Dienos apžvalga - "Lietuvos rytas" tęsia žygį Europoje2007 kovo 06 d., Antradienis, 22:03 val.; peržiūros: 7725

L.Woodsas debiutavo atlikdamas dvigubą dublį
"Lietuvos rytas" peržengė aukštą prancūzų barjerą

Jungtinės lietuvių, latvių, amerikiečių, jugoslavų, brazilų ir australų pajėgos (keliais žodžiais "Lietuvos ryto" krepšinio klubas) "Siemens" arenoje demonstravo kovingumo pamokas. Vilniečiai reikiamą taškų pranašumą (14 tšk.) įgijo jau įpusėjus antrajam kėliniui. Paskutiniajame ketvirtyje rytiečiai pradėjo šaudyt pro šalį ir Strasbūro IG (kuris savaitgalį Prancūzijos lygoje patyrė triuškinantį pralaimėjimą vidutiniokams) atsitiesė. Bet iki rungtynių pabaigos likus kelioms minutėms tris tritaškius iš eilės pataikė Mindaugas Lukauskis, Kareemas Rushas ir Robertas Štelmaheris bei vilniečiai vėl susikrovė patenkinamą persvarą. Aidint finalinei sirenai galimybę išplėšt pratęsimą turėjo Strasbūro ekipos žaidėjas Michaelas Smithas, bet jo iš toli sviestas kamuolys lanko nelietė. "Lietuvos rytas" švenčia pergalę rezultatu 72:56, kuris klubui suteikia galimybę žaisti ULEB taurės pusfinalyje su Belgrado FMP.

"Žalgiris" tuščioje klubo treniruočių salėje sutriuškino "Šiaulių" ekipą

Šiandien mūsų miesto komanda Kauno "Žalgiris" atliko savo bausmę. Žalgiriečiai draugiškoje atmosferoje sutraiškė "Šiaulius" rezultatu 92:67. Rungtynės įtampos neteko po ilgosios pertraukos. Iki tol naujausias Žalgirio pirkinys, L.Woodsas pelnė 17 taškų bei atkovojo 6 kamuolius, taip bent trumpam užčiaupdamas visų šio žaidėjo kritikų lūpas. Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai varžovus pranoko visais rodikliais. Kauno ekipą rungtynėse be L.Woodso (23 tšk. ir 10 atk. kam.) tempė lietuviai: J.Mačiulis – 14 tšk. ir P.Jankūnas – 12 tšk.

R.Artestas kaltinamas moters sumušimu

Buvusio Š.Jasikevičiaus komandos draugo Indianoje , dabar Sakramente rungtyniaujančio NBA blogiuko R.Artesto namuose kilo konfliktas. Krepšininkas susiginčijo su moterimi, o kai ši bandė kviesti policiją Artestas pora kartų ją pastūmė. NBA žaidėjas buvo suimtas, bet už 50000 JAV dolerių iš areštinės buvo paleistas. Po šio įvykio „Kings“ klubas savo žaidėją suspendavo neapibrėžtam laikotarpiui. Teismas, nagrinėjantis Artesto bylą, vyks kovo 22 dieną. Tik ar šį kartą skandalas keliamas pagrįstai, taip prieš moterį rankos kelt negalima. Bet žinant K.Bryanto situaciją ir daugelį kitų... Galbūt tai tik dar vienas būdas apsirūpinti visam gyvenimui iš NBA multimilijonieriaus kišenės?

Mindaugas.

Paskutiniai komentarai (3 iš 7)

esmis2007 kovo 07 d., 22:02 val.
Na totalizatorius vis dar kurimo stadijoje, tas totalizatorius nera toks paprastas dalykas, kaip gali atrodyti is sono. Taciau pagal optimistinius planus jis turetu pasirodyti dar siais metais t.y. arba Mero arba LS tauriu metu.
TIFass2007 kovo 07 d., 18:49 val.

jo cia kas prabilo apie totalizatoriu tai manau jei ne visi tai 80-90 procentu UZ.............