„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL „Įmonių“ lygos II-ojo diviziono ketvirtfinaliai (II dalis) 2018 balandžio 03 d., Antradienis, 08:39 val.; peržiūros: 6186

LEM
(7-13)

VS

FES

(12-9)

„Lemora“ eliminavo „Best4You“ iš kovos dėl II-ojo diviziono medalių. Anksčiau I-ojo diviziono TOP8 pasiekusi „Lemora“, šiemet iškrito į II-ąjį divizioną, kur gali prasimušti į finalinę ketveriukę. „Festo“ iki šiol niekada nežaidė II-ojo diviziono ketvirtfinalyje, todėl jau dabar jų pasiekimas yra rekordinis. Susitvarkę su „Dakra“ jie iškopė į aštuonetą ir labiausiai dėl to turėtų būti dėkingi T.Vilimui, kuris serijoje rinko po 22,6 taško ir lemiamose rungtynėse atvedė komandą į pergalę. „Lemora“ turi nemažai jėgos po krepšiu, todėl vieninteliui tikram ekipos vidurio puolėjui M.Butkui (11,6 tšk., 12,2 atk.kam.) bus pakankamai sunku. „Festo“ šiemet įveikė nepilnos sudėties „Lemorą“ (67:61), todėl vienareikšmiškai laukia labai įdomi serija.

OMG
(9-12)

VS

REM

(12-9)

Nors buvo tikimasi lengvesnės „Omegos“ kelionės į TOP8, tačiau prireikė visų trijų rungtynių, tam, jog būtų palaužti „Bitdefender“ krepšininkai. Aštuntuke jų laukia grėsmingesnis oponentas – „Remza“. „Remza“ taip pat turėjo labai sudėtingą seriją iki trijų pergalių su „Vėjų linija – Garliavos duona“. Visgi žymiai didesnius gabaritus turėjusi „Remza“ sugebėjo išnaudoti privalumus ir pranokti lengvesnę „Vėjų linijos – Garliavos Duonos“ sudėtį. T.Dudzevičius ir I.Beleiša, buvo kertiniai žaidėjai leidę „Remzai“ rinkti taškus iš artimesnių distancijų. Jei „Vėjų linija“ bandė atsverti „Remzos“ pranašumus su Vaškevičiumi, tai „Omega“ turi ne ką prastesnį vidurio puolėją – R.Urkį (14,8 tšk., 11,9 atk.kam.). „Omega“ turi pranašumą gynėįų grandyje, tačiau stiprioji „Omegos“ vieta yra lengvieji kraštai. Kiek „Remza“ sugebės pristabdyti Keršį ir Blockį, priklausys ir šios serijos sekmė.

KTU
(11-10)

VS

PAS

(12-9)

Ilgai su „ASU“ vargę „KTU“ krepšininkai, neleido „ASU“ pakartoti praėjusių metų žygio ir eliminavo juos dar pirmajame atkrintamųjų raunde. Patekę į TOP8 Pliaugos vyrai susigrums su Elektrėnų „Pastoliniu“, kurį į priekį veda vienas labiausiai degančių lygos metikų D.Gervickas (113/287). „Pastolinis“ susitvarkė su „Senukų“ barjeru atkaklioje trijų rungtynių serijoje, paskutinį mačą laimėdami vos 4 taškais (70:66). Sulaukęs didelės komandos draugų paramos D.Gervickas, nors ir atakavo prasčiau nei įprastai, tačiau buvo didelis faktorius, jog „Pastolinis“ dabar yra čia – tarp aštuonių geriausių II-ojo diviziono ekipų. „KTU“ trečiosiose serijos rungtynėse ketvirtajame kėlinyje pabėgo nuo „ASU“ ir nebesižvalgė atgal. Abi ekipos turi pakankamai gerus šansus patekti į finalo ketveriuke, todėl kaip jau tapo įprasta II-ojo diviziono kovoms, belieka tikėtis dar trijų atkaklių rungtynių.

PLA
(8-13)

VS

BRE

(15-5)

Praėjusių metų II-ojo „Įmonių“ diviziono čempionas „Celsis“ patyrė fiasko ir krito jau pirmajame atkrintamųjų raunde. „Plastena“ pasistažavusi I-ajame divizione, tęsdama kovą II-ajame, jau prasimušė tarp aštuonių geriausiųjų komandų, bet čia jų kelias gali būti baigtas. Senąjį „Huawei“ ketvertą turintys „Brentex Trailer“ krepšininkai šiemet pralaimėjo vos penkis kartus, II-ajame divizione taip ir nepatyrę pralaimėjimo kartėlio. Kemzūra, Gavelis, Jašinas sudaro smogiamąjį „Brentex Trailer“ trejetą ir kartu vidutiniškai renka po 50,6 taško. „Plastena“ puolime daugiausiai gyva Gyčio Užpalio pastangomis (vid. 24,3), šio žaidėjo sustabdymas bus „Brentex Trailer“ prioritetas. „Plastena“ turi nedaug vilčių patekti į geriausiųjų ketvertuką, tačiau šiame sezone matėme daug netikėtumų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)Anonimas2018 balandžio 12 d., 19:08 val.
Na, galbut straipsnio autorius nepastebejo,kad PLASTENOS pirmas trejetas surenka 60tšk.
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu