalyvauti!2017 balandžio 30 d., Sekmadienis, 00:49 val.; peržiūros: 4087

Prasidėjus vasarai Kauno krepšinio lyga neleis nuobodžiauti krepšinio mėgėjų. Lygos organizatoriai nusprendė pasiūlyti visiškai naują eksperimentinę– Vasaros krepšinio lygą!

Panašaus pobūdžio lyga jau kelerius metus gana sėkmingai yra organizuojama Vilniuje ir ji džiugino sostinės krepšinio mėgėjus, nuo šiol ir kauniečiai galės mėgautis krepšiniu vasarą.

Rungtynės vyks 5x5 pagal sudarytą grafiką darbo dienomis nuo pirmadienio iki ketvirtadienio vakarais. Savaitgalį rungtynės nevyks. Bus teisėjaujama pagal visas FIBA taisykles. Pirmenybė bus teikiama lauko krepšinio aikštelei su kokybiška danga ir lankais, greičiausiai tai bus visiems puikiai žinoma KTU lauko aikštele prie Chemijos fakulteto, tačiau jei rungtynių dieną pasitaikys blogas oras (lietus, stiprus vėjas ar pan.) komandoms bus iškarto pasiūlyta alternatyva persikelti į sporto salę ir ten sužaisti rungtynes. Dėl namų salės ar lauko aikštelės komandoms rūpintis nereikės, jas suderins pirmenybių organizatoriai, o dalyviai tik mėgausis krepšiniu.

Komandai į savaitę teks sužaisti po vienerias rungtynes. Tačiau kadangi tai kol kas eksperimentinė lyga todėl sunku prognozuoti komandų dalyvių skaičių ir kokia bus taikoma sistema. Bet kokiu atveju rungtynių turėtų netrūkti.

Vasaros lygoje taip pat bus pritaikyta dar viena naujovė, kiekviena iš komandų mokės tik už sužaistas rungtynes (30 eurų), bet reikės sumokėti garantinį 150 eurų mokestį, ir jam pasibaigus komandos žaidžiančios daugiau rungtynių papildomai mokės tik už jas iki kol komanda baigs savo pasirodymą Vasaro lygos pirmenybėse. Ši sistema taip pat yra taikoma Vilniuje ir ji gana sėkmingai pritapo komandų tarpe, tikimasi kad taip pat bus ir Kaune.

Taigi jei norite smagiai su savo komanda pasižaisti lauke ir taip palaikyti formą vasaros metu, kad sulaukus rudens būtų lengva pradėti naują KKL sezoną, kviečiame susipažinti su Vasaros lygos nuostatais, užpildyti anketą (prie nuostatų), sumokėti garantinį įnašą ir laukti Vasaros lygos pirmenybių pradžios. Registracija vyks iki birželio 18 dienos.

Daugiau informacijos tel. +370 681 60640, email office@kkl.lt

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)klubbas2017 birželio 16 d., 12:36 val.
komnada iesko ivairiu poziciju zaideju zaisti vasaros lygoje ir c lygoje klubbas@inbox.lt
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu