„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Savaitgalio rungtynės: (01 12 ‒ 01 14)2018 sausio 12 d., Penktadienis, 14:05 val.; peržiūros: 475

NaujienaKomentarai

„Sabonio KC 2000 I – BEKO“ (3-5)
“Advokatų kontora – Konsus“ (6-4)

Su žymiai vyresniais oponentais besivaržantys saboniukai penktadienį turės dar vieną nemenką egzaminą. Dvi pergales iš eilės pasiekę „Sabonio KC“ krepšininkai išgyvena renesansą „B“ lygoje ir pergalių seriją bandys pratęsti penktadienio rungtynėse su „Konsus“. Saboniukams papildomų šansų gali suteikti Žalgirio Eurolygos rungtynės, kurios „Konsus“ gali sukelti nemenką galvos skausmą renkant konkurencingą sudėtį, tačiau tas pats galioja ir „Sabonio KC“ krepšininkams. Jei ant popieriaus stipresnė „Konsus“, „Sabonio KC“ ekipos treneris T.Vaicekauskas jau įrodė, kad su jauna, tačiau sustyguota komanda gali nugalėti ir fiziškai stipresnes, bet mažiau taktiškai pasiruošusias ekipas. Netinkamai įvertinę varžovą, krito „Gazuoto Pieno“ ir „Ice“ ekipos. Saboniukai dar turi šansų kovoti dėl vietos „A“ lygoje, tačiau jų dar laukia labai sudėtingas tvarkaraštis. Iš penkių likusių rungtynių net trejos vyks su teigiamą pergalių pralaimėjimų santykį turinčiomis ekipomis, o kiekvienas pralaimėjimas atitolina galimybę prasimušti į geriausiųjų septintuką.

“Konsus“ turėję galingą pergalių seriją dar ketvirtadienį nesugebėjo jos pratęsti, prieš nepastovią, tačiau pavojingą „Amber Grill“ ekipą. Be Veršinsko rungtyniavę „Konsus“, tačiau disponavę mobilia sudėtimi, pralaimėjo „Small-ball“ paremta dvikovą (71:78). Į ekipą prieš Kalėdas atvykęs E.Ramanauskas atnešė teigiamų vėjų, sustiprindamas išblaškytą „Amber Grill“ gynėjų grandį ir varė į neviltį „Konsus“ gynybą surinkdamas 31 naudingumo balą (21 tašką) ir gan smarkiai pranokęs savo oponentą D.Stankevičių. Šiame sezone įžaidėjas vos kartą surinko daugiau nei 10 naudingumo balų ir kolkas nedemonstruoja geriausio savo krepšinio. Laukia įdomi kova, tačiau galimai ne stipriausiomis sudėtimis.

BK „Centre“ (2-8)
Kauno „TPMC-2“ (3-8)

Antrajame etape žaidimą pagerinusi BK „Centre“ pasiekė dvi pergales, grupėje užima šeštąją vietą ir kolkas laimi kovą dėl geriausios šeštosios vietos vardu (J grupė – „Vilkai“ 1-10). Visgi „BK Centre“ turi šansų pakovoti ir dėl aukštesnės vietos, o kovos pradžia mače su „TPMC-2“. Jų varžovai turi vos viena pergalę daugiau ir etape neperseniausiai nutraukė savo pralaimėjimų seriją, pasiekdama pirmąją pergalę antrajame etape. BK „Centre“ meta vos po 58,2 taško ir tik laimėtuose mačuose metė daugiau nei po 70 taškų, „TPMC-2“ daugiausiai dėl savo mažosios salės matmenų turi didesnį pelnomų taškų vidurkį (73,8 taško), o išvykose meta daugiau nei 7 taškais mažiau (po 66,1 taško). Abi ekipos panašaus pajėgumo, todėl galima tikėtis bet kurios komandos pergalės.

“Huawei“ (8-2)
“Kauno Autobusai“ (7-1)

Kiek neįprasta diena „B“ lygos rungtynėms, vainikuosianti visos savaitės kovas. Dvi komandos esančios tarp „B“ lygos lyderių kovos dėl vietos po saule. „Huawei“ pergalės atveju smarkiai sustiprintų savo šansus pabaigti etapą pirmojoje „B’ lygos vietoje, kadangi likę oponentai yra apatinėje „B“ lygos dalyje. „Kauno Autobusai“ pergalės atveju išlaikytų savo lyderystę „B’ lygoje, tačiau negarantuotų pirmos vietos. Pralaimėjimas „Konsus“ parodė, jog „Kauno Autobusams“ didelę įtaką puolime daro K.Pupinis, kurio nebuvimas prisidėjo prie nesėkmės prieš „Konsus“. „Huawei“ pasipildė M.Jakštu, kuris dar labiau sustiprino gynėjų grandį ir padarė „Huawei“ mažiau pažeidžiamais. Būtent Jakšto ir Gvezdausko mikrodvikova gali būti labai svarbi šiose savaitės rungtynėse.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu