„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos rungtynės: Kauno „TPMC“ ‒ Kazlų rūdos „Ataka“2020 spalio 14 d., Trečiadienis, 13:53 val.; peržiūros: 961

NaujienaKomentarai

Kaip ir buvo tikėtasi, "TPMC" ir "Ataka" surems ginklus Kauno taurės 2020 finale. Tarpusavio grupės mače, "TPMC" žaidę vos šešių žaidėjų rotacija, nesugebėjo mesti rimtesnio iššukio RKL B divziono startui besiruošiančiai Kazlų Rūdos "Atakai". Kauno "TPMC" savo sudėtyje stokojo D.Gudeliausko, J.Miliaus, I.Krukonio, I.Jančiuko, P.Irtmono, L.Baransko, D.Rinkūno ir I.Dirdos.

Būtent trumpas "TPMC" suolelis tose rungtynėse sąlygojo, kad ketvirtajame kėlinyje "TPMC" emė stigti jėgų ir tą kėlinį pralaimėjo (13:23). Kazlų Rūdos "Ataka" ekipoje puikiai sužaidė Jaunius Davniukas pelnęs 24 taškus, atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Smarkiai pastebimas buvo ir M.Gelčius, su kuriuo komandos +/- rezultatas buvo pats geriausias +25. Visgi tiek jam, tiek M.Kleziui nepavyko visiškai neutralizuoti kito svarbaus "TPMC" ginklo G.Jevstignejevo, kuris susirinko savo naudingumo balus (30) ir buvo geriausias "TPMC" komandos sudėtyje.

Kazlų Rūdos "Ataka" aktyvia gynyba jau rungtynių pradžioje išmušė iš vėžių, M.Gailiūną, kuris nors ir pelnė 13 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau buvo akylai prižiūrimas ir spaudžiamas po visą aikštę. Visgi "TPMC" turi bent tris labai svarbius žaidėjus, kurie gali pakeisti šio finalo eigą. D.Rinkūnas apskritai žaidžia fenomenalų žaidimą, o L.Baranskas gali suteikti Jevstignejevui kokybiškas poilsio minutes.

"TPMC" ko gero ypatingai šioms rungtynėms nesiruoš, tuo tarpu "Ataka" turėjo laiko dar labiau patobulinti savo žaidimą ir galbūt parodyti naujų triukų.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu