„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

„Įmonių“ lygos reitingas (XII)2020 sausio 13 d., Pirmadienis, 08:46 val.; peržiūros: 887

NaujienaKomentarai

1.

RYTERNA

Sezono rezultatas: 11-0

Savaitės mačai: W vs VIL 92:49

„Ryterna“ ir toliau tęsia solidų žygį ir iškovojo 11 pergalę. Užtikrintu tempu žengianti komanda, greitai pramuš reitingo lubas.

2.

ADMA

Sezono rezultatas: 9-0

Savaitės mačai: W vs DZI 85:61

Nesustabdomai žygiuojanti „Adma“ iškovojo dar vieną reikšmingą pergalę ir išdalino visiems atėjusiems laiką beveik po lygiai.
3.

ARTSTONE

Sezono rezultatas: 9-1

Savaitės mačai: W vs RIM 81:64

„Artstone“ septynetas susitvarkė su „Rimo – Patikima linija“, o Juozas Milius surinko 42 naudingumo balus. „Artstone“ turi begalę potencialo, tačiau net ir pilnai jo neišnaudodama turi vos vieną nesėkmę.

4.

PLASTENA

Sezono rezultatas: 9-2

Savaitės mačai: W vs KEL 82:55

Įtikinamą pergalę pasiekė „Plastena“ susitvarkiusi su netoliese esančia „Kelių priežiūra“. „Plastena“ šiemet pergales švenčia didesniu nei 18 taškų skirtumu.

5.

Lemora & Minaltra & Deirama

Sezono rezultatas: 7-1

Savaitės mačai: W @ FRE 79:96

„Lemora“ vedama Damušio, Aukštikalnio ir Bunikio susitvarkė su „Freda“ ir pasiekė septinąją pergalę. Šiek tiek nuo kitų komandų sužaistų rungtynių kiekio atsiliekanti „Lemora“ savo pogrupyje turi mažiausiai pralaimėjimų.

6.

HIDRAULINĖS SISTEMOS

Sezono rezultatas: 9-2

Savaitės mačai: W vs TEL 87:70; W vs KP 88:69

„Hidraulinės sistemos“ po švenčių susitvarkė su „Telia“, o svarbiausia atsirevanšavo „Kelių priežiūrai“ ir šventė devintąją pergalę. Visus svarbiausius ginklus surinkusi „HS“ komanda iškovojo devintąją pergalę ir varžosi dėl antrosios vietos grupėje.

7.

REMZA

Sezono rezultatas: 8-2

Savaitės mačai: L @ FES 68:63

„Remza“ šiemet pralaimi retai, tačiau antrasis pralaimėjimas patirtas pavojingai, tačiau antrojoje lentelės pusėje besimurkdančiai, „Festo“ ekipai. Neskanus rezultatas ir pamestas taškas lygioje vietoje.

8.

DAKRA KOŠMARAS

Sezono rezultatas: 7-3

Savaitės mačai: W @ PRO 62:90

Su Jakštu „Košmaras“ pralaimėjo tik kartą ir kituose mačuose iškovojo užtikrintas pergales. Košmaras nuo antrosios vietos yra per 1,5 pergalės ir tikrai neapleidžia ambicijų pasigerinti pozicijų antrajame rate.

9.

COCA COLA

Sezono rezultatas: 7-3

Savaitės mačai: W vs ULM 87:57

Nuo ketvirtojo turo kas antras rungtynes laiminti „Coca Cola“ sudorojo „Ulmą“, tačiau tai kaip negausiai renkasi ši komanda turėtų kelti nerimą šios komandos gerbėjams.

10.

KELIŲ PRIEŽIūRA

Sezono rezultatas: 8-4

Savaitės mačai: L @ PLA 82:55; L @ HS 88:69

Du rimtus smūgius patyrė „Kelių priežiūra“. Po naujų metų nesugebėjo pasipriešinti „Plastenai“, o vėliau gavo į skudurus ir nuo „HS“. Keletą reikšmingų pergalių pasiekusi „Kelių priežiūra“ visus pralaimėjimus patyrė prieš lyderiaujančias grupės komandas ir dabar tvirtai įtvirtino savo kaip ketvirtos grupės komandos statusą.

11.

TRANSUNION

Sezono rezultatas: 6-3

Savaitės mačai: Nežaidė

12.

DŽINSŲ SKLEPAS

Sezono rezultatas: 5-4

Savaitės mačai: L @ ADM 85:61

Besibaigiant pirmajam ratui, „Džinsų sklepas“ patyrė dar vieną nesėkmę ir dar labiau įstrigo ketvirtoje grupės vietoje. Antrajame rate norint pakilti aukščiau teks žaidimą gerinti ženkliai.

13.

KAUNAS METAL
Sezono rezultatas: 6-4

Savaitės mačai: W @ GLA 57:78

Pergalių seriją tęsia Kaunas Metal. Ketvirtąsias rungtynes paeiliui laimėję metalistai sėkmingai tvarkosi su apatinės lentelės dalies komandomis.

14.

CRAMO

Sezono rezultatas: 5-5

Savaitės mačai: L @ ITAB 96:69

Negausios „Cramo“ pajėgos neatsilaikė prieš „Tiki ITAB“ puolimą. Neturėdami dviejų naudingiausių komandos žaidėjų, „Cramo“ vyrai vien per pirmą kėlinį praleido 38 taškus.

15.

OMEGA

Sezono rezultatas: 4-5

Savaitės mačai: W vs NEM 92:31

Veteranai iškovojo trečią pergalę paeiliui sutriuškindama visų vėtomą ir mėtomą „Nemuną“. 36,5 metų amžiaus vidurkį kiek muša E.Karpavičius. Be jo, „Omegos“ amžiaus vidurkis siekia 38 metus.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu