Savaitgalio rungtynės: (04 06 ‒ 04 08)2018 balandžio 06 d., Penktadienis, 10:13 val.; peržiūros: 2268

NaujienaKomentarai

„Padangynas.lt“ (14-7)
“Hipocredit.lt“ (20-1)

Penktadienio vakarą apie Eurolygą, galės pamiršti „Padangynas.lt“ ir „Hipocredit.lt“ krepšininkai. Pirmąsias serijos rungtynes apmaudžiai pralaimėję „Padangyno.lt“ krepšininkai atsidurė ant bedugnės krašto. Tris kėlinius puikiai kovoję „Padangyno.lt“ krepšininkai pralaimėjo „Hipocredit.lt“. Šis kolektyvas liko geriausią rezultatą turinčia komanda „Įmonių“ lygoje, poto kai visišką fiasko ketvirtfinalyje patyrė „Ryterna“. „Hipocredit.lt“ apsunkino žaidimą „Padangyno.lt“ lyderiui M.Markevičiui, kuris vistiek surinko 28 taškus, tačiau dažniau metė pro šalį ir atakavo krepšį prasčiau nei įprastai. „Hipocredit.lt“ rėmesi savo bene pajėgiausiu penketuku ir rotavo jį su mažomis išimtimis, o nuo suolo kilęs Lengvenis puolime buvo nepastebimas, tačiau šioje komandoje žaidėjų galinčių atakuoti netrūksta. Pirmasis mačas parodė, jog „Padangynas.lt“ gali konkuruoti su „Įmonių“ lygos favoritais, tačiau koncentracijos tris kėlinius nepakanka, reikia sužaisti maksimaliai visus keturis kėlinius.

SK „Neveronys“ (22-0)
“Lažybųguru.lt“ (17-4)

Šeštadienį neesant numatytų rungtynių, KKL atkrintamųjų batalijos keliasi į sekmadienį. „C’ lygoje startuos pusfinaliai, o bene įdomiausia serija turėtų būti tarp SK „Neveronių“ ir „Lažybųguru.lt“ krepšininkų, 22 pergales iki šios akimirkos ir nei vieno pralaimėjimo nepatyrę SK „Neveronys“ gali būti arti įspūdingo rezultato šiame sezone. Toks jų žygis dar kartą priverčia prisiminti, jog ne „C“ lygoje šios komandos vieta ir, tokios komandos turėtų žaisti „B“ – „A“ lygose, bei kelti šių lygų meistriškumą. Visgi „Lažybųguru.lt“ pabandys palikti Neveronių komandą nieko nepešusia. Gėdingai už finalo borto 22 pergales iš eilės palikti SK „Neveronys“, galėtų būti badomi pirštais visą ateinantį 2019 m. sezoną, o „Lažybųguru.lt“ taptų savotiškais didvyriais. Gudeliausko ir Kalugino tandemas, bus pagrindinis „Lažybųguru.lt“ galvos skausmas, tačiau vis labiau susižaidžianti ekipa, pelnytai pateko tarp keturių geriausių „C „lygos komandų.