„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Sausio mėnesio KKL pirmenybių nominacijos ir rėmėjų prizai2019 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 15:26 val.; peržiūros: 1786

Sausio mėnesio KKL pirmenybių nominacijos ir rėmėjų prizai

Kauno krepšinio lyga skelbia sausio mėnesio nominantus ir rėmėjų prizus jiems. Lygos dalyvių pastangos ir išlietas prakaitas nelieko nepastebėtas pirmenybių organizatorių bei rėmėjų ir labiausiai pasižymėję žaidėjai bus įvertinti prizais. Taip pat primename kad tas pats žaidėjas ar komanda, negali gauti to pačio prizo du mėnesius iš eilės.

Biliardo klubas „Arena Billiards“, Savanorių pr. 363, Kaunas. Tel. +370 616 55003

Šiame klube įrengti puikūs, garsių pasaulio firmų biliardo stalai „Rasson Victory II+“. Ant tokių pačių stalų vyksta didžioji dalis pagrindinių pasaulinio lygio turnyrų“. Gal tik kelios biliardinės visoje Europoje turi panašaus lygio inventorių. Tikriems biliardo gurmanams skirta ir po vieną 12 pėdų rusiškos piramidės bei snukerio stalą. Pastarasis į „Arena Billiards“ atkeliavo iš turnyro, kurio finale žaidė snukerio legendos A. Carter ir K. Wilson“.

Biliardo klubas nusprendė apdovanoti C lygos naudingiausiai žaidusią sausio mėnesio komandą „Neveronys – KKA“. Komanda turi susisiekti tel. +370 616 55003 su klubu ir sutarti atvykimo datą.

„Neveronys – KKA“ komandos žaidėjai yra kviečiami atvykti į biliardo klubą, kuriame bus galima nemokami pažaisti biliardą bei gerai praleisti laiką. Komandai bus specialiai surengtas turnyras. Na o visos kitos lygos komandos taip pat gali apsilankyti klube ir už gana palankią kainą pažaisti biliardą.

Picerija „Čilas“, Kovo 11-osios g. 116, tel. +370 688 80408 ir Varnių g. 24, Kaunas. Tel. +370 688 76876

Ieškai nepakartojamo skonio? Užburiančio aromato? Puikiai atrodančių ir spalvingų patiekalų? Vietos, į kurią norėtųsi grįžti vėl ir vėl? Nustok klausti patarimų – tiesiog užsisakyk picą picerijoje Čilas.

Čia kruopščiai atrenkami produktai, tad gaminama tik iš kokybiškiausių, atsakingai parinktas kolektyvas, jums gamins tikri profesionalai. Čia kuriami unikalūs padažų receptai, tad jus nustebins originalūs skoniai. Yra vykdomi išskirtiniai kepimo procesai, tad picerijos produkcijos norėsis paskanauti dar ir dar. Šių veiksmų rezultatas – kokybė visais aspektais. Nepraleisk progos tuo pasinaudoti. Nepraleisk progos paragauti.

Picerija „Čilas“ nemokama pica ir gėrimu apdovanos B, C, 30+ ir Įmonių lygų naudingiausius sausio mėnesio žaidėjus. Dėl kuponų atsiėmimo skambinti tel. +370 676 96000.

Deividas Rinkūnas („Pro Angels“, B lyga)
Viktoras Šukys („Elektromontuotojas“, C lyga);
Artūrs Pelšs („Sporto manija“, 30+ lyga);
Laimonas Baranskas (BC „Bitdefender“ Įmonių lyga).


Sporto klubas „VS-Fitness“, Islandijos pl.32, Kaunas „PC „MEGA“ pastate. Tel. +370 672 14160

VS-Fitness sporto ir sveikatingumo centras yra didžiausias ir vienas moderniausių centrų Baltijos šalyse. Sporto klubo teritorija užima 7500 kvadratinių metrų, tad čia sau veiklos atranda įvairių sporto sričių atstovai. Klubas bendradarbiauja su tokiomis organizacijomis kaip Kauno „Žalgiris“, LKF, Lengvosios atletikos federacija.

Tai labai modernus sveikatingumo centras, kur sportininkams atliekami įvairūs testavimai, padedama atsistatyti po traumų. Čia galima rasti net 4 teniso kortus su profesionalia Decoturf danga, 2 skvošo kortus, kopimo sienelę, taip pat milžinišką sporto salę, su jėgos treniruokliais, atskira apšilimo zona, begale kardio treniruoklių, kuriuose yra televizija bei internetas. Daugiau nei 300 įvairių grupinių treniruočių, taip pat virtualios treniruotės, net po 2 atskiras vyrų ir moterų pirtis, soliariumai, sveiko maisto, bei kokteilių baras. Viena moderniausių Lietuvoje Crosstraining zonų. Taip pat tėvai atėję sportuoti, turi kur palikti ir savo vaikus, nes jiems vyksta atskiros treniruotės. Visa tai klientai pirmą kartą gali išbandyti nemokamai, o vėliau įsigyti narystes prieinamomis kainomis.

VS-Fitness klubas nusprendė apdovanoti nemokama mėnesio naryste Įmonių lygos rezultatyviausią sausio mėnesio žaidėją Tomą Šorių („Ulmas“). Žaidėjas turi pasiskambinti tel. +370 672 14160 ir sutarti kaip atsiimti kuponą.

Resto-Baras „Chill Edition“, Taikos pr. 117A, Kaunas. Tel. +370 604 77977

Resto-Baras „Chill Edition“ kviečia pasimėgauti maistu, gėrimais, pasibūti su draugais. Šis restoranas taip pat tinkamas verslo pietums ar pašėlusiam vakarėliui. Restorane jauki aplinka, skanus maistas geromis kainomis. Svarbiausia viskas su malonumu!

Priimama staliukų rezervacija, galima užsisakyti atskirą sale, sales arba visa restoraną, talpinantį daugiau nei 100 svečių. Jūsų gimtadieniui, jubiliejui, krikštynoms, vestuvėms ar kitiems pobūviams ar vakarėliams, banketams, furšetams.

Naujas, šiuolaikiško stiliaus restoranas „Chill Edition“ įsikūręs vietoje, kur patogus susisiekimas, šalia nemokamas parkavimas, jauki aplinka.

Šiuo metu galime pasiūlyti NEMOKAMĄ salę Jūsų kolektyvo vakarėliui, pobūviui ar kitam renginiui. Tai puikus pasirinkimas Jūsų šventėms ar susibėgimams po dienos darbų.Puiki ir privati erdvė švęsti bernvakarius, mergvakarius, klasės susitikimus.

Restoranas pasirūpins maistu, gėrimais ir maloniu aptarnavimu, Jums telieka švęsti. Salės taip pat tinka konferencijoms, seminarams ir mokymams organizuoti.

Resto-Baras „Chill Edition“ sprendimu „nealkoholiniu“ alumi pavaišins daugiausiai kamuolių atkovojusias sausio mėnesio komandas:

Advokatų kontora „Konsus“ (B lyga);
„GZP-2“ (C lyga);
„DNC Prekyba“ (30+ lyga);
„Vėjų linija & Garliavos duona” (Įmonių lyga).


Naktinis kokteilių klubas "Basement", Vilniaus g. 56, Kaunas. Tel. +370 698 55487

Puikus naktinis kokteilių klubas „Basement“, kuriame galima linksmai pašėlti draugų būryje. Jus lydės puiku muzika ir nuotaikinga atmosfera. Kviečiame apsilankyti!

Naktinis klubas pakvietimais nemokamai apsilankyti klube apdovanos naudingiausias visų lygų sausio mėnesio komandas. Dėl pakvietimų atsiėmimo komandų vadovams reikia pasiskambinti tel. +370 698 55487

Pakvietimai bus įteikti šioms komandoms:

Kauno TPMC (B lyga);
„Neveronys – KKA“ (C lyga);
„DNC Prekyba“ (30+ lyga);
„Hipocredit.lt“ (Įmonių lyga).


Dėmesio iki 2019 metų kovo mėnesio neatsiėmus prizų, jie grįš atgal į prizinį fondą ir bus perleisti sekančio mėnesio nominantams.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)Anonimas2019 vasario 20 d., 00:03 val.
Resto-Baro „Chill Edition“ „nealkoholinis“ alus ir jauki aplinka pranoko lūkesčius "pačilinti" :) Resto-Baro „Chill Edition“ kolektyvas - verti atskiro pagyrimo lanksčiai į aplinkybes reaguojantys šaunuoliai!!!
ciuvas2019 vasario 18 d., 16:17 val.
Idomu pagal ka renkant nominantus? Giedrius Prabulis C lygoj Sausi per 5 varzybas suverte biveik 200 tasku, vidukris 39,4 tasko ir net nepapuole i jokias nominacijas. Čia gal draugam savo dovanas dalinant ar kaip?
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu