„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL „Įmonių“ lygos II-ojo diviziono aštuntfinaliai 2018 kovo 13 d., Antradienis, 10:44 val.; peržiūros: 1105

NaujienaKomentarai

DAK
(11-7)

VS

VIL

(10-8)

II-ajame divizione nemažai lygių dvikovų, o viena iš jų tarp H grupės 2 vietos laimėtojos – „Dakra“ ir ketvirtoje pozicijoje G pogrupyje likusios „Vilmistos“. Labašausko vedama „Dakra“ pirmajame etape iškovojo keletą sensacingų pergalių, tačiau to nepakako pakilti į I-ąjį divzioną. Antrajame etape pralaimėję vos du kartus jie susitiks su „Vilmista“, kuri yra ne naujokė „Įmonių“ lygoje ir tik vieną kartą praleido II-ojo divziono „Playoffus“. Geriausias pasiekimas TOP8, gali būti vėl pakartotas, jei pavyks sustabdyti gerai rungtyniaujančią „Dakra“ Visgi, kas laimės pasakyti sunku, todėl laukia labai įdomi kova.

OMG
(7-11)

VS

BIT

(9-9)

I-ajame divizione dažnai simuliavę „Omegos“ krepšininkai, iškrito į II-ąjį divizioną ir čia kausis su „Bitdefender“, kurie šiemet turi lygų rezultatą (9-9). Didelio įspūdžio nedarantis „Bitdefender“ žaidimas, antrajame etape leido pasiekti pergales prieš labai silpnas komandas ir tik pergalė prieš „KTU“ verta didesnio dėmesio. Be aiškios minties žaidžiantys „Bitdefender“ ekipoje, daugiausiai taškų renka M.Mikalauskas ir M.Savickas, tačiau šioje komandoje mesti nori visi ir aiškių rolių neturi. Prieš žymiai tvarkingesnę „Omegos“ ekipą, „Bitdefender“ daug šansų neturi, nebent „Omegos“ požiūris bus atsainus ir šie nesurinks savo pajėgiausių žaidėjų.

ASU
(8-10)

VS

KTU

(9-9)

Universitetų derbyje, I-ajame divzione per plauką nuo atkrintamųjų likę „ASU“ krepšininkai žais su II-ajame divizione vargusiais „KTU“ krepšininkais. Pernai „ASU“ II-ajame divizione nužygiavo iki pat finalo ketverto, nors tokios baigties niekas neprognozavo. Atsižvelgiant į šių metų jų žaidimo kokybę, tokios baigties galima tikėtis, tačiau „KTU“, vedama Pliaugos ir Andriuškevičiaus, gali mesti iššukį tvirtai „ASU“ komandai, kadangi pati turi ne ką prastesnių priekinės linijos žaidėjų.

BRE
(13-5)

VS

FES

(10-8)

I-ajame divzione „Brentex Trailer“ vaizdo tikrai nebūtų gadinęs ir savo sudėtyje turėdamas „A“ lygos „materijalo“ II-ajame divizione nesuklupo nei karto. Kemzūros, Gavelio ir Dervinsko kolektyvas, kartu su P.Dauniu po krepšiu, tvirtas šios poros favoritas. Jų varžovai „Festo“, kurie žaidė itin banguotai ir liko savo grupėje treti. T.Vilimas „C‘ lygoje nerodantis gero rezultato, čia „Įmonių“ lygoje renka po 17,6 taško ir užtikrintai atakuoja iš tolimesnių distancijų. Visgi „Brentex Trailer“ turi daug daugiau talento ir nesunkiai turėtų laimėti seriją.

LEM
(5-13)

VS

B4U

(7-11)

Pergalių alkį I-ajame divzione kentusi „Lemora“ iškrito į žemesnį divizioną ir ten kovos su „Best 4 You“ ekipa. Šią ekipą į priekį tempia M. Maslenikovas (vid. 23,8 tšk.). „Lemora“ šiemet „Best 4 You“ kartą jau pralaimėjo (59:53), todėl ne ką mažiau atkakli kova turėtų būti ir šįkart. Palivanas (15,8 tšk., 10,7 atk.kam.) tąkart nerungtyniavo, todėl tai gali būti didžiulis faktorius šioje serijoje.

REM
(10-8)

VS

VEJ

(10-8)

Ilgo perdavimo šalininkė „Vėjų linija – Garliavos duona“ šiemet turi neblogus šansus kažką pasiekti II-ajame „Įmonių“ lygos divizione. Jų varžovai, tokį patį rezultatą reguliariajame sezone užfiksavę „Remzos“ vyrai. T.Dudzevičiaus vedama ekipa pernai nužygiavo iki ketvirtfinalio, tačiau tam, kad būtų pakartotas pernykštis rezultatas, pirmiausiai reikia sustabdyti neginčijamą „Vėjų linijos“ lyderį – Varną (29,5 ppg).

PAS
(10-8)

VS

KES

(10-8)

Eilė komandų šiemet iki atkrintamųjų užfiksavo rezultatą (10-8). Ne išimtis ir šios poros komandos. „Pastolinis“, kuris pernai grumėsi „C‘ lygoje, šiemet bando laimę „Įmonių“ lygoje. Jų varžovams „Senukams“ pernai II-ajame divizione nepavyko išsikrapštyti iš grupės, tačiau šiemet rezultatas kur kas geresnis, kaip ir geresnė sudėtis. Prie Kentstavičiaus ir Gudeliausko, prisijungęs Pakalniškis, vienas geresnių žaidėjų komandoje (vid. 14,8 ppg). „Pastolinis“ būtų smarkiai apribotas, jei „Senukai“ sustabdytų ekipos veteraną, D.Gervicką, kuris šiemet jau spėjo įmesti 103 tritaškius ir fiksuoja antrą rezultatą pagal įmestus tolimus metimus ir tai daro labai puikiu 41,4 procento taiklumu.

PLA
(6-12)

VS

CLS

(7-11)

„Plastena“, savo gretose turinti tris aukštesnius nei 2 metrai žaidėjus, kovos su praėjusio sezono II-ojo divziono čempione „Celsis“. Krukoniui palikus „Celsį“, ekipa dažniau pralaimėdavo nei laimėdavo ir nauju ekipos lyderiu turėjęs tapti G.Vyšniauskas, neatnešė komandai pastovių pergalių. „Plastena“ žaidė I-ajame divizione, dažnai be ugnelės, siekdami pakliūti į II-ojo diviziono atkrintamąsias, tačiau varžovas čia ne toks palankus – didelę atkrintamųjų patirtį turintis „Celsis“. Ir nors „Celsis“ išgyvena lyderių kaitą, tačiau yra visdar pavojingas.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu